Ekwipunek poszukiwacza przygód

  • Rozpoczynający wątek tom789
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie?

  • Tak

    Głosy: 19 43,2%
  • Nie

    Głosy: 25 56,8%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co nam po ekwipunku jak nic po za nim nie znamy? Poziom, umiejki...pojedynki czy prace?
 

DeletedUser

Gość
Gość
co ma znaczyc w ankiecie "tak", "nie" ? czy dobry eq? to zalezy w co idziesz( zadania lub prace lub pojedynki)..podaj jeszcze umiejetności to moze ktos pomoze w co dalej inwestowac i jakie itemy kupic ..;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem o co chodzi może o wygląd
zaznaczyłem na nie bo brzydko wygląda
1.finka takiej samej wielkości co kusza
2.kolorystycznie nie pasuje jedno białe drugie szare a trzecie brązowe
3.Kłusak wygląda jak blondynka po 24h solarium proponuję zmienić go na Araba ładniejszy jest
4.sztabka srebra bądź pan oryginalny wstaw sobie piwo lub złotego sokoła
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy chcesz dostać pochwałę czy co ,przecież jesteś poszukiwaczem ,więc co mamy powiedzieć o twoim eq ?
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Chłopak nie spytał wprost. Chciał spytać, czy jego eq jest dobre jak na poszukiwacza. Widać daje w siłę uderzenia (z itemów wpada +52 do niej), i to cały czas (w końcu w wydobyciu srebra jest też umka "Siła uderzenia", a na 41lvl na pewno miałby już kosteczkę srebra w eq)), ma miasto (zakładka "Forum miasta")... Nieźle, ja sam musiałem ratować swojego traperka hehehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz jest uniwersalny, no a twój eq wygląda na pojedynkowicza, nie w pełni. jak mówili koledzy wyżej podaj umiejki.
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
ogólnie to nawetnawet tylko zmień koszulę na bardziej uniwersalną i daj linka na tą skórkę do mozilli
 
Status
Zamknięty.
Do góry