Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Osiągnięcie za karty pojawi się w najbliższej aktualizacji. A jak zawsze poprzednio zdobyte karty zostaną zaliczone. Jednak nie automatycznie, więc jeśli wykonanie przedmiotu z rzemiosła nie zadziała to otrzymacie pomoc w supporcie.

W czasie eventów odbywa się jedna bitwa, ponieważ na tyle pozwalają nam obecne zasady i nagrody. Ten mini event zakładał od początku większą ilość bitw fortowych i takie też się odbywają. Jeśli będziemy mogli organizować Wam więcej bitw podczas zwykłych eventów to na pewno to zrobimy.

Ok, przeanalizujmy to.
Maksymalną ilość monet jaką musimy wydać na jeden przedmiot to 200. Więc 200 to najwyższa nagroda, jak podczas eventu jak Wielkanoc, Oktoberfest, prawda? Za jedną bitwę dostajemy 75 monet (na tę chwilę) czyli za jedną bitwę dostajemy 37,5% monet do najwyższej nagrody. Mamy na ten moment dwie bitwy na tydzień, czyli razem 75% monet na najwyższą nagrodę. Podczas eventu walentynkowego nie dość, że zmniejszyliście ilość bitew do jednej tygodniowo, to do tego daliście 1k serc za bitwę. Żeby zdobyć główną nagrodę trzeba zdobyć 180k serc, czyli za jedną bitwę na galli otrzymujemy 0,5% serc do nagrody głównej. Ale załóżmy coś innego.
Jeśli utrzyma się ta sytuacja do Wielkanocy to będziemy mieli 1k jajek za bitwę, a losowanie nagród z najwyższej półki kosztuje 48k, więc jest to 2,8% jajek by zagłosować główną nagrodę ;)
Możecie napisać, że to bezsensowne wyliczenia, trochę tak, ale przyjrzyjcie się jakie to są różnice ;)


Napisałaś, że jeśli będziemy mogli wam organizować więcej bitew to to zrobimy. Pytanie: czym ten event się różni wg IG od eventów jak Wielkanoc czy walentynki?
Mamy walutę eventową? Mamy
Mamy nagrody za zbieranie waluty eventowej? Mamy
Różną długość eventów? Nie, trwają mniej więcej tyle samo.
Czym się zatem różni ten event od innych? Chyba tym, że na ten moment nie ma żadnych płatności bryłkowych.

Jak napiszecie mi, że tu zdobywa się walutę za zadania to powiem tak: walentynki i Wielkanoc to w takim razie też różne eventy ;)

Zatem czekam na odpowiedź: czym to wydarzenie różni się od innych, że dajecie podczas tego dwie bitwy na Gallifrey, gdzie podczas walentynek zrezygnowaliście z jednej? Proszę o odpowiedź dokładną, łopatologoczną, a nie jedno zdanie na "odwal się". Proszę szanować gracza.


Czemu ponadto nie poczekano na zrobienie osiągnięcia tylko puszczono event? Czy to nie jest brak profesjonalizmu i dokładności ze strony IG? Nie można było poczekać kilka dni? Poważnie? Brak logiki po raz kolejny, bo można było poczekać parę dni, eventy by na siebie nie nachodziły.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A jak dostanę wiadomość, że nie musimy was o tym powiadamiać, widzicie że bitwy nie ma (jak to dostałem w supporcie) odpowiem tak: skoro według Ciebie widzimy to w przeglądzie bitew, że bitwa jest, to wedle tegoż rozumowania nie trzeba informować graczy o bitwie za pomocą tematu na forum, czyż nie? ;)

Zatem proszę jeszcze raz:
Proszę logicznie przedstawić z argumentami czym się różni ten event od innych tj. Wielkanoc
Czy według Pani to logiczne, że IG pomimo, że ma czas pomiędzy eventami wpuszcza na serwery nieprzygotowany do końca event, proszę logicznie nam to przedstawić, a raczej przedstawić wedle logiki IG.


Jak napisałem: gra może upadać, co nie znaczy, że musi działać podczas tego upadku nielogicznie.


Oczywiście nadal czekamy na odpowiedź na resztę pytań z tego, jak i innych tematów.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wszystko na raz. Bo procesory się przepalą :p
To jej i jej ekipy praca. Rozumiem, że nie zawsze odpowie się tego samego dnia, lub w ciągu 24 godzin, naprawdę to rozumiem, ale to Lenki praca, reszta dostaje coś za to i ja jako były supporter wiem o tym, i zawsze starałem się odpowiadać jak najszybciej i w odpowiadałem jeśli wiedziałem, a jak nie wiedziałem to starałem się dowiedzieć, mogło to różnie wyglądać, to prawda, ale starałem się jak mogłem, nie można mi zarzucić braku zaangażowania.

Tutaj tego nie widzę, bo po ponad 5 dniach dostaliśmy odpowiedź na część, a nie na wszystkie pytania, jeszcze te pytania wybrane jakoś ze środka/losowo jakby cały temat nie był przeczytany
 

zartas

Członek obsługi gry
To jej i jej ekipy praca. Rozumiem, że nie zawsze odpowie się tego samego dnia, lub w ciągu 24 godzin, naprawdę to rozumiem, ale to Lenki praca, reszta dostaje coś za to i ja jako były supporter wiem o tym, i zawsze starałem się odpowiadać jak najszybciej i w odpowiadałem jeśli wiedziałem, a jak nie wiedziałem to starałem się dowiedzieć, mogło to różnie wyglądać, to prawda, ale starałem się jak mogłem, nie można mi zarzucić braku zaangażowania.

Tutaj tego nie widzę, bo po ponad 5 dniach dostaliśmy odpowiedź na część, a nie na wszystkie pytania, jeszcze te pytania wybrane jakoś ze środka/losowo jakby cały temat nie był przeczytany
Degeneracja i degradacja co poradzisz?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Poświęciłem 10 minut swojego życia i skopiowałem wszystkie pytania z tego tematu na które nie znamy odpowiedzi, albo odpowiedzi nas nie satysfakcjonują (drodzy gracze wybaczcie, że nie skopiowałem dokładnie waszych wypowiedzi cytując was, ale mi się po prostu nie chciało):

Czy może być w grze okres dłuższy niż kilka dni/tydzień gdzie nie ma żadnego eventu?

a dlaczego nie umożliwicie sprzedaży tego słabego jak nie wiem co setu aby można było chociaż to wykorzystać do czegokolwiek

Rozumiem, że żółte zadania tak w saloonie jak i w wiosce indiańskiej i mieście widmo nie są powtarzalne? Bo w końcu mają żółty kolor, a nie niebieski czy zielony.

Edit2: policzyłem po raz drugi i dzisiejsze zadania w których są prace to 28h prac (nie liczę zadań gdzie trzeba się pojedynkować, gdzie trzeba iść na bitwę itd.)
Czy codziennie będą te same zadania czy inne? Czy ktoś w IG potrafi liczyć na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej?

i tak btw co za idiota robił te questy? za 6 godzin drukowania gazet pracy która w sumie jest taka że każdy ją zrobi bez ranienia się ma 4 monety i pudło z kartą, a polowanie na grzechotniki 7 godzin tylko 3 i ta kolekcjonerka... Naprawdę więcej godzin pracy i jeszcze trudniejsza praca a ci takie barachło dają????

Sam już otworzyłem kilka skrzynek, sądząc, że skoro event się zaczął to osiągnięcie też dodali... Czy tylko ja widzę w tym brak logiki?

da sie bez premki i samemu zdobyć cały set nowy?

Co ja mam robić z tymi kartami kolekcjonerskimi/ skrzyniami? Znowu zbieram to i nawet nie wiem po co? Może by tak dać możliwość wymiany tych skrzynek na monety!

Ile jest przewidzianych bitew na gali z dodatkowymi monetami? Pytanie do TWT.

A co do zadania z wygraniem pojedynku jedynym strzałem (czyli musisz w pierwszej rundzie trafić i jednocześnie zabić przeciwnika, pudło też się liczy jako pierwszy strzał) to spoko zadanie, ale do zadania bez ram czasowych, a nie do zadania które codziennie się pojawia. Ok, ktoś może powiedzieć umawiaj się codziennie z jedna osobą by ją zabić, bo w końcu ona sobie może usunąć omdlenie po dobie, ale czy tutaj chodzi o umawianie się, czy samemu zrobieniem tego? Umawianie się nie podchodzi pod pushing?

Ok, ale czy jest możliwe ZA DARMO zebrać cały set robiąc te zadania i chodząc na galli od twt?

Czy Was w tym TWT nie pogrzało słonko przypadkiem? Zlecać prace po 4-7h i dawać w zamian 2-3 monety aby uzbierać, jak ktoś wcześniej wyliczył, ponad 1000. Kto tyle uzbiera? Nawet Ci klikacze co przesiadują tutaj godzinami będą musieli się nieźle wysilić, aby uzbierać na te ubranka (z tego co słyszę niezbyt rewelacyjne). Chcecie to nadrobić w bitwach Gali dając 75 monet na raz. Jak to koresponduje z 2-3 monetami za pracę. Wczoraj nie udało mi się przyjść na Gali i jestem przez to mocno w plecy jak widać. Fort to ma być kara jak na niego nie przyjdziesz czy tylko możliwość dodatkowego zdobycia monet?

Napisałaś, że jeśli będziemy mogli wam organizować więcej bitew to to zrobimy. Pytanie: czym ten event się różni wg IG od eventów jak Wielkanoc czy walentynki?
Mamy walutę eventową? Mamy
Mamy nagrody za zbieranie waluty eventowej? Mamy
Różną długość eventów? Nie, trwają mniej więcej tyle samo.
Czym się zatem różni ten event od innych? Chyba tym, że na ten moment nie ma żadnych płatności bryłkowych.

Zatem czekam na odpowiedź: czym to wydarzenie różni się od innych, że dajecie podczas tego dwie bitwy na Gallifrey, gdzie podczas walentynek zrezygnowaliście z jednej? Proszę o odpowiedź dokładną, łopatologoczną, a nie jedno zdanie na "odwal się". Proszę szanować gracza.

Czemu ponadto nie poczekano na zrobienie osiągnięcia tylko puszczono event? Czy to nie jest brak profesjonalizmu i dokładności ze strony IG? Nie można było poczekać kilka dni? Poważnie? Brak logiki po raz kolejny, bo można było poczekać parę dni, eventy by na siebie nie nachodziły.


Czekamy na odpowiedzi na te pytania ;) nie musi już Pani szukać, proszę odpowiedzieć na te pytania które tutaj wkleiłem.
w innych tematach, jak pytania w związku z nagrodami z mistrzostwami fortowymi Pani nie pomogę, raz to Pani praca, dwa łoże Pani proprosiclć swoją ekipę ;) czekamy na wyczerpujące odpowiedzi, a nie takie na odwal się inaczej pytania będę powtarzać ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Powtórzę Wam raz jeszcze event ten był tworzony od początku z Gali. Czyli jest to jeden z jego elementów, taki sam jak np. zadania. Dlatego też obywają się dwie bitwy tygodniowo. Inne eventy mają kompletnie inną formułę, więc też ilość bitew jest inna. Wszystko dzieje się tak, jak zostało wcześniej zaplanowane.

Eventy pojawiają się w grze co jakiś czas, aby nie była ona monotonna. Istnieją okresy bez eventów, jednak nie są one długie z powodu wymienionego wcześniej.

Podczas eventów nowe sety z założenia zwykle nie są możliwe do sprzedaży. Nigdzie nie zostało powiedziane, że tak na pewno zostanie.

Zadania są zadaniami dziennymi. Pojawiają się jedynie podczas eventu i mają celowo kolor żółty.

Zadanie można wykonać w ciągu innego dnia, lub też opuścić niektóre z nich. Nie ma konieczności wykonywania wszystkich zadań. Event ten będzie dostępny w kolejnych latach, także nie będzie problemu z zebraniem wszystkich elementów przez gracza. Jeśli komuś nie uda się w tym roku, to w kolejnym znowu będzie miał taką możliwość. Osiągnięcie za karty kolekcjonerskie powinno pojawić się u nas w najbliższej aktualizacji. Pozostałe karty można zachować lub otworzyć i pozbyć się ich z ekwipunku. Być może później będzie możliwość ich sprzedaży.

Proszę w swoich wypowiedziach nie obrażać innych osób, w tym twórców gry. Wypowiedzi obrażające innych będą kasowane.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To proszę ukarać gracza który pierwotnie obraził twórców gry, ja jedynie skopiowałem wypowiedź i jeśli ja zostanę ukarany to to samo powinno spotkać osobę która pierwotnie to pytanie zadała.

A odpowiedziach tutaj podanych
IG działa bez jakiejkolwiek logiki i konsekwencji w swoim postępowaniu i tyle, event jest bez jakiegokolwiek pomysłu stworzony, brakuje mu logiki, gdzie za zadanie gdzie jest mniej godzin można zarobić więcej monet niż tam gdzie tych godzin jest więcej.
To jest brak logiki i to nie tylko moje zdanie i jak podkreślałam Pani wielokrotnie: twt może wejść na saloony i popytać graczy jak oni oceniają ten event, ale wg mnie ważna jest ocena tych co tutaj się udzielają bo tracą czas pokazując błędy w logice i brak konsekwencji w postępowaniu.

Wielokrotnie mówiono o ważności polskiego marketu a nie widziałem (i inni zapytani przeze mnie AKTYWNI gracze) nikogo z twt na salonach, a wielokrotnie widziałem w opisach aktualizacji i wielokrotnie widziałem "chwalenie się" tutaj tym że postępujemy zgodnie z prośbami graczy. I oczywiście mogą swój feedback przedstawić w supporcie, ale sądzę, że większość wolałaby porozmawiać na saloonie a jak wspomniałem nikogo z twt nie było od dawien dawna, może były sporadyczne wizyty, ale po tych buńczucznych zapewnieniach, że robimy też to co gracze chcą, nie ma pokrycia z rzeczywistością patrząc na polski market, to tak jakby brano feedback jedynie z innych marketów. A team Pani ma, część osób nie ma zajęcia związanego ze swoją działalnością w twt (z punktu widzenia gracza) więc mogliby wejść na saloony, a tego nie widać. Relacje z graczami leżą, szczególnie jeśli widać, że nawet moderator forum nie zauważył, że ktoś obraził IG ;) a także nie łączy postów, co było jeszcze niedawno normalną praktyką.
 

zartas

Członek obsługi gry
Wielokrotnie mówiono o ważności polskiego marketu a nie widziałem (i inni zapytani przeze mnie AKTYWNI gracze) nikogo z twt na salonach, a wielokrotnie widziałem w opisach aktualizacji i wielokrotnie widziałem "chwalenie się" tutaj tym że postępujemy zgodnie z prośbami graczy. I oczywiście mogą swój feedback przedstawić w supporcie, ale sądzę, że większość wolałaby porozmawiać na saloonie a jak wspomniałem nikogo z twt nie było od dawien dawna, może były sporadyczne wizyty, ale po tych buńczucznych zapewnieniach, że robimy też to co gracze chcą, nie ma pokrycia z rzeczywistością patrząc na polski market, to tak jakby brano feedback jedynie z innych marketów. A team Pani ma, część osób nie ma zajęcia związanego ze swoją działalnością w twt (z punktu widzenia gracza) więc mogliby wejść na saloony, a tego nie widać. Relacje z graczami leżą, szczególnie jeśli widać, że nawet moderator forum nie zauważył, że ktoś obraził IG ;) a także nie łączy postów, co było jeszcze niedawno normalną praktyką.

Fusek, Ty dalej w to wierzysz czy tylko cytujesz to co piszą?
Ważny (o ile w ogóle jeszcze jakiś jest) to może jest niemicki pod który zresztą jak widać są te nowe mistrzostwa.
Jak bardzo jest to smutnym tak bardzo trudno cokolwiek z tym zrobić...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusek, Ty dalej w to wierzysz czy tylko cytujesz to co piszą?
Ważny (o ile w ogóle jeszcze jakiś jest) to może jest niemicki pod który zresztą jak widać są te nowe mistrzostwa.
Jak bardzo jest to smutnym tak bardzo trudno cokolwiek z tym zrobić...
Gdybym w to wierzył byłbym inteligentnym inaczej. Tylko po co mówić, że market ważny, skoro kontakt z teamem jest ograniczony jakbym mieszkał pokoju bez klamek?

A tu brak logiki tegoż eventu:

Polowanie na grzechotniki, 7h nagroda: 3 monety i skrzynka z kartą kolekcjonerską
Drukowanie gazet 6h, nagroda: 4 monety i skrzynia z kartą kolekcjonerską

Gdyby to grzechotniki miały 6h i 4 monety w nagrodę, a drukowanie 7h i 3 monety jeszcze bym jakoś to mógł logicznie wytłumaczyć, bo grzechotniki są trudniejszą pracą, ale to słaba obrona tego w dobie setów, jednakże jakaś obrona by to była. Jednakże w zaistniałej sytuacji nie ma to najmniejszego sensu, o logice nie wspominając (będę powtarzać: logiki w moim punkcie myślenia, gracze mogą napisać, czy się ze mną zgadzają czy nie).
@Lenka222 jak wytłumaczysz to?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
za rok da sie za monety dokupić brakujące eq ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry