Etriel

KyNiuXD

Oskalpowany
Jedno jajko gotuje się 3 minuty. Ile gotuje się 5 jajek?

Jesteś pilotem samolotu. Na pokładnie jest 300 ludzi. Ile lat ma pilot?

Samolot leci nam morzem północnym i wyrzuca 1kg ołowiu i 1kg plastiku. Co pierwsze spadnie na ziemię (pomijając opory powietrza)?

Ostatnia edycja:

Etriel

Członek obsługi gry
Jaki masz kolor oczu ?
Jaki masz rozmiar buta ?
Hmm... Mam ciemne oczy i dużą stopę, ale proporcjonalną do wzrostu.

Czy miałaś kiedyś trzy 6 z religii?
Kiedyś tak, ale wolałam lekcję etyki.

Jedno jajko gotuje się 3 minuty. Ile gotuje się 5 jajek?

Jesteś pilotem samolotu. Na pokładnie jest 300 ludzi. Ile lat ma pilot?

Samolot leci nam morzem północnym i wyrzuca 1kg ołowiu i 1kg plastiku. Co pierwsze spadnie na ziemię (pomijając opory powietrza)?
Jajka na twardo czy na miękko ::):
Pewnie oczekujesz odpowiedzi 3 minuty.

Nie mogę podać Ci wieku pilota, gdyż nie chcę podawać swojego wieku. Kobiet o wiek się nie pyta,

Nie jestem fizykiem, ale:
Ciało puszczone zostaje poddane działaniu grawitacji, dzięki czemu zaczyna przyśpieszać. Przyspieszenie tego ruchu jest stałe i wynosi g (średnia wartość g na Ziemi wynosi 9,81 m/s2) . Dzięki działaniu tego przyspieszenia prędkość rośnie jednostajnie (czyli co sekundę o tyle samo - na Ziemi o 9,81 m/s). Droga o jaką spada ciało rośnie jeszcze szybciej niż prędkość - w czasie gdy prędkość wzrasta 2 razy, droga wzrasta aż 4 razy.
Wbrew dość powszechnemu mniemaniu na Ziemi ciała spadają jednakowo - niezależnie od swojego ciężaru. Faktem jest jednak, że powyższy wniosek obowiązuje tylko do sytuacji, w których opór powietrza jest nieistotny w porównaniu z ciężarem ciała.

Ile ważył koń trojański?
Nie mam pojęcia. Posiadane informacje nie są jednoznaczne, lecz w przybliżeniu Koń Trojański ważył bez załogi od 8 ton do 12 ton

Masz egzotyczna urode?
Bardzo subiektywne pytanie. Na pewno nie mam słowiańskiej urody.

New Winnetou

Oskalpowany
Nie jestem fizykiem, ale:
Ciało puszczone zostaje poddane działaniu grawitacji, dzięki czemu zaczyna przyśpieszać. Przyspieszenie tego ruchu jest stałe i wynosi g (średnia wartość g na Ziemi wynosi 9,81 m/s2) . Dzięki działaniu tego przyspieszenia prędkość rośnie jednostajnie (czyli co sekundę o tyle samo - na Ziemi o 9,81 m/s). Droga o jaką spada ciało rośnie jeszcze szybciej niż prędkość - w czasie gdy prędkość wzrasta 2 razy, droga wzrasta aż 4 razy.
Wbrew dość powszechnemu mniemaniu na Ziemi ciała spadają jednakowo - niezależnie od swojego ciężaru. Faktem jest jednak, że powyższy wniosek obowiązuje tylko do sytuacji, w których opór powietrza jest nieistotny w porównaniu z ciężarem ciała.
I po co te obliczenia? Wpadną do wody XD.

Nawet nie wygląda na słowiankę.

Ostatnia edycja:

wujekSamotnik

Gość
Gość
1. Większość, ale nie wszystkie. Podam teraz przykład z głowy, wymyślony na potrzeby ukazania, jakie pomysły są odrzucane (nie szukać w pomysłach ).
Dajmy na to, gracz wpada na pomysł na stworzenie budynku na kształt wieży Eiffla, która dawałaby bonusy, wszystkim uczestniczącym w budowie - z miejsca taki pomysł jest odrzucany, ponieważ:
- wieża Eiffla nie ma nic wspólnego z The Westem
- kwestia bonusów w takiej postaci nie weszłaby w grę

Ale każdy pomysł, który może ulepszyć grę, rozwinąć, dodać ciekawe elementy - jak najbardziej przesyłamy dalej.

Odrzucane są też pomysły niezgodne z regulaminem gry.

2. Czekamy, my swoje zrobiliśmy. Reszta zależy od twórców gry.

3. Nie jest jedyną pracą. Ale poświęcaj na nią bardzo dużo czasu. W supporcie można spotkać zawsze, poza godzinami gdy śpię. Są momenty, ze nie można zrobić wszystkiego na raz, np - na forum. Praca od zaplecza potrafi zabrać kilka do kilkunastu godzin dziennie (minimum 7-8h), pozostały czas, poświęcony jest na rzecz forum.

4. Inno nas nie odstawia. Plemiona, czy też The West opierają się w znacznej mierze na social mediach. Od kilku miesięcy mamy osobnego koordynatora, który zajmuje się tylko social media. Jest to pracownik InnoGames (żeby nikt nie pisał, że nie zrobiliśmy rekrutacji - ogłoszenie znajdowało się na stronie InnoGames).

5. Jest spowodowane priorytetami jakie mamy nałożone. Po 10h odchodzę od komputera. Jak każdy człowiek, mam też swoje życie prywatne.

KyNiuXD, sporo lat. Już będą na studiach prowadziłam badania naukowe w oparciu o gry przeglądarkowe. I tak w nich pozostałam.
Kompletnie nie masz racji, podajesz przykład wieży, a co z setami wprowadzanymi?: wielkanocny, cyrkowy, chcesz mi powiedzić że na dzikim zachodzie biegali przebrani za króliki, albo kupidyny?

kolejna sprawa podałem propozycję ulepszania złotego setu, został zaakceptowy ale jaoś nie ma od was żadnej odpowiedzi, czyli gdzie jest to wspieranie pomysłów?

KyNiuXD

Oskalpowany
Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca.

Potrafisz szybko wypowiedzieć to zdanie tak bez pomyłki?

Ewentualnie ile prób minęło zanim to zdanie zostało wypowiedziane poprawnie?

Witaj, jaki masz zdanie o swoich członkach w zespole czy nie uważasz, że aby administratorzy zasługiwali na szacunek powinni mieć nieskazitelną opinię, czy popierasz złodziejstwo oraz swoich pracowników, którzy się takim procederem pałali w dość zdecydowany i perfidny sposób. Czy uważasz, że osoba, która ma być ogólnie szanowaną osobą wśród graczy może być wiarygodna w sytuacji, kiedy ze swoją złodziejską przeszłością ukrywa się pod innym nickiem i do ostatniej chwili kłamie i kręci chcąc uniknąć konsekwencji oraz potępienia swoich niechlubnych uczynków? Jakie jest Twoje stanowisko wobec osób, które takich oszustów popierają i tłumaczą bagatelizując a wręcz popierając takie zachowanie jako nic takiego.

Weź się ogarnij chłopie bo to już nudne jest ;)

Do Pani szefowej :p

Pani kolor włosów oraz wzrost ? :D
I może jak zaczęła się przygoda z Inno ? :p

paweł125

Gość
Gość
Weź się ogarnij chłopie bo to już nudne jest ;)

Do Pani szefowej :p

Pani kolor włosów oraz wzrost ? :D
I może jak zaczęła się przygoda z Inno ? :p
Zamiast pisząc sam o ogarnianiu się byś się zastanowił pierwsze czy dany gracz pisze bez sensu czy może ma jakikolwiek na to dowód...

Bardzo dobrze że wannkal coś takiego napisał i sam jestem ciekaw na odpowiedź "szefowej"

Oraz ode mnie pytanie.
Czy jeżeli były to fakt że dany gracz z temu oszukałby innego gracza pozostał by nadal w twt? czy może by go oddalono z funkcji do zwykłego szaraka?!.Przecież twt tego nie sprawdza żeby gracz wcześniej miał inne konto i został zbanowany przez kradzieże i nagle by mu się odmieniło i szedł na dobrą stronę,idąc ku dobremu... drugim kontem starając się o posadę w team'ie

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po tym fragmencie stwierdzam iż jesteś prorokiem.

W zeszłym miesiącu nasze szeregi opuścił Ondra, któremu bardzo dziękujemy za wieloletni wkład w projekt, ciężką pracę w The West Team. Będzie nam go bardzo brakowało. Z dniem dzisiejszym AlexFTB zostaje pełnoprawnym członkiem TWT na stanowisku Pomocna Dłoń. Mic222 oraz Arnne otrzymali awanse. Życzę Wam wszystkim powodzenia. Do Dziennika The West zawitali Dawodi oraz Jimmy Kane. Wam życzę połamania piór.
Jak zapowiedziałaś tak też się stało. Jimmy Kane złamał pióro i nic nie napisał w dzienniku od 01.10.2015r.

Ufając twym nadprzyrodzonym zdolnością chciałem cię zapytać o moją przyszłość. Powiedzmy kim będę za 10lat :kak:

@samotnik
Etriel przegląda forum ale z niewidoka.

Drodzy Gracze,

Temat zostanie niebawem całkowicie skasowany. Nie istnieje problem z komunikacją na forum. TWT jest dla Graczy, nic w tej kwestii się nie zmieniło. Zanim założycie kolejny taki temat, przemyślcie dokładnie o co Wam chodzi i co chcielibyście osiągnąć.
TWT jest od tego by Wam pomagać, np odpowiadając na pytania, jest też od tego by każdy czuł się tu dobrze, a więc TWT musi pilnować regulaminu gry jak i forum. Na pytania graczy ma prawo odpowiadać każdy członek TWT, nie tylko CM. W razie pytań, proszę pisać wiadomość prywatną lub do supportu. Indywidualne sprawy będą omawiane tylko w supporcie.

Pozdrawiam,
Etriel - Magda
Nadal aktualne ? Bo mi się nie wydaje.

kserdel

Gość
Gość
Etriel Ty już nie jesteś CM?? Bo słuch po tobie zaginął. Potrafisz dać tui ogłoszenie ale odpowiedzieć na pytanie już nie.

Wiec miej jaja i napisz nam prosto z mostu Nie zadawajcie mi pytań bo mam was gdzieś.

Etriel Ty już nie jesteś CM?? Bo słuch po tobie zaginął. Potrafisz dać tui ogłoszenie ale odpowiedzieć na pytanie już nie.

Wiec miej jaja i napisz nam prosto z mostu Nie zadawajcie mi pytań bo mam was gdzieś.
Jak wróci to i tak nic z tego. Do tego czasu moderatorzy zdążą usunąć wszystkie wrażliwe pytania... :gwizd:
Tylko ludzi oszukują.. Jak kto wejdzie nowy na forum to będzie żył w przekonaniu, że społeczeństwu dobrze się gra... :)

kuba-bdg

Gość
Gość
Mam pytanie do CM - "Czy to prawda, że mieszasz bigos łokciem?"