Ekwipunek na 24lvl

  • Rozpoczynający wątek McMiniek
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 41 66,1%
  • Nie

    Głosy: 21 33,9%

  • W sumie głosujących
    62
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ekwipunek.jpg


Co sądzicie o moim ekwipunku? Planuję dokupić jeszcze szlachecki żakiet, ale muszę mieć 27lvl. Piszcie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 1 pytanie... I po co ci ten ekwipunek skoro wszystko wpakowałeś w handel i nawet bob da radę cię zlać ? :p:p
Ale jeśli chodzi o ocenę ekwipunku no to w miarę chociarz lepiej było by szlachecki materiałowy kapelusz na głowę i na klatę żółta koszula w kratę do obrony lub niebieska rozpinana koszula do ataku.

No i jak już mówiłem nie jesteś pojedynkowiczem więc nici z tego ekwipunku raczej dlatego zaznaczyłem Nie.
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Mam 1 pytanie... I po co ci ten ekwipunek skoro wszystko wpakowałeś w handel i nawet bob da radę cię zlać ? :p:p
Ale jeśli chodzi o ocenę ekwipunku no to w miarę chociarz lepiej było by szlachecki materiałowy kapelusz na głowę i na klatę żółta koszula w kratę do obrony lub niebieska rozpinana koszula do ataku.

No i jak już mówiłem nie jesteś pojedynkowiczem więc nici z tego ekwipunku raczej dlatego zaznaczyłem Nie.

Prawie każdy poszukiwacz daje w handel.A co do ekwipunku to nawet ładny jak na 24 lvl a gdzie tu 50 lvl :eek: i dlaczego na screenie jest inny nick i na forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale on nie idzie w pojedynki więc po co mu ubranie do pojedynków potrzebuje rzeczy do handlu.Mi ekwipunek się podoba tylko kup sobie zamist brązowej chusty żółtą opaskę da ci +4 do handlu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co sądzicie o moim ekwipunku? Planuję dokupić jeszcze szlachecki żakiet, ale muszę mieć 27lvl. Piszcie :)

Ładny, kolorowy i .... no właśnie i co ?
Skoro chcesz znać zdanie innych to napisz w jakich kryteriach mają go ocenić.
Do czego ci ma być ten ekwipunek ? Pracy ? Pojedynków ? Jak on ma się do Twoich umiejętności ?
Ekwipunek ma uzupełnić "braki" w umiejętnościach do jakiegoś celu. Ty swojego nie podałeś, więc niby jak go ocenić ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 1 pytanie... I po co ci ten ekwipunek skoro wszystko wpakowałeś w handel i nawet bob da radę cię zlać ? :p:p
Ale jeśli chodzi o ocenę ekwipunku no to w miarę chociarz lepiej było by szlachecki materiałowy kapelusz na głowę i na klatę żółta koszula w kratę do obrony lub niebieska rozpinana koszula do ataku.

No i jak już mówiłem nie jesteś pojedynkowiczem więc nici z tego ekwipunku raczej dlatego zaznaczyłem Nie.

No właśnie zapomniałem wspomnieć, że pakuję w handel.. Ale jakbym kupił sobie to co piszesz kondzio to bym nie miał tylu świetnych prac... Sorki że nie pisałem na początku ale z rozbiegu wszystko robione na głupa.
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
no nie wiem czy na 24 lvl. mozna srebro wydobywac , troche dziwne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co dla Ciebie jest dziwne? W tej pracy jest x2 handel.
Na 24 poziomie mamy 24 cechy i 72 punkty umiejętności=96 handlu*2=196
Idealnie mamy już 2PP i to bez ekwipunku..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co sądzicie o moim ekwipunku? Planuję dokupić jeszcze szlachecki żakiet, ale muszę mieć 27lvl. Piszcie :)

nie wiem jaki cel ma twój temat
przeciętny handlowiec wydobywa srebro na 20 poziomie i to nie jest żadna rewelacja jeśli choć raz grałeś postacią nastawioną na handel

jakimś wyczynem by było wykonywanie tej pracy na poziomie 18
193 punktów pracy
-23 Brązowa chusta
-30 Szlachecki melonik
-17 czerwona koszula w kratę
-25 szlacheckie buty robocze
= 98
98-18*5=8-10=-2
-4 (Płonące serce)
-1 (Stado bydła)
-2 (z zadań zawadiaki żołnierza i budowniczego)
-1 (zadanie wielkanocne)
-2 (zadanie świąteczne)
czyli teoretycznie na poziomie 18 możesz wykonywać tę pracę
w praktyce jest to znacznie trudniejsze

a jeśli chcesz być mistrzem w wydobyciu srebra
to kup na 27 poziomie Szlachecki żakiet a na 36 poziomie Szlachecki Stetson
i do tego najlepiej jak byś znalazł laskę z kompletu dżentelmena +2 charyzma
i wykonał zadanie z Mieczem Hernanda de Soto bo on daje +6 do handlu i +7 do refleksu
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
jak kupujesz szlachecki żakiet to git a do tego, kup Szlacheckiego stetsona :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry