Etriel

KyNiuXD

Oskalpowany
Czemu nie odpisujesz na pw na forum. P.S w zapowiedziach aktualizacji masz literówkę w słowie marca. Napisałaś marzca.

Ostatnia edycja:

Etriel

Członek obsługi gry
Przepraszam że nieczytelnie piszę.

W samej grze? Do tej pory nie wymieniłaś żadnego ::(:
Jest pewna różnica między CM a twórcą gry. CM nie może nic zmieniać w grze, ale może zorganizować mistrzostwa. Samą grą zarządzają twórcy.

CM to co może robić w porozumieniu z twórcami, to składać Wasze propozycje bądź własne. Jeśli potrzebujesz dobrej lektury o tym kim jest dobry CM, to mogę podesłać Ci na priv kilka dobrych tytułów. Wtedy, jak je już przeczytasz, możesz zadawać pytania na temat pracy CM a nie twórcy gry.

Czemu nie odpisujesz na pw na forum. P.S w zapowiedziach aktualizacji masz literówkę w słowie marca. Napisałaś marzca.
Odpisałam 15 marca o 13:07 :)
Dziękuję, już poprawiłam.

adamixxxx

Gość
Gość
Miło mi Adamie, że powróciłeś po trzech latach do The West.

1. Uwielbiam czytać. Hmm... rodzaj książek zależny jest od mojego nastroju (jak to kobieta). Lubię psychologiczne i lubię fantastyczne. Autor... ciężko jednego autora wyznaczyć, ale lubię czytać Tolkiena (polecam Sillmarilion - dowiecie się znaczenia mojego nicku), uwielbiam serię autorstwa Terrego Pratchetta, a z polskich autorów końca XX wieku, polecam Terakowską.
'Zbrodnia i kara" oraz "Mistrz i Małgorzata" to lektury, od których nie mogłam się oderwać.

2. Muzyka to znów szeroki tematy, ale zazwyczaj słucham rocka, metalu,... raczej preferuję ostrzejsze nuty.

3. Jest wiele pomysłów, część już się wdrożyła, część jeszcze jest tylko w planach. Ale widać, że nie bywałeś na czatach ze mną. Jak się smerfy pokazują (niebieskie nicki) to zawsze jest głośno.
Widzę mamy wspólne zainteresowania, szczególnie co do fantasy jak i muzyki :D Tolkiena wręcz uwielbiam i po kilkanaście razy przeczytałem "Hobbita", "Władcę Pierścieni" i "Silmarillion" nie licząc "Niedokończonych opowieści" i innych książek :D Nicku Twojego niestety nie potrafię rozszyfrować, chociaż strzelam, że jedno z imion Valarów :D Terry Pratchett, niestety to nie mój gust, za to jest kilku innych autorów, z reguły tych znanych wszystkim, czyli Sapkowski, Martin i inni. Co do "Mistrza i Małgorzaty" podzielam Twoją opinię i moim zdaniem tylko takie książki powinny być szkolnymi lekturami ::): Co do muzyki te same klimaty :D

Co do tych co piszą, że nic się nie zmieniło. Ja jako gracz wracający widzę tych zmian dosyć sporo, cała rozgrywka multiplayer to dla mnie nowość, zapewne zmienił się też rozkład bonusów na fortach, bo tamten wcześniejszy trochę kulał :D

Etriel

Członek obsługi gry
Nie byłabym szczęśliwa osobą, gdybym nie miała dostępny do książek.

A co do bezludnej wyspy...
Zależy ile rzeczy bym mogła zabrać. Zdecydowanie byłyby to rzeczy uniwersale, takie które mogą znacznie pomóc w zdobywaniu pożywienia, rozpalania ognia, itd...

DeletedUser12855

Gość
Gość
Witam Cie Etriel

nie bede sie zawijal w twoje wypowiedzi.. mam pytanie

czy w ekipie programistow w innogames pracuje jeszcze stary opiekun projektu The-west zet

dev-blog zaniedbany.. nic sie nie dzieje.. jesli deweloperzy gry the-west sa tak leniwi aby opuscic ich najslynniejsza strone informacyjna czyli: http://devblog.the-west.net/ <-- link do dev-blogu
to moje pytanie brzmi.. czy "zet" jest jeszcze dostepny jako programista w innogames?? i czy jest mozliwosc jego powrotu i przejecia inicjatywy i odnowienia zywiolu The-west?

czasy zet-a to byly czasy swietnosci gry..

wiemy ze zostal "przeniesiony" do pracy nad nowszymi projektami innogames.. ale The-wet jest gotowy na jego powrot..
mial mase swietnych pomyslow.. i cos mi sie wydaje ze mial by "rece pelne roboty" przy przywroceniu gry do dawnej swietnosci

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pytanie:
1. Czy wszystkie pomysły graczy przenosisz "do góry" ?
2. Co dzieje się z nowymi mapami do przygód, nad którymi prace były w grudniu 2014 ?
3. Czy opieka polskim TW to Twoja jedyna praca? Ile godzin (a może i minut :p) poświęcasz dziennie na ten projekt?

Proszę o odpowiedź :)
:kak:

Pytanie:
2. Co dzieje się z nowymi mapami do przygód, nad którymi prace były w grudniu 2014 ?
3. Czy opieka polskim TW to Twoja jedyna praca? Ile godzin (a może i minut :p) poświęcasz dziennie na ten projekt?

Kolejne pytania...

4. Co sądzisz na temat braku reklam na TW? Czy INNO nas odstawia na bok?
5. Dlaczego czasem nie odpowiadasz bardzo długo na pytania? Czy jest to spowodowane brakiem czasu?

Etriel

Członek obsługi gry
Pytanie:

1. Większość, ale nie wszystkie. Podam teraz przykład z głowy, wymyślony na potrzeby ukazania, jakie pomysły są odrzucane (nie szukać w pomysłach ).
Dajmy na to, gracz wpada na pomysł na stworzenie budynku na kształt wieży Eiffla, która dawałaby bonusy, wszystkim uczestniczącym w budowie - z miejsca taki pomysł jest odrzucany, ponieważ:
- wieża Eiffla nie ma nic wspólnego z The Westem
- kwestia bonusów w takiej postaci nie weszłaby w grę

Ale każdy pomysł, który może ulepszyć grę, rozwinąć, dodać ciekawe elementy - jak najbardziej przesyłamy dalej.

Odrzucane są też pomysły niezgodne z regulaminem gry.

2. Czekamy, my swoje zrobiliśmy. Reszta zależy od twórców gry.

3. Nie jest jedyną pracą. Ale poświęcaj na nią bardzo dużo czasu. W supporcie można spotkać zawsze, poza godzinami gdy śpię. Są momenty, ze nie można zrobić wszystkiego na raz, np - na forum. Praca od zaplecza potrafi zabrać kilka do kilkunastu godzin dziennie (minimum 7-8h), pozostały czas, poświęcony jest na rzecz forum.

Kolejne pytania...

4. Co sądzisz na temat braku reklam na TW? Czy INNO nas odstawia na bok?
5. Dlaczego czasem nie odpowiadasz bardzo długo na pytania? Czy jest to spowodowane brakiem czasu?
4. Inno nas nie odstawia. Plemiona, czy też The West opierają się w znacznej mierze na social mediach. Od kilku miesięcy mamy osobnego koordynatora, który zajmuje się tylko social media. Jest to pracownik InnoGames (żeby nikt nie pisał, że nie zrobiliśmy rekrutacji - ogłoszenie znajdowało się na stronie InnoGames).

5. Jest spowodowane priorytetami jakie mamy nałożone. Po 10h odchodzę od komputera. Jak każdy człowiek, mam też swoje życie prywatne.

Ile lat zajmujesz się grami przeglądarkowymi?
KyNiuXD, sporo lat. Już będą na studiach prowadziłam badania naukowe w oparciu o gry przeglądarkowe. I tak w nich pozostałam.

kserdel

Gość
Gość
Dajmy na to, gracz wpada na pomysł na stworzenie budynku na kształt wieży Eiffla, która dawałaby bonusy, wszystkim uczestniczącym w budowie - z miejsca taki pomysł jest odrzucany, ponieważ:
- wieża Eiffla nie ma nic wspólnego z The Westem
Etriel bez urazy, ale 99% mojego ekwipunku nie ma nic wpolnego z The Westem ::DD:::DD:::DD:

Dlaczego nie zajmiesz stanowiska i udzielisz jednej konkretnej odpowiedzi w tym temacie?

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=59168

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Etriel

Członek obsługi gry
Etriel bez urazy, ale 99% mojego ekwipunku nie ma nic wpolnego z The Westem ::DD:::DD:::DD:

Dlaczego nie zajmiesz stanowiska i udzielisz jednej konkretnej odpowiedzi w tym temacie?

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=59168
Wiedziałam, że poruszycie temat meczy swietlnych - ale tych przedmiotów, to nie jest 99%. Jest to procent, ale nie większy niż 15. Musiałabym policzyć - zeby podać dokładny %.
W tym temacie, który podałeś, mogę odpowiedzieć, jutro. A dlaczego nie odpowiedziałam do tej pory - hmm, wiesz czym się zajmowałam, bo błędami, między innymi Twoim, który zgłosiłeś.