Dzień Niepodległości 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
Tylko Community Manager musi się komuś rozliczać ze swojej pracy. Jeśli góra jest zadowolona tylko z zysków to się tak dalej kręci :)
To góra musi mieć bardzo niskie wymagania skoro mamy taką obsługę gry w Polsce. W większości pracach jak ktoś nie robi postępu to się go zwalnia, a w grze tego nie ma. To jest przykład jak nie powinno się pracować.
 
Prosta rada jeżeli chcecie dać propozycję, którą wam ktoś rozpatrzy to idźcie na forum na beta serwerze --> https://forum.beta.the-west.net/index.php
Tam normalnie siedzi gość z teamu pod nickiem Al35ul CM i konsultuje się z graczami.Niestety ludzie piszą zbyt głupie rzeczy na forum bety a on to przekazuje dalej i dostajemy czasem takie nic nie warte sety czy aktualizacje więc jeżeli komuś zależy na tym zdechlaku to polecam tam się udzielać, bo polskie forum jest śmietniskiem i miejscem do ogłoszeń aktualizacji
No nie do końca. Ludzie na becie pisali, ze nowe sety sa gownem i dadza rade tylko na nowych swiatach, ba nawet podobno Lenka pisala w tej sprawie i co? Sety gownem pozostaly :uuu)
 
serio Dzisiaj dostałem osiągnięcie zarazem powiadomienie henrego na czacie za zdobycie setu Kenta, który zdobyłem pierwszego dnia lotki.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
serio Dzisiaj dostałem osiągnięcie zarazem powiadomienie henrego na czacie za zdobycie setu Kenta, który zdobyłem pierwszego dnia lotki.

Osiągnięcie zostało dodane wraz z dzisiejszą aktualizacją. Dlatego też dziś je otrzymałeś ;)
Niestety jeśli osiągnięcie zostanie dodane po spełnieniu wymagań, jak w twoim przypadku zdobyciu setu, to powiadomienie o byciu pierwszym nie zawsze jest zgodne z prawdą.
 
@Lenka222 , czy z racji tego że na innych światach było łatwiej wygrać w konkursie, bo zgłosiły się 1-3 osoby, to będzie na Richmond zwiększona pula nagród?
 
@Lenka222 Mozna wiedziec dlaczego na riczmondzie za galifreya ktorego wyzwal normalny gracz a nie FORT GM daliscie nagrody?Tak ciezko sie wysilic i napisac jakiekolwiek info przed?
 
@Lenka222 Mozna wiedziec dlaczego na riczmondzie za galifreya ktorego wyzwal normalny gracz a nie FORT GM daliscie nagrody?Tak ciezko sie wysilic i napisac jakiekolwiek info przed?
:D
To samo zrobiłem na s10
Miesiąc temu na s10 również zwykły gracz wyzwał bitwę i twt normalnie przypisało nagrody, bo bitwa była o 20:29.
Jak twt odpala gali w niedzielę rano to lepiej samemu wyzwać, żeby potem nie było, że gali jest o 20:30 a zwykła bitwa o 21 bo ktoś zapomniał, że będzie gali odpalone 10 godzin przed bitwą.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222 Mozna wiedziec dlaczego na riczmondzie za galifreya ktorego wyzwal normalny gracz a nie FORT GM daliscie nagrody?Tak ciezko sie wysilic i napisac jakiekolwiek info przed?

Taka sytuacja ma miejsce prawie co tydzień, ale na różnych światach. W przypadku, gdy Gali jest już wywołane to zmieniamy jedynie godzinę bitwy na 20:30 i dodajemy do niej nagrody. Tak samo było tym razem na Richmond. Jeśli jakiś świat nie ma bitwy, taka informacja zawarta jest w ogłoszeniu.

@Lenka222 , czy z racji tego że na innych światach było łatwiej wygrać w konkursie, bo zgłosiły się 1-3 osoby, to będzie na Richmond zwiększona pula nagród?

Możemy nad tym pomyśleć ;)
 
"Owoce z gry kojarzące się z latem"

Mając do wyboru jagody i borówki, jako owoc kojarzący się z latem dajesz pomarańcze? Najlepsze pomarańcze jadam zimą, ale co ja tam wiem...
 
Gdzie znajdę Zestaw form do kul 0/1?
1. akceptujesz zadanie z tym wymagane u szeryfa

2. lecisz do Fort Mencer cccccc.png

3. kończysz 5 zadań, które są tylko do zaakceptowania w Fort Mencer

4. nagrodą za 5-te zadanie jest skrzynka, w której znajduje się 5 niespodzianek a wśród nich to czego szukasz

Pozdrawiam ekipę
Niszczyciele dobrej zabawy
 
Nie do końca. Bo Zestaw form do kul 0/1? znajdujesz podczas wykonywania 150 prac Budowa urządzeń nawadniających .
masz chłopie rację, również mam ją ja
wszystko zależy od chęci, jaką drogę wybierasz?
nie ma jednej ścieżki - zawsze na uwadze wojna
stereotypy kreślisz? bacznie Tobie sie przyglądam
 
Status
Zamknięty.
Do góry