Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy Was w tym TWT nie pogrzało słonko przypadkiem? Zlecać prace po 4-7h i dawać w zamian 2-3 monety aby uzbierać, jak ktoś wcześniej wyliczył, ponad 1000. Kto tyle uzbiera? Nawet Ci klikacze co przesiadują tutaj godzinami będą musieli się nieźle wysilić, aby uzbierać na te ubranka (z tego co słyszę niezbyt rewelacyjne). Chcecie to nadrobić w bitwach Gali dając 75 monet na raz. Jak to koresponduje z 2-3 monetami za pracę. Wczoraj nie udało mi się przyjść na Gali i jestem przez to mocno w plecy jak widać. Fort to ma być kara jak na niego nie przyjdziesz czy tylko możliwość dodatkowego zdobycia monet?
Osobiście uważam, że odpowiednie zbalansowanie możliwości zarobienia monet podczas prac vs udział w walkach fortowych vs ilość monet potrzebna do uzbierania setu jest totalnie źle zaplanowane i obliczone.
Ale co ja tam mogę wiedzieć - jestem tylko drobnym klikaczem, który nie wydał grosza na bryłki przez tyle lat, więc się nie liczę...
To nie tyle twt co w innogames panuje brak logiki od długiego czasu. Jednakże członkowie teamów mają możliwość sprawdzania przed wejściem tego na oficjalne serwery (sam parę razy to robiłem) ale nie twierdzę, że jedna osoba ma to cały czas robić, albo tylko jedna osoba ma testować. Od tego też powinny być oddelegowane osoby by sprawdzały czy są jakieś błędy i czy w ogóle zastosowane rozwiązania mają jakikolwiek sens i czy są logiczne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Drukowanie gazet - 1,5h na jedną Monetę
Kamienie półszl. - 2h/M
Płoty - 2h/M
Wozy - 2h/M
Stacja kolejowa - 2h/M
Grzechotniki - 2,33h/M
Ujeżdżanie - 2,33h/M

5-godzinne prace tylko jak zostanie czas. Sztuka wyboru. Chodzić na gali trzeba, bo niczego już nie zmienią, a bez tego nie uda się zebrać.
De facto trzeba robić wszystko ;) a wszystkiego nie da się zrobić. Poza tym raz zadania są te same przez dwa dni (w sensie powtarzają się) a dzisiaj chyba są inne. A dalej jak nie ma tak nie ma odpowiedzi od twt i piszemy po próżnicy jakby rzucać grochem o ścianę, a zaraz minie 2,5 dnia od startu eventu. Gdybym komuś kazał czekać bez odpowiedzi w supporcie przez ponad 2 dni to bym dostał opieprz od cm, no ale to jest support, tutaj pytania mogą sobie leżeć nawet tydzień bez odpowiedzi, a traktować się powinno tak samo pytania które padają w supporcie jak i pytania które padają tutaj.
 
No zmieniają się co dwa dni. Ale są 4-godzinne, 5, 6 i 7-godzinne i najmniej opłacalne jest robienie tych 5h, więc najlepiej zostawić je na koniec. Pewnie wszyscy to wiedzą, ale warto napisać, że nie trzeba anulować zadań, nabite godziny zostają, jak nie zdążycie zrobić zadania w jeden dzień. No i fajnie, że zadania z produktami dają więcej monet. Na ten moment 128 monet + 75 z gali.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Drukowanie gazet - 1,5h na jedną Monetę
Kamienie półszl. - 2h/M
Płoty - 2h/M
Wozy - 2h/M
Stacja kolejowa - 2h/M
Grzechotniki - 2,33h/M
Ujeżdżanie - 2,33h/M

5-godzinne prace tylko jak zostanie czas. Sztuka wyboru. Chodzić na gali trzeba, bo niczego już nie zmienią, a bez tego nie uda się zebrać.
zapomniałeś wspomnieć o zadaniu fajka pokoju które daje za godzine mniej więcej 1.33 monety bo produkty do tej pracy ludzie uzbierają w 3 godziny :p
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Ewent zrobiony na odpie***l, może i chcieli wprowadzić coś dla każdego, ale coś im nie pykło, jeszcze na huronie cyrk odpalili :D Powiem wam jak to w ig robili ten ewent: a tu dam 5h prac i 2 monety, a tu dam 6h i 3 monety, a tu 10xkwiat lotosu, 10xmięso kraba, 5xłosoś i 10xpstrąg (na co trzeba trochę poświęcić czasu żeby to zdobyć) i cyk 5 monet itp. I na koniec się okazuje że trzeba zrobić w dzień kilkanaście godzin prac + fort + pvp + przygoda.
A ten ewent to nic nowego, ponieważ był już podobny na karnawał, tylko że wtedy zbierało się pióra z prac i wymieniało na przedmiot.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przykładowo jest pytanie o to gdzie osiągnięcie za karty kolekcjonerskie. Pytam się ponownie gdzie oni jest? Ludzie otwierają skrzynki nawet nie wiedząc o nieistnieniu osiągnięcia. Czy karty te tak czy siak będą zaliczone? Kiedy wejdzie osiągnięcie? Czemu nie ma o tym nic wspomniane w ogłoszeniu o tym wydarzeniu?
Przedstawiciele IG wypuszczający ten event powinni iść do szkoły na lekcje matematyki i logiki.

Jeśli nie zdobędziecie setu w tym roku to będziecie mogli uzupełnić swoje zapasy za rok ;)
Odpowiedz na typowe odwal się. Za rok to może połowa graczy obecnie grających już nie grać. Proszę przejrzeć cały temat, zebrać wszystkie zdania zakończone znakiem zapytania i na nie odpowiedzieć, bo to co Pani napisała nie jest jakakolwiek odpowiedzią. Zatem na odpowiedzi czekamy już prawie 3,5 dnia
 
zapomniałeś wspomnieć o zadaniu fajka pokoju które daje za godzine mniej więcej 1.33 monety bo produkty do tej pracy ludzie uzbierają w 3 godziny :p

Nie liczę zadań z produktami, dbam żeby mieć zawsze zapas każdego produktu. Jak jeszcze kiedyś doczekamy tygodnia bez eventu to warto sobie zrobić rundkę zbierania produktów poza miastem z darmowymi medalami ;)
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Oooooo jpdl @Lenka222 serio? Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem :D Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym, a nie przepraszam, u ciebie to już tak nie zadziała. :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po pierwsze 5,5 dnia czekamy na odpowiedzi na pytania które tu zadaliśmy.
Po drugie może mi ktoś z twt wytłumaczy czemu została zlikwidowana jedną bitwa na Gallifrey podczas eventów (nie dostałem odpowiedzi czemu nie ma tej drugiej bitwy, zapewne by nie dawać zbyt dużo waluty eventowej, takie jest moje rozumowanie), o którą sam prosiłem Etriel swojego czasu, a teraz podczas tego wydarzenia nazywanego przeze mnie mini-eventem nagle przywracacie drugą bitwę w tygodniu? Proszę wskazać mi sens i logikę tego działania krok po kroku, szczególnie w chwili, gdy Lenka napisała, że za rok będzie to samo, więc nie ma aż takiego parcia (wg niej) by teraz zdobyć wszystkie przedmioty z tego zestawu.
Proszę wytłumaczcie mi drodzy członkowie the west team Polska jaki widzicie w tym sens, czy widzicie w tym logikę, bo ja w tym nie widzę żadnej logiki czy konsekwencji w postępowaniu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Do tego mam dla IG pomysł do tego eventu, skoro ma być on powtarzalny: po pierwsze pomyślcie co można kupić innego za te monety w chwili, gdy ktoś zbierze cały set (nie myślcie że ludzie będą ten słaby set ulepszać, dajcie coś innego), a po drugie: pomyślcie czy nie lepiej gdyby te monety były jako nagrody w dziennych zadaniach tych co są przez cały rok. Sądze, że to lepsze wyjście niż to co zaproponowaliście. Zastanówcie się nad tym, to mój, i nie tylko mój feedback odnośnie tego wydarzenia.
 

zartas

Członek obsługi gry
Do tego mam dla IG pomysł do tego eventu, skoro ma być on powtarzalny: po pierwsze pomyślcie co można kupić innego za te monety w chwili, gdy ktoś zbierze cały set (nie myślcie że ludzie będą ten słaby set ulepszać, dajcie coś innego), a po drugie: pomyślcie czy nie lepiej gdyby te monety były jako nagrody w dziennych zadaniach tych co są przez cały rok. Sądze, że to lepsze wyjście niż to co zaproponowaliście. Zastanówcie się nad tym, to mój, i nie tylko mój feedback odnośnie tego wydarzenia.
Szkoda, że i tak nie wykorzystają tego. Tak jakby którykolwiek z pomysłów przeszedł...
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Osiągnięcie za karty pojawi się w najbliższej aktualizacji. A jak zawsze poprzednio zdobyte karty zostaną zaliczone. Jednak nie automatycznie, więc jeśli wykonanie przedmiotu z rzemiosła nie zadziała to otrzymacie pomoc w supporcie.

W czasie eventów odbywa się jedna bitwa, ponieważ na tyle pozwalają nam obecne zasady i nagrody. Ten mini event zakładał od początku większą ilość bitw fortowych i takie też się odbywają. Jeśli będziemy mogli organizować Wam więcej bitw podczas zwykłych eventów to na pewno to zrobimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry