Etriel

Etriel

Członek obsługi gry
Witam,
Dziś dołączyłam do wspaniałego teamu The West. Jestem bardzo szczęśliwa i pełna nadziei. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie udana, a Wy jako gracze będziecie zadowoleni.

Trochę o mnie.
Nazywam się Magda. Mieszkam w małej polskiej wsi. Rano budzi mnie pianie koguta. Posiadam długi staż pracy managerskiej. Parę lat temu studiowałam jeszcze psychologie. Jeśli macie ochotę wiedzieć coś jeszcze o mnie, zadajcie pytanie.

A teraz kilka odpowiedz, które udzieliłam juz wcześniej na wasze pytania.

@etriel
Witaj
Czy mogłabyś powiedzieć Nam, jak widzisz dalszy rozwój Polskiej Społeczności TW?
Czy masz może "swoją" wizję, jakieś plany na przyszłość?
Oczywiście, pomysłów i planów jest sporo. Wszystko zweryfikuję czas. Mam nadzieję, że "małe" zmiany, które niebawem będą wprowadzone, ożywią grę jak i społeczność. Forum, będzie częściej przeglądane, a dyskusję żywe i na temat.

Na teraz mogę zdradzić, że pierwsza niespodzianka, pojawi się po wstępnych szkoleniach i po spotkaniu z Wami na zlocie w Kłodzku.

Pytania do nowego CM

Czy będziesz za stosowaniem metod które do tej pory były na forum tj. kasowanie postów i tematów z niewygodnymi wpisami i banowanie graczy na tym forum.

Jak długo grasz w TW i czy grasz także w inne gry IG a przy okazji która z tych gier jest dla Ciebie "priorytetowa" do grania ( w którą grasz najczęściej ).

I jeszcze jedno

Co Cię skłoniło do ubiegania się o funkcję CM w TW.
1) Czy jestem za? Oczywiście to zależy od graczy, czy będą stosować się do regulaminu forum. Nie nazwałabym tego karaniem - a raczej utrzymaniem porządków. Moderatorzy są dla każdego usera, pomagają w tym, by forum było czytelne, by w temacie nie było spamu, i każdy z łatwością znalazł to, czego szuka. Dzięki nim, forum jest jakie jest. Oczywiście, też będę czytać i obserwować to co się dzieje tu.

2) Tak jak pisałam wcześniej, gram już jakiś czas. Może nie jestem szalonym graczem, który spędza dnie i nocy na grze, ale podstawy znam. Gram również w inne gry IG. Do tej pory, więcej czasu poświęcałam grze, w której odpowiadałam na pytania graczy, ale teraz oczywiście to się zmienia. Oznacza to tyle, że do tej pory w TW grałam dla czystej przyjemności gry, a teraz dochodzi chęć bycia doskonale obeznanym z grą.

3) Rozwój osobisty. ::P:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. ::P:

niemoralnie moralny

Gość
Gość
Hejo
możesz odpowiedzieć na parę pytań

1.Wolisz pojedynki czy forty?
2.Jaką gracz klasą postaci?
3.Co powiesz na temat instancji multiplayerowych ?(najnowszy raport z devbloga)
4.Interesujesz się sportem?
5.Na jakich światach grasz?
6.Skąd pomysł na nick?
7.Jak podoba ci się TW?

Oczywiście, też będę czytać i obserwować to co się dzieje tu.
Mam nadzieje że będziesz też pisała posty.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tylko doprecyzuję, jako, że też jestem z małopolskiej wsi, skąd konkretnie jesteś?

Generalnie skąd pochodzisz?

W sumie nieważne gdzie się mieszka ważne są korzenie.
Ja np. pochodzę z małopolski a mieszkam w sumie na mazowieckim a dokładniej na kurpiowszczyźnie :p

Przestałem chodzić na pole zacząłem na dwór :p

Ostatnia edycja:

MójMistrzu

Gość
Gość
Nawiąże trochę do mojego pytania wcześniejszego.

A mianowicie czy zamierza Pani wprowadzić jakieś zmiany w regulaminie forum oraz gry?

Etriel

Członek obsługi gry
Hejo
możesz odpowiedzieć na parę pytań

1.Wolisz pojedynki czy forty?
2.Jaką gracz klasą postaci?
3.Co powiesz na temat instancji multiplayerowych ?(najnowszy raport z devbloga)
4.Interesujesz się sportem?
5.Na jakich światach grasz?
6.Skąd pomysł na nick?
7.Jak podoba ci się TW?

Mam nadzieje że będziesz też pisała posty.
1) Jeśli jest ze mną kilku dobrych i zgranych graczy - to zdecydowanie wolę forty. Zazwyczaj jednak, wybieram pojedynki. pif paf
2) Gram poszukiwaczem przygód.:kak:
3) Moim zdaniem, jest to interesująca propozycja, zdecydowanie wprowadzi urozmaicenie w grze. Jednak z ostateczną oceną się wstrzymam, do czasu gdy nie wypróbuję tej opcji sama.
4) Owszem, interesuję się sportem. Kibicuję i oglądam mecze piłki nożnej, a sama niegdyś brałam udział w zawodach pływackich.
5) Aktualnie gram na Arizonie.
6) Pomysł na nick, wziął się oczywiście z książek. Niegdyś, mój przyjaciel nazwał mnie w ten sposób, co sprowokowało do poszukiwań znaczenia tego słowa. Dotarłam do książki "Silmarillion" J.R.R. Tolkiena. Polecam gorąco.
7) The West bardzo mi się podoba, lubię tą grę.

Ja tylko doprecyzuję, jako, że też jestem z małopolskiej wsi, skąd konkretnie jesteś?

Generalnie skąd pochodzisz?

W sumie nieważne gdzie się mieszka ważne są korzenie.
Ja np. pochodzę z małopolski a mieszkam w sumie na mazowieckim a dokładniej na kurpiowszczyźnie :p

Przestałem chodzić na pole zacząłem na dwór :p
Onufry, jestem z małej polskiej wsi, ale nie z małopolskiej. Mieszkam na Opolszczyźnie. ::D:
Mieszkałam w wielu krajach, w Polsce jestem najdłużej. Pochodzę z małego kraju, w Azji Mniejszej, czyli z Syrii.

Nawiąże trochę do mojego pytania wcześniejszego.

A mianowicie czy zamierza Pani wprowadzić jakieś zmiany w regulaminie forum oraz gry?
Uważam, że jeszcze za wcześnie na konkretne odpowiedzi w tym temacie.::P:

Onufry, jestem z małej polskiej wsi, ale nie z Małopolskiej. Mieszkam na Opolszczyźnie. ::D:
hehe no tak, źle odczytałem jak zwykle :p
Z KRK niedaleko, może Cię kiedyś przejazdem odwiedzę :)

Mieszkałam w wielu krajach, w Polsce jestem najdłużej. Pochodzę z małego kraju, w Azji mniejszej, czyli z Syrii.
O i wreszcie ucięłaś tą wypowiedzią trollików pomniejszych, którzy tu od rana się dobijali bo na mostach swoich mieli nudę :)

Uważam, że jeszcze za wcześnie na konkretne odpowiedzi w tym temacie.::P:
No no :p Mi tam mojego regu nie ruszaj.
A tak poważnie, to wiadomo jak jest. Każdy zarządzający projektem ma swoje wizje i swoje wizje realizować będzie. Jak napisałaś dokładnie, za wcześnie, aby coś zmieniać. Spokojnie sobie przejrzysz regulamin forum i gry, jeżeli uznasz, że ma wady to sobie zmienisz. Wszystko jest dla ludzi a regulaminy wbrew pozorom nie służą łapaniu graczy tylko utrzymaniu porządku.

Dziękuję Ci Madziu za odpowiedzi.... jeszcze mam pytanie poznawcze, czego słuchasz, jaki rodzaj muzyki?

0ndra

Šerif
To teraz kolej na moje pytanie :p

Skąd się wziął pomysł na Polskę? Jak już wyżej wspomniałaś ze pochodzisz z Syrii to czy ta Polska to nie przez to ze w Syrii stacjonuje sporo polskiego wojska? :) (przynajmniej kiedyś bylo jakieś 15 lat temu, teraz nie wiem jak wygląda sytuacja, będąc w wojsku nawet miałem możliwość wyjechania własnie do Syrii na misje pokojowa, ale ze już miałem rodzinę to nie zdecydowałem się na wycieczkę).

niemoralnie moralny

Gość
Gość
Odnośnie Syrii ,to kraj pogrążony w wojnie domowej :(
Mam nadzieję że nie musiałaś migrować do Polski z powodu ,takiej klęski ,jak wojna domowa.

1.Jakie książki czytasz?
2.Jakiemu klubowi kibicujesz?
3.Wolisz Polskę czy Syrię?

MójMistrzu

Gość
Gość
Jak dużo czasu będziesz dziennie poświęcać funkcji CMa?

1. Czy uważasz, że obecny regulamin i tabela kar są surowe, czy odpowiednie? A może zbyt łagodne? Przeczytaj je dokładnie zanim odpowiesz. Czy uważasz, że stała blokada za jeden wpis na czacie jest dobrym rozwiązaniem, czy lepiej dać drugą szansę takiej osobie?
2. Czy zamierzasz mieszać w składzie TWT?

Warlang

Gość
Gość
Serdecznie gratuluję objęcia stanowiska Community Managera!

A teraz pytania, żeby nie było offtopu:

1. Wiem, że niegrzecznie jest pytać kobietę o wiek, ale ta informacja jest dość istotna jeśli chodzi o komunikację w społeczności, więc ile masz lat?
2. Czy posada Community Managera jest twoją główną praca czy dodatkową? Jeśli dodatkową, to jaka jest główna?

Etriel

Członek obsługi gry
To teraz kolej na moje pytanie :p

Skąd się wziął pomysł na Polskę? Jak już wyżej wspomniałaś ze pochodzisz z Syrii to czy ta Polska to nie przez to ze w Syrii stacjonuje sporo polskiego wojska? :) (przynajmniej kiedyś było jakieś 15 lat temu, teraz nie wiem jak wygląda sytuacja, będąc w wojsku nawet miałem możliwość wyjechania własnie do Syrii na misje pokojowa, ale ze już miałem rodzinę to nie zdecydowałem się na wycieczkę).
Wielu Polaków pracuje po za granicami swojego kraju. Poznałam między innymi trenera reprezentacji Libii w piłce nożnej (oczywiście był to Polak), kilku inżynierów, itd.... Jadąc do Polski, nie przewidywałam, że tak długo w niej zostanę. Polska i ludzie, których tu poznałam, spowodowali, że już nie wróciłam do swojego kraju.

Odnośnie Syrii ,to kraj pogrążony w wojnie domowej :(
Mam nadzieję że nie musiałaś migrować do Polski z powodu ,takiej klęski ,jak wojna domowa.

1.Jakie książki czytasz?
2.Jakiemu klubowi kibicujesz?
3.Wolisz Polskę czy Syrię?
Nie musiałam uciekać, wyjechałam wiele lat przed wybuchem wojny.

1) Uwielbiam czytać. Co czytam zależy od mojego nastroju, czasem jest to fantastyka, czasem książki naukowe.
2) Kibicuję Cardiff. W tym roku niestety spadł do Championship.
3) Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Kocham swój kraj, ale jestem też mocno przywiązana z Polską.

1. Czy uważasz że są potrzebne nowe mapki fortowe?
2. Co sądzisz o przyśpieszonych światach w tw?
1) Wszystko zależy z jakiego punktu widzenia odpowiadamy. Dla urozmaicenia gry, wiele może się przydać.
2) Światy przyśpieszone dodają urozmaicenia. Są dobrą alternatywą dla graczy nie przepadających za wolnymi światami, ale chcących grać w TW.

Jak dużo czasu będziesz dziennie poświęcać funkcji CMa?
Nie odpowiem na to pytanie dokładnie. Czas spędzony dla TW, zależy od ilości zadań danego dnia, ale będę codziennie, w różnych porach dnia (i nocy :)).

1. Czy uważasz, że obecny regulamin i tabela kar są surowe, czy odpowiednie? A może zbyt łagodne? Przeczytaj je dokładnie zanim odpowiesz. Czy uważasz, że stała blokada za jeden wpis na czacie jest dobrym rozwiązaniem, czy lepiej dać drugą szansę takiej osobie?
2. Czy zamierzasz mieszać w składzie TWT?
To są pytania, na które odpowiedzi będę mogła udzielić za jakiś czas, bądź sami zaobserwujecie zmiany. Każdą zmianę, trzeba kilka razy przemyśleć. Skład - jeśli będą zmiany, na pewno się dowiecie, na ten moment nie zaszły żadne.

Serdecznie gratuluję objęcia stanowiska Community Managera!

A teraz pytania, żeby nie było offtopu:

1. Wiem, że niegrzecznie jest pytać kobietę o wiek, ale ta informacja jest dość istotna jeśli chodzi o komunikację w społeczności, więc ile masz lat?
2. Czy posada Community Managera jest twoją główną praca czy dodatkową? Jeśli dodatkową, to jaka jest główna?
Witaj Warlang,
1)Nie lubię przyznawać się do wieku, jak każda kobieta. Mogę tylko powiedzieć, że jeszcze nie zmieniłam 2 na 3 z przodu, ale nie wiele czasu mi zostało do tej niepozornej zmiany.
2)Posada Community Managera nie jest jedyną pracą. Jak pisałam wcześniej, zarządzam działem w dużej międzynarodowej firmie.

Jestes ta sama etriel co w plemionach?
Cześć Shadown,
miło Cię czytać.
Tak, to ta sama Etriel. ::D:

Witam serdecznie ;)
Bardzo miło i ciekawie było czytać wpisy na forum plemion gdzie również grałem ;)
I muszę się przyznać że nick Twój "obił się mi o uszy".

Gratuluję pozycji CM i rozwijania własnej osobowości oraz jak najlepszego kontaktu z ludźmi.

Pytania:
1. Planujesz przygotować rekrutację do TWT?
2. Grałaś już wcześniej w TW - jak tak to kiedy ;)?
3. Czy poza obecnością i pracą jako CM, można Cię gdzieś jeszcze zobaczyć? (Inne gry IG albo coś? )
4. Masz jakieś ulubione westerny / seriale?
5. Co Ci się najbardziej podoba w The-West'cie?

Pozdrawiam,
Bartek.

Ostatnia edycja:

MójMistrzu

Gość
Gość
Czy Twoim zdaniem duża ilość światów poprawia grę czy trochę ją psuje?

Czy wprowadzenie wymian między-światowych to był błąd czy strzał w dziesiątkę, Co o nich mylisz?

Co sądzisz o łączeniu światów (migracje ) aby poprawić rozgrywkę i samą zabawę?

Czy dział propozycję według Ciebie jest potrzebny ? I jeśli tak to czy zamierzasz jakoś graczy informować które propozycje poszły do IG.

Czy myślisz o pomyśle aby każda ankieta pokazywała kto jak głosował?

Co sądzisz o wypuszczaniu przez IG przy każdej nowej loterii , nowych setów, czy według Ciebie nie jest ich już zbyt dużo?

Jak Twoim zdaniem ma się wypuszczanie rzeczy nie mających nic wspólnego z dzikim zachodem (wszelkiego typu ubiory piłkarskie itp ) do klimatu gry?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

niemoralnie moralny

Gość
Gość
1.Kto jest twoim ulubionym pisarzem/ką?
2. Z jakim polskim klubem czujesz się związana(czyli kibicujesz ,lubisz ten klub)?[mam nadzieje że nie jest to legia ]
3.Jakie według ciebie polskie miasto jest najpiękniejsze?
4.Lubisz Star Wars?

Pierwsze co chciałem napisać to powitać nową Panią Community Manager polskiej wersji The West. Mam nadzieję że będę mógł przysłużyć się Pani swoimi radami. Czeka Panią wiele wyzwań - odpływ graczy, migracje, ewentualna zmiana regulaminu na forum (obecny daje się porównać tylko do ustaw norymberskich). A teraz chciałbym zadać Pani kilka pytań:

1. Czytała Pani książki Karola Maya lub widziała ich ekranizacje?
2. Pani ulubiony western?
3. Lubi Pani muzykę Ennio Morricone?
4. Interesuje się Pani polityką? Jakich polskich polityków lubi Pani najbardziej?
5. Góry, morze, czy jezioro są Pani ulubionym miejscem na spędzanie wakacji?

Jak na razie to chyba tyle :D

Etriel

Członek obsługi gry
Witam serdecznie ;)
Bardzo miło i ciekawie było czytać wpisy na forum plemion gdzie również grałem ;)
I muszę się przyznać że nick Twój "obił się mi o uszy".

Gratuluję pozycji CM i rozwijania własnej osobowości oraz jak najlepszego kontaktu z ludźmi.

Pytania:
1. Planujesz przygotować rekrutację do TWT?
2. Grałaś już wcześniej w TW - jak tak to kiedy ;)?
3. Czy poza obecnością i pracą jako CM, można Cię gdzieś jeszcze zobaczyć? (Inne gry IG albo coś? )
4. Masz jakieś ulubione westerny / seriale?
5. Co Ci się najbardziej podoba w The-West'cie?

Pozdrawiam,
Bartek.
1) Jeśli będzie rekrutacja, to będzie otwarta - czyli z informacją na forum.
2) Grywam już jakiś czas, co prawda odrobinę krócej niż w Plemiona (ponieważ Plemiona odkryłam jako pierwsze). The West bardzo lubię, zresztą zawsze miałam słabość do tego typu gry.
3) Tak, można mnie spotkać w kilku grach InnoGames, jednak zdecydowanie najwięcej czasu poświęcam w TW.
4) Seriali nie oglądam. Przykro mi. Ale western... chyba najbardziej lubię Tańczący z wilkami (1990), Miasto bezprawia (1946).
5) Podoba mi się całokształt. Gdybym miała wypisywać każdą rzecz, lista byłaby długa. Na pewno plusem jest to, że konto nie znika po czyimś ataku. Lubię, gdy gra ma fabułę. Oczywiście, można się tu kłócić, co do fabuły, ale ja mam wyobraźnie :D

Czy Twoim zdaniem duża ilość światów poprawia grę czy trochę ją psuje?

Czy wprowadzenie wymian między-światowych to był błąd czy strzał w dziesiątkę, Co o nich mylisz?

Czy dział propozycję według Ciebie jest potrzebny ? I jeśli tak to czy zamierzasz jakoś graczy informować które propozycje poszły do IG.

Czy myślisz o pomyśle aby każda ankieta pokazywała kto jak głosował?

Co sądzisz o wypuszczaniu przez IG przy każdej nowej loterii , nowych setów, czy według Ciebie nie jest ich już zbyt dużo?

Jak Twoim zdaniem ma się wypuszczanie rzeczy nie mających nic wspólnego z dzikim zachodem (wszelkiego typu ubiory piłkarskie itp ) do klimatu gry?
1) Duża ilość światów - nie mam nic przeciwko. Ustawienia na światach są różne, a wiadomo, że różni gracze mają różne upodobania. Mam nadzieję, że każdy znajdzie taki świat, by być zadowolonym z gry.

2) Trudne pytanie. Są dwie strony medalu. Jest to przydatna opcja (choć ja nie musiałam nigdy z niej korzystać), ale wiąże się też czasem z oszustwami.

3) Dział propozycje jest jak najbardziej potrzebny. Gracze często mają dobre pomysły. Oczywiście - należy je zweryfikować, ale nie widzę powodu, by nie przesyłać dobrych propozycji do IG. Nie będę informować na forum, o tym czy dana propozycja została przesłana czy też nie, ale z pewnością będę z Wami czasem dyskutować. Bystry gracz sam się domyśli :D (a jest takich graczy wielu):I:

4) Zdecydowanie jestem na nie. :nie: Dlaczego?
Empiryczne doświadczenia dowodzą, że ludzie chętniej odpowiadają na pytania anonimowo. Uważam, że przy niektórych ankietach, opcja ukrycia głosujących jest przydatna. Więcej odpowiedzi, mniej sfałszowany wynik.
Czemu miałby być sfałszowany? Gdy jest widoczny nick głosujący, to kolega/koleżanka będzie wiedzieć na co zagłosował gracz, a gdy ma on odmienne zdanie od nich? Dla "dobra sprawy" będzie głosował jak pozostali.

5) Co kto lubi. Dla jednych jest ich za dużo, dla innych nie ;;) Nie mam zdania na ten temat.

1.Kto jest twoim ulubionym pisarzem/ką?
2. Z jakim polskim klubem czujesz się związana(czyli kibicujesz ,lubisz ten klub)?[mam nadzieje że nie jest to legia ]
3.Jakie według ciebie polskie miasto jest najpiękniejsze?
4.Lubisz Star Wars?
1) Z polskich pisarzy/pisarek lubię D. Terakowską. W szczególności książkę "Ono". Gdy się odprężam czytam książki T. Pratchett'a. Uwielbiam jego dowcip.

2) Nie ważne jak bym odpowiedziała, część z Was mogłaby się obrazić :gwizd:
Nie kibicuję Legii, ale... :D Kiedyś jechałam autobusem pełnym kibiców Legii (tego dnia odbywały się derby). Skakali, śpiewali i świętowali - siedząc pomiędzy nimi, musiałam się z nimi cieszyć ::P:

3) Bywałam w wielu miastach, ale najbardziej polubiłam Wrocław.

4) Ostatnio obejrzałam wszystkie jego części ::D:
Lubię, ale nie jestem maniaczką Star Wars.

Pierwsze co chciałem napisać to powitać nową Panią Community Manager polskiej wersji The West. Mam nadzieję że będę mógł przysłużyć się Pani swoimi radami. Czeka Panią wiele wyzwań - odpływ graczy, migracje, ewentualna zmiana regulaminu na forum (obecny daje się porównać tylko do ustaw norymberskich). A teraz chciałbym zadać Pani kilka pytań:

1. Czytała Pani książki Karola Maya lub widziała ich ekranizacje?
2. Pani ulubiony western?
3. Lubi Pani muzykę Ennio Morricone?
4. Interesuje się Pani polityką? Jakich polskich polityków lubi Pani najbardziej?
5. Góry, morze, czy jezioro są Pani ulubionym miejscem na spędzanie wakacji?

Jak na razie to chyba tyle :D
1) Znam tego autora między innymi z takich utworów jak: "Winnetou" i "Czarny Mustang".

2) Pytanie było wyżej :p

3) Ennio Morricone... miłe wspomnienia. Poznałam muzykę Ennio Morricone dzięki współlokatorce, ale przyznaję, że muszę mieć odpowiedni nastrój aby słuchać jego muzyki.

4) Interesuję się polityką, zarówno mojego kraju pochodzenia, jak i polityką Polski, kraju w którym żyję. Proszę pamiętać, że tematy polityczne są bardzo delikatne. Polityków nie lubię o_O za to mogę lubić propozycję polityczne, zgadzać się (lub nie) z działaniami politycznymi, itd.