Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
W mojej skromnej opinii mogliby po prostu dać bonus dla wszystkich, czyli zwiększoną regenerację energii, a co jak co czy to pojedynkowicz czy osoba klikająca prace potrzebują jej trochę :) ale to tylko moje zdanie :) zapewne IG wie lepiej co gracze potrzebują
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
@Fatmag, ponieważ niby jest +50% do motywacji, a tak na prawdę jest tak, że przez jakiś czas masz motywację na 100%, a później zabiera dwa razy więcej. Czyli klikając prace po 15s przed bonusem i po bonusie zrobisz 100 prac, tylko że przez jakiś czas masz 100% motywacji.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Drogie TWT, choć i tak "musicie" to przekazać wyżej

Co mam zrobić z ponad 200 monetami które mi zostaną? Mam cały set, nie nie chce ulepszać tego zbędnego dla mnie zestawu, bo jak za rok ma być to samo... To nie wiem jak sobie to wyobrażajcie jak już ten set nie jest topowy ;) a co dopiero za rok. Więc co mam zrobić z monetami? Co mam ponadto zrobić ze 177 skrzynkami z tymi kolekcjonerskimi kartami?
Od siebie proponuję jedno (choć pewnie i tak nie weźmiecie tego pod uwagę) by wymienić zbędne dla graczy monety i skrzynki na obligację, proponuję 5nobligacji za monetę lub skrzynkę. Przynajmniej z obligacjami jako tako coś zrobię, ale z tym już nic nie zrobię ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry