Dzień Niepodległości 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
Lenka222 napisał:
Tak wyglądają nowe przedmioty z zadania new quest items:
może byś się chociaż przyłożyła do ogłoszenia i przetłumaczyła wszystko-aż kłuje w oczy.

Jeszcze tu XD
Lenka222 napisał:
  • Rewards can't be moved manually from one world to another. The only exception is the standard migration process upon closing a world, in which case items will be migrated with the whole inventory. For more information please check our Knowledge Base articles.
Weź to popraw,minuta roboty i lepiej będzie wyglądać... .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jazda adamsa chyba jako jedyna zasługuje na uwagę, mimo że dla mnie osobiście Murrietta z 2018 wciąż wydaje się być lepsza (minimalnie ale zawsze, mówię tutaj o dowodzeniu, wiem że celowania Adams ma więcej, ale dowo more valid...).

Ubrania adamsa nie wiem gdzie jest błąd w sumie bo na tw-calc pokazuje ze bonus z setu 0,6 dowo a tutaj że 0,5

Ale nawet licząc 0,6 to to Mosey z 2019 ma 219 dowodzenia więcej niż ten Adams. Ja rozumiem że Adams ma 500 chowania się, zakladanie pułapek ma +80 od mosejki. Ale Adams pod atak i tak nie będzie używany ze względu na zatrważającą przewagę Kapitana.

Ja naprawdę nie rozumiem czemu takie sety są dodawane jeżeli ewidentnie widać że są gorsze niż te sprzed 2 czy 3 lat...

Nie porównam tego do Oficera który dalej jest overrated bo to bez sensu :p

Staram się to tłumaczyć twierdzeniem że nie mogą nam dodać nowych potężnych setów typu np kapitan wersja z zakładaniem pułapek zamiast chowania...
Ale no bez przesady. Rozwijajmy się a nie cofamy. Bo mi się nawet klikać fajerwerek nie będzie chciało codziennie baaa, nawet urlopu nie przerwę na niektórych światach...

Ofc, nie szkalujcie mnie. To ino moja subiektywna opinia.
Pozdrawiam.
 
Jazda adamsa chyba jako jedyna zasługuje na uwagę, mimo że dla mnie osobiście Murrietta z 2018 wciąż wydaje się być lepsza (minimalnie ale zawsze, mówię tutaj o dowodzeniu, wiem że celowania Adams ma więcej, ale dowo more valid...).

Ubrania adamsa nie wiem gdzie jest błąd w sumie bo na tw-calc pokazuje ze bonus z setu 0,6 dowo a tutaj że 0,5

Ale nawet licząc 0,6 to to Mosey z 2019 ma 219 dowodzenia więcej niż ten Adams. Ja rozumiem że Adams ma 500 chowania się, zakladanie pułapek ma +80 od mosejki. Ale Adams pod atak i tak nie będzie używany ze względu na zatrważającą przewagę Kapitana.

Ja naprawdę nie rozumiem czemu takie sety są dodawane jeżeli ewidentnie widać że są gorsze niż te sprzed 2 czy 3 lat...

Nie porównam tego do Oficera który dalej jest overrated bo to bez sensu :p

Staram się to tłumaczyć twierdzeniem że nie mogą nam dodać nowych potężnych setów typu np kapitan wersja z zakładaniem pułapek zamiast chowania...
Ale no bez przesady. Rozwijajmy się a nie cofamy. Bo mi się nawet klikać fajerwerek nie będzie chciało codziennie baaa, nawet urlopu nie przerwę na niektórych światach...

Ofc, nie szkalujcie mnie. To ino moja subiektywna opinia.
Pozdrawiam.
Oni nic nie mogą, dlatego przedłużają agonie gry zamiast spowodować jej rozwój.
 
No tylko w polsce tego nie widzą, w nordyckich krajach już się zbuntowali i nie kupują bryłek i niedługo łączą serwery krajowe tam xD, już na becie multijęzykowe serwery testowane som, dzi dzi
 
No tylko w polsce tego nie widzą, w nordyckich krajach już się zbuntowali i nie kupują bryłek i niedługo łączą serwery krajowe tam xD, już na becie multijęzykowe serwery testowane som, dzi dzi
generalnie to Finlandia i Norwegia są już na Angielskim świecie. Tylko polacy jak zwykle daja się <ocenzurowano>.


/// - Moderator
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne te zadania na forum robio
Kurcze kurcze
Podoba mnie siem to, miło zaszokowali mne
 
Jazda adamsa chyba jako jedyna zasługuje na uwagę, mimo że dla mnie osobiście Murrietta z 2018 wciąż wydaje się być lepsza (minimalnie ale zawsze, mówię tutaj o dowodzeniu, wiem że celowania Adams ma więcej, ale dowo more valid...).

Ubrania adamsa nie wiem gdzie jest błąd w sumie bo na tw-calc pokazuje ze bonus z setu 0,6 dowo a tutaj że 0,5

Ale nawet licząc 0,6 to to Mosey z 2019 ma 219 dowodzenia więcej niż ten Adams. Ja rozumiem że Adams ma 500 chowania się, zakladanie pułapek ma +80 od mosejki. Ale Adams pod atak i tak nie będzie używany ze względu na zatrważającą przewagę Kapitana.

Ja naprawdę nie rozumiem czemu takie sety są dodawane jeżeli ewidentnie widać że są gorsze niż te sprzed 2 czy 3 lat...

Nie porównam tego do Oficera który dalej jest overrated bo to bez sensu :p

Staram się to tłumaczyć twierdzeniem że nie mogą nam dodać nowych potężnych setów typu np kapitan wersja z zakładaniem pułapek zamiast chowania...
Ale no bez przesady. Rozwijajmy się a nie cofamy. Bo mi się nawet klikać fajerwerek nie będzie chciało codziennie baaa, nawet urlopu nie przerwę na niektórych światach...

Ofc, nie szkalujcie mnie. To ino moja subiektywna opinia.
Pozdrawiam.
Ale jak można porównywać set pod HP z setem pod dowodzenie????????????????
 
czas mija to fakt
ludziesię nie zmieniają to inna sprawea ale nie oczekujcie tego od gry która ma zaspokojać wasze zachciewajli
 
czas mija to fakt
ludziesię nie zmieniają to inna sprawea ale nie oczekujcie tego od gry która ma zaspokojać wasze zachciewajli
To dzięki graczom gra dalej istnieje a nie dzięki moderatorom. Jeśli powstało takie coś jak gra to powinno być robione dla graczy, którzy ją utrzymują. Jakoś nie przypominam sobie by chociaż jedną zachciewajkę graczy spełnili. Nie słuchają graczy ani nawet nie włączają ich w autentyczny rozwój gry.
 
Prosta rada jeżeli chcecie dać propozycję, którą wam ktoś rozpatrzy to idźcie na forum na beta serwerze --> https://forum.beta.the-west.net/index.php
Tam normalnie siedzi gość z teamu pod nickiem Al35ul CM i konsultuje się z graczami.Niestety ludzie piszą zbyt głupie rzeczy na forum bety a on to przekazuje dalej i dostajemy czasem takie nic nie warte sety czy aktualizacje więc jeżeli komuś zależy na tym zdechlaku to polecam tam się udzielać, bo polskie forum jest śmietniskiem i miejscem do ogłoszeń aktualizacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry