Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
I "komboja" za 2000 xD czyli dwie skrzyneczki (3500bryłek) za kwotę łącznie w przybliżeniu 280 zł - wydatki łącznie ponad 600 zł żeby kupić parę rzeczy w grze. P O R A Ż K A Jakby zmniejszyli cenę tych przedmiotów 10krotnie to obstawiam że sprzedaż by wzrosła więcej niż te 10 razy (ale inno chyba nie wie co to korzyści skali)...
A jo, rzeczywiście jeszcze samotny kowboj czyli set chyba z 2018 roku... 2k brył... Dobrze że nie jestem w twt, naprawę dobrze, hejt by mnie pewnie przerósł.
 
I "komboja" za 2000 xD czyli dwie skrzyneczki (3500bryłek) za kwotę łącznie w przybliżeniu 280 zł - wydatki łącznie ponad 600 zł żeby kupić parę rzeczy w grze. P O R A Ż K A Jakby zmniejszyli cenę tych przedmiotów 10krotnie to obstawiam że sprzedaż by wzrosła więcej niż te 10 razy (ale inno chyba nie wie co to korzyści skali)...

Tak trochę to nie jest tyle warte nawet jakby płacić w obligacjach xd
 

DeletedUser6549

Gość
Gość

DeletedUser33505

Gość
Gość
ja się prędzej dziwie że są osoby które takie sety kupują XD. Serio kto normalny wydaje ponad 300 zł na set sprzed 2 lat skoro nie ma nawet z tego żadnej korzyści. Przecież nikt tego za taką cene nie kupi nawet kolekcjonerzy [o_O]. IG miało by już więcej pożytku jakby dało cały set za 10 bryłek bo ktokolwiek by to chociaż kupił :p
 
xD Was nadal dziwi że wszystko co jest tworzone do tej gry jest skierowane do 2% społeczności graczy? Po co mają zarabiać na małych kwotach jak wystarczy że wypuszczą gówno set z większym bonusem do expa i śmietanka płacących się obsra na złoto.
Wbiłem tylko na moment. I cieszę się że zamiast mój ostatni czas na wbijanie do tego szamba, oraz piaskownicy dla graczy premium spędziłem na czymś innym ,nawet na patrzeniu się na pasek pobierania.
Albo na oraniu wirtualnego pola.
Powodzenia tym co nadal myślą że coś w tej grze się zmieni.
 
I jeszcze dodali ten śmieszny bonus- 50% motywacji do prac i pojedynków, gdzie jak się nie mylę jak ktoś klika prace po 15s, to przez 50 prac ma motywację na 100% a później maleje co 2pkt. I moje pytanie po co to? Po 5k $ czy exp? Tylko wnerwia, ponieważ nie wiadomo kiedy prymki użyć.
A ogólnie ten wpis jest rozwalający https://forum.the-west.pl/index.php?threads/wiosenny-bonus.62891/#post-568179 :D
Dlaczego to jest śmieszny bonus, bo jakoś mnie nie rozbawił?
 
Status
Zamknięty.
Do góry