Etriel

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Czy Pani Magda mogłaby sprawdzić swoimi urządzonkami jak wygląda aktywność na danym świecie? Ile osób z założonych kont jest zalogowanych przynajmniej raz na tydzień? :meks:

kserdel

Gość
Gość
Gdzie są posty od 11 kwietnia?? Dalej nieroby twierdzicie, że jesteście dla nas?? A Etriel już ma nas całkowicie w pupie.. Zgadza się Etriel?? Czy znowu post zniknie??

Tak na marginesie nas jest więcej i nadążymy pisać tutaj posty. Chociaż tutaj nieroby popracujecie.

Tak kasujcie mi konto i tak ggg tutaj jest informacji.

Skoro to temat z pytaniami do Etriel, to tylko ona powinna mieć prawo do kasowania tutaj postów.

Pani CM, dlaczego pozwala Pani na takie zagrania?
Czy jest opcja kandydowania TYLKO na moderatora forum Czy moderatorem może być tylko członek TWT?

Ostatnia edycja:

Le Frisotti

Gość
Gość
Czy jest opcja kandydowania TYLKO na moderatora forum Czy moderatorem może być tylko członek TWT?
Wydaje mi się, że moderator to również członek TWT i że nie ma możliwości rozdzielanie tych 2 funkcji. Z tego co widzę szefowa gry Was olała w tym temacie. Wiecie co tak przeglądam to forum i śmiać mi się chce bo na codzień gram w nieco inne gry ale pierwszy raz widzę taką olewkę ze strony adminów
Zagrajcie w zachodnie produkcje i porównajcie jak tam adminowie graczy traktują

Ja również chciałbym się dowiedzieć tego o co pyta pani Naaryaa. Czekam na odp

Spokojnie, przecież gracze mają czas mogą poczekać. Po co odpowiadać od razu, lepiej jak zaczekają, skonsultują co odpisać i znowu będzie spokój na tydzień.

Le Frisotti

Gość
Gość
Spokojnie, przecież gracze mają czas mogą poczekać. Po co odpowiadać od razu, lepiej jak zaczekają, skonsultują co odpisać i znowu będzie spokój na tydzień.
Serio? Tutaj to tak działa? Masakra dobrze, że już w to nie gram. Myślałem, że mój brat przesadza kiedy mówił mi podobne rzeczy ale widzę, że nie

Jeżeli chodzi o grę to nie mogę powiedzieć, że jest olewanie bo na tickety odpowiadają dość szybko (raz chyba się tylko zdarzyło, że czekałam +/- 12 godzin na odpowiedź). Jednak forum wygląda jakbyśmy byli sami sobie, a oni wpadną raz na dzień, pokasują posty które im się nie podobają i heja, gadajcie sobie dalej....

PS. Ten post też zniknie :)

Kiedy szanowna Pani CM pozbędzie się w koncu nieroba z forum , który piastuje funkcję supermoderatora? A może to opiekun forum Lubrzna powinien się tym zająć ?

wannkall

Gość
Gość
czemu ten temat jeszcze istnieje 100 pytań 0 odpowiedzi 50 pytań skasowanych

Etriel

Członek obsługi gry
Dawno mnie nie było, ale postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące mojej osoby.

Co wiesz o haplogrupie R1A1 ?

Czy wiesz że występuje ona również tam skąd pochodzisz ( nie chciałem używać kraju żeby zjazdu zaraz nie było nadgorliwych )
Jak mniemam mówisz o tym: https://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_(Y-DNA)
Tak wiem, że występuje. ::P Tak czy inaczej uwielbiam Słowian, mimo że nie należę do tej grupy.

Kompletnie nie masz racji, podajesz przykład wieży, a co z setami wprowadzanymi?: wielkanocny, cyrkowy, chcesz mi powiedzić że na dzikim zachodzie biegali przebrani za króliki, albo kupidyny?

kolejna sprawa podałem propozycję ulepszania złotego setu, został zaakceptowy ale jaoś nie ma od was żadnej odpowiedzi, czyli gdzie jest to wspieranie pomysłów?
Szanuję, że masz inne zdanie. Jak najbardziej możemy się nie zgadzać.
Zgadzam się też, że część itemków jest "nie z tej bajki", ale pamiętajmy, że to gra, mamy eventy... A czy na Dzikim Zachodzie nie mieli imprez przebieranych? ;)
Co do ulepszenia setów i pomysłów. Każde pomysły działają tak, że Wy przedstawiacie je na forum, potem ja je przedstawiam dalej. Mam takie nieodparte, że może Ci się wydawać, że ja wchodzę w ustawienia zestawów, poklikam i zmienię. Bez liczenia balansowania...
No tak to nie działa. Osoby odpowiedzialne muszą przeanalizować pomysły, obliczyć, opracować.
Aktualnie zmieniliśmy sety fortowe dopasowując je do zmian, jakie zeszły w tym roku.

http://www.tinypic.pl/2nt2j13zfvsn

Ty jesteś autorką tego obrazu, czy to tylko przypadkowy zbieg okoliczności/ pseudonimów.
Całkowity przypadek. !oooooo!

Czemu TWT pracuje w niedzielę?
Nie ma określonych dni, pracujemy przez 7 dni w tygodniu, tylko czasem w niedzielę jest nas mniej.

Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca.

Potrafisz szybko wypowiedzieć to zdanie tak bez pomyłki?

Ewentualnie ile prób minęło zanim to zdanie zostało wypowiedziane poprawnie?
O kurcze, dałeś zdanie, które do dziś nie umiem wypowiedzieć bez połamania języka. Ale W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie uczyłam się dobrych kilka miesięcy.
Czy wybiera się pani na wybory?
Na jaką partię odda pani swój głos?
Jakie partie wejdą do sejmu?
Kto wygra wybory?
Byłam na wyborach, głosowałam.
Partie weszły według przewidywań, choć faktycznie Lewicy zabrakło dla równowagi.
Do Pani szefowej :p

Pani kolor włosów oraz wzrost ? :D
I może jak zaczęła się przygoda z Inno ? :p
Mam ciemne włosy, prawie czarne.
A moja przygoda zaczęła się od Plemion. Pewnego dnia zachorowałam i po przeczytaniu wszystkich książek na półce natrafiłam na plemiona. Zaczęłam grać, potem doszłam do teamu. Moderowałam forum i odpowiadałam na wiadomości w supporcie. Tak się wszystko zaczęło.

Ufając twym nadprzyrodzonym zdolnością chciałem cię zapytać o moją przyszłość. Powiedzmy kim będę za 10lat :kak:

@Samotnik
Etriel przegląda forum ale z niewidoka.
Zgadza się, przeglądam z "niewidoka". Ale zazwyczaj po to, żeby móc poczytać forum, przygotować ogłoszenia i zrobić wszystko co jest dla Was najważniejsze. Ten temat, to tylko dodatek. Dlatego zawsze odpowiem napytania, ale czasem z opóźnieniem. Myślę, że ważniejsze są sprawy bieżące, niż np kolor włosów. A ten temat słóży o plotkowaniu własnie o kolorze włosów, czy statniej przey
Etriel Ty już nie jesteś CM?? Bo słuch po tobie zaginął. Potrafisz dać tui ogłoszenie ale odpowiedzieć na pytanie już nie.

Wiec miej jaja i napisz nam prosto z mostu Nie zadawajcie mi pytań bo mam was gdzieś.
Ależ pytania możecie zadawać. Przyjdzie dzień, w którym odpowiem Wam o bardziej osobiśtych sprawach jakie Was interesują. Od tego jest temat. A ogłoszenia to część moich obowiązków i nie należą do tego działu.

Mam pytanie do CM - "Czy to prawda, że mieszasz bigos łokciem?"
Hmm...jako harcerz robiłam różne rzeczy, ale mieszania łokciem jeszcze nie próbowałam. Zapamiętam i spróbuje.

Łokieć się poparzy, do szpitala i kto bedzie zarządzał TW ? :p
Może to na zimno się miesza???

Czy Pani Magda mogłaby sprawdzić swoimi urządzonkami jak wygląda aktywność na danym świecie? Ile osób z założonych kont jest zalogowanych przynajmniej raz na tydzień? :meks:
Heh, mogę takie rzeczy sprawdzać, ale nie mogę udzielać Wam informacji.

Nie bo takie rzeczy można zrobić tylko po 19 a wtedy mam prywatne sprawy ;;)
Nie masz prywatnego życia? Rozumiem, że pracujesz 24/7? Kiedy odpoczywasz? hahahaha!

Nie prawda! Pani Magda odpowiedziała mi na ticketa 20 min temu :gwizd:
A zdarza mi się, czasami :) Nawet o 23 jak zapomnę o zegarku. ok_:)

Uuu nadgodziny! ;)

a Pani Magda lubi kluski? Jak tak to jakie najbardziej?
Lubię, ale tak bardzo jak pierogi. Pierogi ruskie, to coś co uwielbiam.

Można zgłosić się na moderatora forum. Ale moderator jest członkiem TWT.
A co do pytania o kasowanie postów. Moderatorzy też są przydzieleni do tego tematu i usuwają to, co jest nieregulaminowe. Np. Nie można pisać o banach. Nie ma znaczenia, czy ja to usunę, czy ktoś inny.

Kiedy szanowna Pani CM pozbędzie się w koncu nieroba z forum , który piastuje funkcję supermoderatora? A może to opiekun forum Lubrzna powinien się tym zająć ?
Na takie pytania nie udzielam odpowiedzi.
czemu ten temat jeszcze istnieje 100 pytań 0 odpowiedzi 50 pytań skasowanych
Bo to temat plotkarski a nie ważne informacje. Tu możecie pytać mnie o prywatne sprawy. Nie jest to miejsce obowiązkowe. Odpisuję raz na jakiś czas. :))

wannkall

Gość
Gość
dlaczego moje ostatnie zapytanie w twoim temacie znikło i czy jednak zechcesz odpowiedzieć na wszystkie pytania jakiekolwiek by nie były
brakuje ci odwagi czy może charakteru że tak wybiórczo i często cenzurując odpowiadasz na zadawane ci pytania może określisz jakieś szczegółowe widełki z zakresu jakich pytań byś nie chciała bądź na jakie pytania z miła chęcią odpowiesz