Dzień św. Patryka 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
Tych 211 osiągnięć które mieliście już gotowe na początku 2020 roku o których mówiłaś kilka spotkań na teamspeaku temu, które miały być za chwile dodane? Ten sam który ma aktualnie dostępne 2 elementy do zdobycia po półtorej roku od tej wypowiedzi i po 3 i pół roku od dodania go do gry?
Zabójcze tempo pracy :D

sprzedać, użyć
Wolałbym inne korzyści bo póki co to są przedmioty jak inne eventowe, które na nic się nie nadadzą.

pierwszego dnia udało mi się zrobić 65 monet, także nie skłamali można nawet więcej
Ale zmienić też nie zmienili by dodać coś nowego.
 

*KONIU*

Blada Twarz
Moim zdaniem pod nawałem ilości zadań obecnie dostępnych u zleceniodawców jak i w saloonie powinna zostać znacznie zwiększona możliwość przyjmowania zadań dziennych.Na serwerach gdzie miałem niemal pusto w przyjętych zadaniach przyjęte zadania z obecnie trwającego wydarzenia zapełniły 30 możliwych do przyjęcia zadań w kilka minut.Tak,tak,wiem,serwery przeciążone tra la la la sru tu tu tu.Jak robione są takie ilości zadań do jednego wydarzenia to dajcie nam przynajmniej możliwość ich przyjmowania,tym bardziej że nie jedno się dubluje.Taka prośba z mojej strony do Lenki.Pozdrawiam
 
Ja ten event totalnie olałem. Tych zadań jest tak dużo (z tego i poprzedniego roku), że nie wiadomo co robić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry