Dzień Niepodległości 2017 - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 4. Lip 2017.

Poleć tę stronę

1. Etriel

Etriel Zespół The West

Docenione treści:
    38
    Drodzy Gracze,

Pragniemy zaprosić Was do wspólnej zabawy z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych.
    Chcielibyśmy dowiedzieć się co sądzicie o tegorocznym evencie. Zostaw nam swoją opinię.

Link do ogłoszenia: KLIK

Pozdrawiamy,
    Wasz The West Team

2. KubaLagan

KubaLagan

Docenione treści:
    5
    Niestety informacja znowu niecałe 10h przed eventem

3. john petarda

john petarda

Docenione treści:
    1
    Jak zwykle ostatnio brak informacji o statach itemek oraz bonusach setowych. :{

4. KsF09

KsF09

Docenione treści:
    19
    bo maja tak kosmiczne statystyki, ze wiki odmowilo publikacji w obawie przed fejkiem :)

5. Canna Bias

Canna Bias

Docenione treści:
    0
    W krótkim czasie to już druga "eventowa akcja", która nie zadziałała jak powinna. Wciąż czekamy na rozstrzygnięcie z Gonzalesa, a tu kolejna impreza się sypie.. ;)

6. Sarika12

Sarika12 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    10:20 A eventu dalej nie ma :D

7. Patelkowa

Patelkowa Zespół The West

Docenione treści:
    18
    Ja wiem, że macie dosyć przeprosin i tłumaczenia... ale po raz kolejny bardzo Was przepraszam za opóźnienia i proszę o cierpliwość. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej.

8. stefanRTS

stefanRTS

Docenione treści:
    4
    Jak nie umiecie czegoś robić to tego nie róbcie... Wprowadzacie graczy w błąd, że ma być o 10:00 a pewnie loteria wystartuje jutro... Bo jak zawsze macie jakiś "błąd"... Prace zakolejkowane, czekam na fajerwerki a Wy jak zawsze macie nas tam, gdzie światło nie dochodzi...

9. Canna Bias

Canna Bias

Docenione treści:
    0
    Czekamy na dobre wieści.

10. cobra112

cobra112

Docenione treści:
    3
    bardzo byśmy prosili o zmianę CM dziewczyna sobie nie radzi.więc po co ma się męczyć.niecałe 10h przed eventem jakieś info ..hehe totalne olanie graczy.

-PADDY- lubi to.
  11. KubaLagan

KubaLagan

Docenione treści:
    5
    Zmienili na 11:00 :D

12. Canna Bias

Canna Bias

Docenione treści:
    0
    Szkoda, że 30 minut po tym jak event powinien się zacząć.

13. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    37
    Proszę o trzymanie się tematu dyskusji oraz nie obrażanie innych użytkowników forum. Każdy kolejny post poza tematem/zawierający obrazy zostanie odpowiednio ,,nagrodzony".
    Przypominam o regulaminie forum (KILK):
    §3. Surowo zabrania się umieszczania treści:
    • propagujących lub wzywających do nietolerancji, dyskryminacji bądź nienawiści o podłożu etnicznym, religijnym, kulturowym, rasowym, społecznym, politycznym, gospodarczym, historycznym i in.

-PADDY- lubi to.
  14. cobra112

cobra112

Docenione treści:
    3
    dlaczego moje poty zostały skasowane? nie został tam złamny regulamin. napisałem ze nasza CM jest niekompetentna bo jak zwykle poinformowała nas na niecałe 10h przed rozpoczynającą się loterią.Moze w końcu sama zrezygnuje i przydzielą nam kogoś kto ogarnia te grę.to ona jest tu dla nas a nie my dla niej.niech w końcu wezmie sie za swoja pracę a nie za darmo chce sie dostawać pieniazki.

15. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    37
    Wszystkie ogłoszenia publikowane są zgodnie z wytycznymi otrzymywanymi z biura.

16. TheVix

TheVix

Docenione treści:
    0
    Można się spodziewać w tym evencie czegoś w stylu koszyka z jajakmi doładowującego walutę eventową za dziennią aktywnośc jak w wielkanoc za oup?

17. Jormungand

Jormungand

Docenione treści:
    6
  18. paweł125

paweł125

Docenione treści:
    0
    Witam do kogo mam się zgłosić z takim problemem gdy chciałem zalosować dzisiaj za 9k fajerwerków to fajerki zjadło ale przedmiotu żadnego nie dostałem gdy zalosowałem 2 raz to dopiero było w porządku... lecz z tego pierwszego losowania nic jeszcze nie dostałem

19. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    37
    W tym wypadku prosimy o kontakt z supportem. Proszę pamiętać, że w tej loterii najpierw się płaci za losowanie (lub losuje za darmo), a nagroda jest do odebrania dopiero po określonym czasie. Możliwe jest skrócenie czasu oczekiwania za pomocą fajerwerków.

20. Selux

Selux

Docenione treści:
    5
    Mam prośbę o wywalenie z żółtej kategorii następujących przedmiotów :

- księga receptur - na jakiego ona w żółtej przegrodzie skoro żeby za losować za 48 k trzeba trochę prac ustawić i trochę pracować żeby taki los wykonać a trafia się taka księga i jesteśmy w plecy ... Te przepisy można dropić sobie samemu a w godzinę dropienia idzie trafić kilka takich przepisów - tym bardziej że kto miał kupić to kupi i teraz leży w eq ....

- lśniąca skrzynia premium - tak jak wyżej , z tym że ta skrzynia jest dostępna w SHOPIE za 2k oup i można ją kupić kiedy się chce a prawda jest taka że leci z niej syf , więc wolałbym sobie cały rok zbierać 2k oup i kiedyś sobie kupić a nie ktoś zbiera 48k rakiet licząc na konia/siodło nowe a tu wpada syfiasta skrzynia - z której leci jeszcze gorszy syf :/

- napój nowego początku - tak samo jak z lśniącą skrzynią premium , napój jest zawsze w sklepie i można go sobie kupić kiedy się tylko chce jak się uzbiera obligacje/bryłki , a nie zbierać 48k rakiet po to żeby trafić napój który można kupić kiedy się chce...

- bardzo rzadka skrzynia niepodległości - kolejny syf do zapchania żółtej przegrody z której nic nie dropi konkretnego. Stare sety ? Dobre na nowy świat a nie na stare światy gdzie dominują nowe sety. Certyfikat ? Tak samo dobre na nowe światy gdzie niema nic innego

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przenieść te 4 produkty/itemy do kategorii 3 (rzadki) - za 9k rakiet już bardziej jest uczciwsze wylosowanie czegoś z tych 4 fantów niż losować za 48k żeby trafić przepis wart ze 150 k..

Szafranolo i jakisktos1997 lubią to.