Dzień Niepodległości 2017 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
dobrze pisze ...syf za 48k rakiet serc czy tam czegokolwiek powinien być zlikwidowany a
propo lśniącej skrzynki
niestety wylosowałem a z niej poleciały mi jakieś tam spodnie ,,,które nawiasem mówiąc już mam bo mi z unikatowej skrzynki poleciały ,,,to po co ta lśniąca skoro te same dropy lecą?
No z unikatowej mogą polecieć też i zwykłe rzeczy, a nie same unikaty ;) A jeśli nie chcielibyście lśniącej premki to co w zamian? Nie ukrywajmy tego, że w każdej z "półek" muszą być lepsze jak i gorsze dropy. Wyobraź sobie sytuację, gdy w ostatniej półce byłyby same przedmioty z nowych setów. Nikt nie bałby się, że dostanie takową skrzynkę, księgę receptur itp. Więc ilość pełnych setów, wszystkich zaprzęgów czy ich elementów drastycznie by wzrosła powodując obniżenie ich ceny. A osoba losująca za te bryłki czy rakiety chciałaby potem zarobić, a nie sprzedawać za grosze.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
A po co podział na kategorie?
Najlepiej losować za 1k fajerwerków i mieć szansę na dropnięcie tylko i wyłącznie trzech skrzyń z setami oraz certyfikat dostawy koni. :3
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A po co podział na kategorie?
Najlepiej losować za 1k fajerwerków i mieć szansę na dropnięcie tylko i wyłącznie trzech skrzyń z setami oraz certyfikat dostawy koni. :3

Jeśli już tak marzymy to może od razu każdy gracz dostaje wszystkie sety przed loterią a kto chce to losuje dalej ;)
 
Jestem tego samego zdania, loteria loterią, ale z przedziału za 48k fajerwerków/800bryłek powinny być wykluczone nagrody:
- Lśniąca skrzynia premium,
- napój nowego początku.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście zrobili statystyki, co do zainteresowania graczy produktami dostępnymi w shopie za bryłki/obligacje. Ze wszystkich światów ile osób decyduje się na zakup ww. produktów za bryłki? Czy może się wypowiedzieć jakiś kolekcjoner? Czy aż tak bardzo zależy mu na skrzyni premium?
Gram na kilku światach. Trochę nazbierałam fajerwerków. I niestety muszę stwierdzić, ze dostaje sam najgorszy syf, jaki tylko można dostać. Losowałam z każdego możliwego przedziału. Np. za 48k wpadła mi lśniąca skrzynia premium, a z niej Zamszowe buty Johna Powella. Jestem przeszczęśliwa!! Nie po to używam premium, itp. żeby cieszyć się z takiego losu.

I tak, jak czytam, co niektórzy wylosowali, zastanawiam się, czy jest opcja że postać (na wszystkich możliwych światach na których gram) się zbugowała? Nie kojarzę, żeby z kilku poprzedzających lotek wpadło cokolwiek "cennego".
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zapytam się Etriel czy mogę założyć temat ws. dropów z loterii i tego czego gracze by nie chcieli w poszczególnych kategoriach (zwłaszcza w trzeciej i czwartej). Jeśli będę mógł to zrobić to gracze wypowiedzą się czego by nie chcieli z danej "półki" ale musieliby też przedstawić alternatywę, bo samo usunięcie spowoduje zmniejszenie wartości rzeczy z tych kategorii, a szczególnie z ostatniej.
 
A nie ma opcji, żeby np. gracz wykluczył przed losowaniem, czego nie chciałby dostać z kategorii 48k - wskazał 1 rzecz? Każdy jakoś przechodzi do porządku, jak mu wpadnie szajs za 1500, czy 9000 fajerwerków, ale za 48k to troszkę rozczarowuje ...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego najlepiej założyć taki temat i przejść tam do odpowiedniej dyskusji, nawet z takimi pomysłami jak podajesz ;)
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
Ja może wypowiem się odnośnie skrzyń w których są niby całe komplety setów. Np skrzynia broni WSP. Wcześniej byłam przekonana że z niej wylecą tylko bronie wyjętego z pod prawa a koleżanka mnie uświadomiła że tam wyskakują jeszcze 2 inne badziewia. Jaką mam gwarancje że w skrzyniach za 48000 fajerwerków (gdzie konkretnie pisze np skrzynia francisco pizzaro) nie ma takiej samej sytuacji? Nawet jeśli mi to wyskoczy to jest ryzyko że dostane badziewie. Co innego by było gdyby te skrzynie były juz rozpakowane, wtedy już gorzej się rozczarować nie można bo wiesz co możesz dostać.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
w skrzyniach loteryjnych jak w wypadku francisco pizarro jest tylko i wyłącznie set francisco pizarro, zarówno ubranie jak i zaprzęg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry