Energia- zmiany!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29065
  • Data rozpoczęcia

Energia buahahahahhahahahah


  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
Jak wiadomo ,,Energia odnawia się o 3 punkty na godzinę - niezależnie od tego, czy pracuje, czy przemieszcza się po mapie. Po aktywowaniu funkcji premium regeneracja wynosi 4,5 punktów na godzinę.''


Wpadłem na pomysł aby troszkę to zmienić. A mianowicie:

- Podczas pracy (pojedynki też) energia regeneruje się o 2 pkt. na godzinę (wolniej niż teraz).
- Podczas marszu energia regeneruje się o 3 pkt. na godzinę (tak jak teraz).
- Podczas ,, nic nierobienia'' energia regeneruje się o 4 pkt. na godzinę (szybciej niż teraz).

Takie trochę utrudnienie, a za razem ułatwienie gry. Głosujcie w ankiecie powyżej.
 

DeletedUser22157

Gość
Gość
Można zrobić tak, że z premium nie zależnie co robimy dostajemy 4,5 pkt na godzinę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak ale jednej rzeczy nie napisałeś.Ile energia rosła z premium moim zdaniem 5 z premką.:I:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Jestem na tak ale jednej rzeczy nie napisałeś.Ile energia rosła z premium moim zdaniem 5 z premką.:I:

Napisałem ile bez premki by się regenerowało bo premium dodaje tylko bonus chyba 50% szybciej się regeneruje. Każdy umie sobie to przeliczyć, a kto nie umie jest to jego problem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez zdania.

Ma to swoje +, ale od regeneracji są sety i hotel :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niepotrzebne zagmatwanie sprawy:

Chciałeś wprowadzić jakiś pierwiastek realizmu ale zmiany nie wpłynęłyby znacząco na grę, jak również łatwiejszy jest ten system.

A po za tym to i tak chyba nie jest poważny pomysł sądząc po
"Energia buahahahahhahahahah"...
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Pomysł z jednej strony dobry, z drugiej strony wątpię że to dużo zmieni, pozostanę bez zdania...
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dużo zmian to nie wprowadzi , ale czemu .
Jak ktoś się chcę zregenerować to i tak ubiera setcik śpioszka i sypialni fortowej idzie ;)
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Właściwie to niezły pomysł, ale jak już poprzednicy powiedzieli, dużo to nie zmieni ze względu na obecność hoteli i śpioszka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze coś robię :D Więc mi by się takie coś nie opłacało. Po prostu podczas snu powinno szybciej regenerować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry