Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser33505

Gość
Gość
a dlaczego nie umożliwicie sprzedaży tego słabego jak nie wiem co setu aby można było chociaż to wykorzystać do czegokolwiek
 
@fusek77 Wtedy ci napiszą że za trudne, albo że nie chcą się pojedynkować bo ich sumienie boli. xD W sumie to ja sam jak widzę że w zadaniu trzeba grać te całe wspaniałe przygody to go nie robię.

A jak twoim zdaniem powinny wyglądać te questy? Po 50h pracy? Produkty liczone w setkach? Bitwy fortowe których nie da się nabić na wielu światach? Czy granie bezsensownych przygód? Bo gdybym to ja miał stworzyć coś aby każdemu pasowało to bym robił coś podobnego co teraz. I tak bardziej atrakcyjne są zadania eventowe z umiejką niż te nowe. Pojedynkami też w zadaniu wszystkich nie zadowolisz bo są gracze którzy nie mają kogo pojedynkować xD. Nic nie zrobisz sensownego jak gracze są rozbici po światach.

I tak koło się zatacza i sprowadza do tego samego.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@fusek77 Wtedy ci napiszą że za trudne, albo że nie chcą się pojedynkować bo ich sumienie boli. xD W sumie to ja sam jak widzę że w zadaniu trzeba grać te całe wspaniałe przygody to go nie robię.

A jak twoim zdaniem powinny wyglądać te questy? Po 50h pracy? Produkty liczone w setkach? Bitwy fortowe których nie da się nabić na wielu światach? Czy granie bezsensownych przygód? Bo gdybym to ja miał stworzyć coś aby każdemu pasowało to bym robił coś podobnego co teraz. I tak bardziej atrakcyjne są zadania eventowe z umiejką niż te nowe. Pojedynkami też w zadaniu wszystkich nie zadowolisz bo są gracze którzy nie mają kogo pojedynkować xD. Nic nie zrobisz sensownego jak gracze są rozbici po światach.

I tak koło się zatacza i sprowadza do tego samego.

Też nie lubię przygód, ale jak były to zagrałem. O co mi chodzi. Mogą być i pracę i dużo produktów i nawet dokładne czytanie treści by wiedzieć co zrobić dalej. Mogą być różnorodne prace ze środka mapy, dużo łażenia po mapie. Po prostu by przedstawiało to jakieś wyzwanie. Jest jedno ale. Odpowiednie nagrody, czyli jeśli zostaną spełnione wymagania jakie przedstawiłem to po zsumowaniu exp to 1kk w górę ilość hajsu podobna plus coś do eq co byłoby konkurencyjne chociażby z setami loteryjnymi. Nawet zrobić serie trudnych zadań (140+) gdzie zdobywa się po jednym elemencie setu, który mógłby, podkreślę to jeszcze raz, mógłby stanowić konkurencję do chociażby setów loteryjnych.

A jak nie chcą przygód/fortów/pojedynków to powinny być alternatywy i tyle.
 
@fusek77 Tak dokładnie, na wysokim lvl nie ma co robić i tutaj przydałoby się więcej zadań. Najlepszą zachętą byłyby zadania wymagające które by oferowały coś w zamian. Przykładowo tak ja napisałem umiejętności i cechy jako nagroda są super. Co do setów jako nagrodę za zadanie to można by było zrobić coś co by było lepsze niż to co dostajemy w lotkach i wymagałoby ogromnego wkładu. I oferowałoby boost nie przez okres pół roku tak jak jest teraz tylko trochę dłużej by były topowe.

Podam przykład każdy używa setu z boostem do wypadania produktów (Szansa znalezienia) prawda? Robicie zadanie dostępne od 150lvl które opierałoby się głównie na dropieniu produktów i pracy w ogromnych ilościach. Brakuje wam fabuły? Macie w historii USA wiele kryzysów oraz wojnę secesyjną. I gotowe, tylko ktoś kto to miałby zrobić powinien wiedzieć jaka nagroda powinna być odpowiednia, Bonusy muszą oferować sporo(adekwatnie do wyzwania). A nie tak jak teraz że wszystko co wychodzi albo jest zmieniane nadaje się do kosza xD. Bo jest wypierane przez sety z loterii.
Dodatkowy plus że ci co chcą walczyć o topkę na nowych światach mają dodatkowy cel i powód aby się expić (Więcej kasy z bryłek dla INNO). A ci co mają już 150lvl coś zaliczają a nie dropią jagody albo budują kościoły. I w podobny sposób można zrobić wiele innych zadań na 150lvl. Trzeba tylko chcieć.

I tak wiadomo że lepiej wysrać co miesiąc nowe trzy zestawy w lotkach. I jeden za płacenie w niej.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jest ogrom historii niewykorzystanych w grze. Wspomnę o jednym pewnie niewielu z was o tym wie: wojna króla Dawida. O czym jest? Zapraszam do sprawdzenia, bo kiedyś za czasów studiów znalazłem o tym artykuł w necie jak szukałem czegoś do zajęć czy do licencjatu. Mało tego wydarzenie samo w sobie ciekawe, a dopiero niedawno zostało opisane w pracy naukowej i wrzucone na polski rynek (gdzie od wielu lat pewnie bardziej dla was znane wydawnictwo Bellona publikowało właśnie prace związane m.in. z bitwami czy kampaniami).

Wiele pomysłów szło ode mnie koku trzeba do góry, bo sam po prostu nie miałem czasu na pisanie questów, mało tego i tak nic bym za to nie dostał extra, a wykraczało to poza moje zadania będąc na stanowisku szeryfa. Plus wiele postaci opisałem po krotce na dzienniku westa, który nota bene od paru miesięcy nie działa, a redaktorzy w teamie są ;)

(A zaraz Wojtek przeniesie,słusznie, nasze posty do innego tematu, polecam Wojtku aktualizacja-dyskusja,bo offtopowy pewnie nie jest czytany przez osobę decyzyjną)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Rozumiem, że żółte zadania tak w saloonie jak i w wiosce indiańskiej i mieście widmo nie są powtarzalne? Bo w końcu mają żółty kolor, a nie niebieski czy zielony. Jeśli jednak są powtarzalne to brawo dla tych co liczyli godziny prac, bo o ile ja dobrze policzyłem to wychodzi ponad 24h, więc hmmmm... Nie da się ich zrobić w ciągu doby? ;)

Edit: wedle ogłoszenia są to dzienne zadania, aż muszę jeszcze raz policzyć

(Wojtek połącz)
Edit2: policzyłem po raz drugi i dzisiejsze zadania w których są prace to 28h prac (nie liczę zadań gdzie trzeba się pojedynkować, gdzie trzeba iść na bitwę itd.)
Czy codziennie będą te same zadania czy inne? Czy ktoś w IG potrafi liczyć na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Fusek, nie zawsze uda Ci się zdobyć wszystko co sobie wymarzysz... oszacuj co Ci się bardziej opłaci i do roboty :D
 
Dodam też że event trwa 20 dni, 1350 monet aby zdobyć wszystko Dziennie musisz zdobyć 68 monet xD
„Wykonując zadania otrzymasz złote monety. Dziennie możesz zebrać do 55-60 złotych monet. Odbędą się również bitwy fortowe, gdzie będzie możliwość zdobycia dodatkowych monet.” I tak to nie ma znaczenia bo set jest jak zwykle do niczego xD.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
i tak btw co za idiota robił te questy? za 6 godzin drukowania gazet pracy która w sumie jest taka że każdy ją zrobi bez ranienia się ma 4 monety i pudło z kartą, a polowanie na grzechotniki 7 godzin tylko 3 i ta kolekcjonerka... Naprawdę więcej godzin pracy i jeszcze trudniejsza praca a ci takie barachło dają????
 
Status
Zamknięty.
Do góry