Event by Skamon

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Gdzie ma się odbyć event, na jakich zasadach


  • W sumie głosujących
    181
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a administracja nie miała by trochę czasu aby na każdym świecie był event?

Chociaż nich na jednym świecie będzie event będzie dobrze :) , a ten event na który tutaj głosujemy jest kiedyś przewidywany ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle o tym zapomniałem :D Dobra to z głosowaniem koniec. Wygrywa świat 1 i większość chciała pojedynek więc myślę sobie że dam tekst a z niego będzie trzeba wywnioskować go zlać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niesprawiedliwe na św.1 już był ! , więc powinien być św.7 mimo że tam nie gram :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
s1.

Jakaś historia - znalezienie miasta i pojedynek z kimś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Św. 1. Może być jakaś zagadka, a do tego pojedynek :D.
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Świat 7 i jakaś zagadka myślowo-logiczna:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam dwie sprawy: Czy chcecie na s1 ten quest czy na serwerze który zajął drugie miejsce bo niektórzy się zbulwersowali tym że znowu na s1, a druga sprawa to to że tekst questa mam na laptopie który nie działa. :D
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Żeby było sprawiedliwie to proponuje na świecie 7, bo 2 eventy na jednym świecie to w obecnej sytuacji trochę nie fair jest. A co Ci się z tym laptopem stało, że był taki wredny i w momencie tworzenia bądź już całkowitego zrobienia (nie wiem na jakim etapie są Twoje prace) twój komputer się obraził?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękuje wszystkim za głosowanie, i proszę TWT o zamknięcie tematu ze względu że wszystko zostało już wybrane. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry