Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.
Jeśli nie zdobędziecie setu w tym roku to będziecie mogli uzupełnić swoje zapasy za rok ;)
Tylko pytanie po co mi za rok będzie zbierać dalej ten zestaw, który i tak już jest słaby, jak do tego czasu wyjdzie kilkadziesiąt nowych setów... Zostałem w tej grze już tylko na jednym świecie bo już się nie chce (i to tylko wchodzę raz na jakiś czas z sentymentu i żeby nie stracić konta jakby ta gra ożyła) przez te wszystkie bezsensowne loterie, sety, eventy. Twórcy mogliby skorzystać z wielu ciekawych pomysłów graczy i gra na nowo by ożyła, ale po co ich słuchać...
 

zartas

Członek obsługi gry
Tylko pytanie po co mi za rok będzie zbierać dalej ten zestaw, który i tak już jest słaby, jak do tego czasu wyjdzie kilkadziesiąt nowych setów... Zostałem w tej grze już tylko na jednym świecie bo już się nie chce (i to tylko wchodzę raz na jakiś czas z sentymentu i żeby nie stracić konta jakby ta gra ożyła) przez te wszystkie bezsensowne loterie, sety, eventy. Twórcy mogliby skorzystać z wielu ciekawych pomysłów graczy i gra na nowo by ożyła, ale po co ich słuchać...

Ażeby mieć kolekcję nikomu nie potrzebnego szmelcu
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
A będzie zrobiona jakaś sensowna wymiana skrzynek kartowych na monety?
Bo to na rynku nie zejdzie a warto pomyśleć nad tym by jakoś znajdować zastosowanie takich zbędnych śmieci eventowych.
to możemy sobie raczej w marzenia włożyć. Ja to oczekuje chociaż aby te skrzynki można było u handlarza sprzedać :x
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Coraz lepszy ten event. Ludzie monety rzucili tylko do poniedziałku 3.2 bryłki za 1 monetę. Brać, kupować, INNO musi zarabiać
 
Coraz lepszy ten event. Ludzie monety rzucili tylko do poniedziałku 3.2 bryłki za 1 monetę. Brać, kupować, INNO musi zarabiać
Oczywiście, że musi zarabiać, jak każda firma, nic w tym dziwnego ;> . Pamiętaj/pamiętajcie, że ostatecznie to każdy z Nas decyduje ile wyda i na co, także to nie faktycznie INNO jest winne, ale osoby które mimo krytyki wchodzą w ten niejasny układ i nadal brną, a potem narzekają i spirala się nakręca ;> .
Odpowiedzialnej niedzieli!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie posiadamy jeszcze pewnych informacji na ten temat. Jednak istnieje szansa, że tak będzie.
Jaki jest zatem sens tworzenia przedmiotów, które gracz może ubrać, przedmiotów setowych wpływających na statystyki graczy bardziej niż ilość punktów umiejętności i cech, mało tego tworzenie ich w chwili, gdy wiadome jest, że event będzie powtarzalny w kolejnych latach jeśli nie ma decyzji czy będzie można te elementy ulepszać? To co zatem jeśli ktoś w tym roku zbierze cały zestaw to w myśli tych ustaleń, że na razie nie można ulepszać, to po co mu zbieranie tych monet w kolejnej edycji tego eventu za rok? (Abstrahując już od tego ilu graczy w grze pozostanie i czy sama gra nie zostanie zamknięta). Poczeka sobie aż w jakiejś aktualizacji będzie napisane "przedmioty z zestawu X odblokowaliśmy do ulepszenia"? No tak, to zapchanie jednego slotu w dziale "Nowości" w ogłoszeniach o aktualizacji.
Od razu te przedmioty powinny być możliwe do ulepszenia.


Gdzie tu logika?
Najpierw jest wpuszczany niedokończony event (wszak po jakimś czasie od startu eventu doszły trzy osiągnięcia z nim związane), a teraz to, że nie wiadomo czy będzie to ulepszane.

To tak jakby w spisie książki było rozdziałów 30, a w samej książce było ich 25, a autor podał na końcu "no reszta rozdziałów będzie kiedyś dopisana".

Ale to tylko moje zdanie. Ktoś pewnie pod tym napisze, że jak zwykle marudzę. Jest to Wasze zdanie, a moje na ten temat już poznaliście.
 
Czy Wy widzicie cenę szabelki w sklepie? 800 bryłek xD Czyli kupując pakiet bryłek 800 sztuk to koszt szabli wychodzi 79,99 zł, cały zestaw w sklepie kupiony za bryłki to koszt 320 zł. Rozumiem jakby to był koszt 32 zł za cały zestaw ale 320?! Dodam że to nie licząc strzelby której nie widzę w shopie... pozdrawiam
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy Wy widzicie cenę szabelki w sklepie? 800 bryłek xD Czyli kupując pakiet bryłek 800 sztuk to koszt szabli wychodzi 79,99 zł, cały zestaw w sklepie kupiony za bryłki to koszt 320 zł. Rozumiem jakby to był koszt 32 zł za cały zestaw ale 320?! Dodam że to nie licząc strzelby której nie widzę w shopie... pozdrawiam
Brak słów... Nie zobaczyłbym tego gdyby nie to, że napisałeś (bo mam cały zestaw)... Poważnie IG, poważnie?! W sumie czemu ja się dziwię...

Plus jeszcze set karnawałowy sprzed chyba 2 lat... 1500 bryłek...
Komentarz do całej sytuacji
Buahahahahhaha
 
Brak słów... Nie zobaczyłbym tego gdyby nie to, że napisałeś... Poważnie IG, poważnie?! W sumie czemu ja się dziwię...

Plus jeszcze set karnawałowy sprzed chyba 2 lat... 1500 bryłek...
Komentarz do całej sytuacji
Buahahahahhaha

I "komboja" za 2000 xD czyli dwie skrzyneczki (3500bryłek) za kwotę łącznie w przybliżeniu 280 zł - wydatki łącznie ponad 600 zł żeby kupić parę rzeczy w grze. P O R A Ż K A Jakby zmniejszyli cenę tych przedmiotów 10krotnie to obstawiam że sprzedaż by wzrosła więcej niż te 10 razy (ale inno chyba nie wie co to korzyści skali)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry