odrzucony Ekskluzywne zestawy za bryłki

Czy chcesz nowe godne ekskluzywne zestawy za bryłki, lepsze niż hawaj/oficer/kibic itd


  • W sumie głosujących
    32
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Od paru lat dajecie same odgrzewane kotlety, nic fajnego i nic konkretnego. W sumie sam syf
Jak kiedyś pierwszy raz dali złotą jazdę to był szok, statystyki na tamte czasy - rewelacyjne, potem set kibica, niesamowity dla zbieraczy, potem hawajski, świetny do pvp (schrzaniliście w pl sprawę z bugiem) oraz mega set fortowy oficer. Potem kucharz, częściowo lucilla i do dziś amen, sam fajans

Ankieta tyczy się nie poniższego setu przykładowego, a propozycją aby inno wydało nowe godne na dzisiejsze realia zestawy za bryłki (do handlu na targ) koniecznie ekskluzywne i drogie najlepiej bo nie chce jakiś syfów za 3000 bryłek i dziadostwo jakieś

Proszę o wysłanie prośby do inno by wreszcie wrzucili ekskluzywne jakieś ultra hiper turbo burbo ekstra sety za bryłki, są gracze jak ja co mają kupe niewykorzystanych brył i z chęcią wydadzą gracze na nowe sety, lub je kupią i upłynnią na targu (np ja :) ) ale jakieś konkretne, a nie dziadostwa w stylu kaktusy, pieski czy powtarzanie wiecznie te same sety z niewielką obniżką

Fajnie by było jakby inno wydało kilka typów setów za wysoką możliwie stawkę w bryłkach (za całosć) lub w cześciach do kupienia osobno
1 przykładowy zestaw: na forty - na dzisiejsze czasy skonstruować coś lepszego niż oficera, nie chce starego dziadostwa powtarzanego
2 przykładowy zestaw: do pvp, przebijający hawajski set, najlepiej coś pod orka i dać na tyle mocne bonusy, by nie było tak że jak ktoś wali po 1000 strzelania/uderzenia powoduje że build orka jest totalna klapą, wtedy należałoby dać statystyki 2 razy wyższe i dla odp/refl inaczej nie ma sensu robić setu pod orka, a skupić się na strzelcu lub porządnych statach pod broń białą

Ekskluzywne sety całość za nie mniej niż 4750 bryłek (jak niegdyś hawaj), lub osobno odpowiednio wycenione

Najważniejszym zestawem dla mnie to zestaw dla poszukiwacza, mamy potwornie dużo martwych światów wiec aż się prosi by skonstruować set dla zbieracza, ludzi mało, trzeba wszystko samemu zbierać. Zależy mi na secie, który przebija set kibica minimum dwukrotnie Coś w stylu:


JAGODOWY SET POSZUKIWACZKI

Screenshot_6.png


+ 200% pieniędzy z prac i pojedynków
+ 300% szansy znalezienia
+ 300% szansy powodzenia
+ 500 ptk do wszystkich prac
+ 1 JAGODA (5% szans za 15 sekund dowolnej pracy) TAAAAK! :)
+ 2 JAGODY (20% szans za 15 min dowolnej pracy) TAAAAAAK! ok_:)
+ 5 JAGÓD (100% szans za 1h dowolnej pracy) TAAAAAAAAAAAK! :D
statystyki do ustalenia
bronie koniecznie Młoty Thora

Zarąbisty set co nie? aż ślina leci po brodzie normalnie.

i żeby kosztował 4750 bryłek! taki set chcęęę!!!!
I nazwijcie go najlepiej zestaw Zetki. i zaraz wydam 61750k brył i sobie kupie na każdym serwie i drugie tyle na upłynnienie dla graczy

To tyle. Wyślijcie do inno. Najwyższy czas dać coś dobrego za bryłki. Pozdrawiam.
Ps sprzedam 35000 jagód na pensylwani!
 
+ 200% pieniędzy z prac i pojedynków
+ 300% szansy znalezienia
+ 300% szansy powodzenia
+ 500 ptk do wszystkich prac
Och co za wspaniały bonus,
+ 5 JAGÓD (100% szans za 1h dowolnej pracy) TAAAAAAAAAAAK! :D
Och taak, będę się zwać jagodowym baronem!
Zarąbisty set co nie? aż ślina leci po brodzie normalnie.
Och tak, taki wspaniały set powinien co miesiąc być wprowadzany do gry!
i żeby kosztował 4750 bryłek!
Oj nie! to do poprawy, tak wspaniały set powinien być za 10000 bryłek!
Jak najbardziej na tak!
 
Uważam też, że powinien mieć dużo znajomości ze zwierzętami i charyzmy.
W końcu trzeba się jakoś dogadać hehe :DDD

Rosyjscy i Amerykańscy myśliwi spotkali się gdzieś na Alasce.
Ruscy niosą niedźwiedzia.
Amerykanie dopytują:
- Grizzly?
- Niet, strielali.
 
Mam 110k bryłek, chcialbym sobie kupic cos fajnego do fortow.
Oficer mi sie juz przejadl :) , dajcie jakis fajny set za brylki :D
 
Jak wprowadzą lepszy od oficera, drogi set za bryłki to zobaczycie w ile czasu padną trzymające się jeszcze jako tako serwery ;) Zresztą i tak nawet twt przyznaje ze oficer za mocny i za bardzo zachwiał równowagą
 
Jak wprowadzą lepszy od oficera, drogi set za bryłki to zobaczycie w ile czasu padną trzymające się jeszcze jako tako serwery ;) Zresztą i tak nawet twt przyznaje ze oficer za mocny i za bardzo zachwiał równowagą
Dlatego cena za taki set musi być wyższa, żeby byle kto nie mógł go kupić
 

nanolotek

Blada Twarz
Zagłosowałem na tak. Człowiek zbiera te bryłki i chociaż raz w życiu wydałbym je na wykokszony zestaw do pojedynków
 
Dlatego cena za taki set musi być wyższa, żeby byle kto nie mógł go kupić

Sorki ze nie w jednym temacie ale teraz pomijajac Twoje podejscie do ludzi z pieniedzmi i nie ... (nie bede wiecej komentowal , sam przemysl)

Chcialem Ci przypomniec ze to wlasnie jedna z klesk tej gry bylo wprowadzenie brylek. Wlasnie dlatego ze ludzie ktorzy nie maja tyle kasy zeby pakowac full w inno odchodza. Dlaczego ? odpowiedz jest prosta bo nie przyjemnie im sie gra z takimi multimilionerami jak ty , bo nie graja po to zeby po pysku dostawac tylko ze wzgledu na brak kasy. Oczywiscie tworcy gry musza zarabiac ale czy nie przyjemniej by bylo gdyby gralo 15 k ludzi na jednym swiecie z kilkoma silnymi sojuszami ? Na tych drobnych oplatach za jakies delikatne wzmocnienia inno by zarobilo tyle samo co na 100 takich jak ty kupujacych swoje turbo kozackie sety. Twoj tok myslenia doprowadzi do tego ze niedlugo bedziesz musial swoje mulciaki w pvp trzaskac po ryjach niczym aniol w lsniacej blyszczacej, pachnacej brylkami zbroi i szabelka z wygrawerowana Twoja ksywa.

Czy naprawde tego chcemy ? Czy to jest to na czym zalezy nam w tej grze ?
Moze gdyby funkcja pakowania za bryly byla troche zniesiona to opcja zaproszen przyjaciol przez mail spowrotem wrocila by do zycia ?

Ps. Tak tez kupuje brylki, ale nie popieram jeszcze wyzszych licytacji kto kupi wiecej albo drozej bo to niestety niszczy ta gre.
 
A moze lepiej zachecic ludzi do gry konkursami o lepsze sety itp. Tylko nie takimi w ktorych brylki odgrywaja role w szansie powodzenia. Wtedy ludzie wiedzili by ze moga powalczyc jak rowny z rownym i chcialo by im sie aktywniej grac , czy to na swiecie czy brac udzial w konkursie.

Po prostu pusccie czasem rozum przed pycha koledzy.

Ok . <--- tzn : ok, koncze, kropka .
 
@lenar77 , Ty się chyba zatrzymałeś w głębokiej komunie. Jeżeli jesteś rocznik 77 to mnie to nawet nie dziwi.
Jest chłopie kapitalizm, każdy wydaje na co chce i ile chce.
 
ok widze ze takich jak selfie jest wiecej, mozecie sie lac miedzy soba w tych zbrojach.
Chłopie no litości... to tak jak by gościu w kolejce przed Tobą w sklepie kupował suchary i wodę mineralną i potem obserwując Twoje zakupy miał pretensje, że ciebie stać na chleb, szynkę i litra żołądkowej :D
 
wedlug mnie mylisz pojecia. no ale ok trzymaj swego mi chodzi o dobro gry , fajnie gdyby swiaty odzyly a nie odpychaly kolejnych graczy, takiego porownania nie kupuje.
 
@lenar77 nie przyszło Ci do głowy, że gracze wydający kasę na The Westa go utrzymują?
Dzięki nam tacy jak Ty mogą sobie w nią grać nie wydając ani grosza,
Brakuje Ci kasy w grze na coś, napisz chętnie pomogę, podzielę się :)
 
Chcialem Ci przypomniec ze to wlasnie jedna z klesk tej gry bylo wprowadzenie brylek.
Bryłki w tej grze są praktycznie od początku więc co Ty mówisz ziomek?
Tak jak Viksonz napisał - grasz w tę grę i nikt nie oczekuje od Ciebie żadnych pieniędzy za abonament etc tylko dlatego, że ktoś czasem kupi bryłki. Prawda jest taka, że każda gra z modelem free2play w przeglądarce działa na tej samej zasadzie - są klienci firmy i są zapychacze serwerów, którzy muszą być dlatego bo klienci mają czuć, że nad kimś mają przewagę i z kimś mogą rywalizować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry