[event] fortowy

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22867

Gość
Gość
a mi sie zdaje ze wszyscy pójdą na obrone i nikogo nie będzie na ataku :((
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
4. Po każdej bitwie wyłaniamy 4 najlepszych graczy w danej kategorii, po jednym z każdej klasy. Każdy gracz może wygrać tylko w jednej kategorii, co oznacza, ze 4 najlepszych graczy z 1 bitwy może przyjść na kolejne, ale nie dostaną za nie już żadnych dodatkowych nagród.

A można by dawać rangę zdrajcy tym, którzy zwyciężą w pierwszej bitwie, żeby nie kradli miejsca innym? To będzie bardziej sprawiedliwe, więcej osób się załapie.
 

DeletedUser26680

Gość
Gość
Mam taką propozycję. Co myślicie, żeby wyłonić 4 nagrody, po 1 z każdej klasy ale na odpowiedniej stronie. Chodzi mi o to, że atak walczy na swoje konto, obrona na swoje. Tak byłoby uczciwiej, bo wiemy, że obrona zawsze ma większe szanse. Nie spowodowałoby to również, że wszyscy zapisują się na obronę.
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
Pomysł dobry, zważywszy, że atakujący pewnie nie dadzą punktu docelowego, będą rozsypani po wszystkich sektorach i bez możliwości schowania się. Obrońcy wystrzelają ich jak kaczki. Ale to by było chyba za dużo nagród (3*4*2=24).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bitwa o fort Gawra Onufrego rozpocznie się w poniedziałek 28.11.2011 r. o godzinie 20:34.
W tej bitwie wybieramy 4 graczy, po jednym z każdej klasy, którzy zadadzą najwięcej obrażeń. Wszystkie amulety, zaostrzenia itd. dozwolone.

Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny :)
 

DeletedUser22867

Gość
Gość
Mam taką propozycję. Co myślicie, żeby wyłonić 4 nagrody, po 1 z każdej klasy ale na odpowiedniej stronie. Chodzi mi o to, że atak walczy na swoje konto, obrona na swoje. Tak byłoby uczciwiej, bo wiemy, że obrona zawsze ma większe szanse. Nie spowodowałoby to również, że wszyscy zapisują się na obronę.

bardzo dobry pomysłtak to każdy sie zspisze na obrone i walki nie będzie
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Obrona, a atak?

Również tak myśle obrona ma bonusy najlepiej jakby się obje strony spotkały na gołym polu.
 

DeletedUser28309

Gość
Gość
Mam taką propozycję. Co myślicie, żeby wyłonić 4 nagrody, po 1 z każdej klasy ale na odpowiedniej stronie. Chodzi mi o to, że atak walczy na swoje konto, obrona na swoje. Tak byłoby uczciwiej, bo wiemy, że obrona zawsze ma większe szanse. Nie spowodowałoby to również, że wszyscy zapisują się na obronę.

Dobry pomysł :) Inaczej każdy zapiszę się na obronę (bo będzie myślał: "aaa... kto inny pójdzie na atak, a ja chociaż skorzystam") i nici z eventu :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam taką propozycję. Co myślicie, żeby wyłonić 4 nagrody, po 1 z każdej klasy ale na odpowiedniej stronie. Chodzi mi o to, że atak walczy na swoje konto, obrona na swoje. Tak byłoby uczciwiej, bo wiemy, że obrona zawsze ma większe szanse. Nie spowodowałoby to również, że wszyscy zapisują się na obronę.

Ktoś powinien to przemyśleć, bo czuję, że event może skończyć się tak samo szybko jak ten wcześniejszy-pojedynkowy.
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Zawsze można by jedną ze stron uzupełnić botami :)
Ale pewnie nie realne.




Ktoś powinien to przemyśleć, bo czuję, że event może skończyć się tak samo szybko jak ten wcześniejszy-pojedynkowy.

Event nie ma prawa się zakończyć wcześniej z jednego powodu.
Zasady są już ustalone, nie ważne jaką przewagę będzie miała jedna ze stron, ważne jest ile obrażeń zada najlepszy expiarz :], co za różnica czy 2k czy 10k, ważne że wygra i dostanie coś ciekawego.
Nic nie poradzimy że nasz ukochany świat jest taki a nie inny, powinniśmy się cieszyć że w ogóle coś takiego jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie, bawcie się tam dobrze :) No i prosimy coś w tym stylu na dziewiątce bo już średniaków nie obstawiamy :(
 

DeletedUser26680

Gość
Gość
(...)Nic nie poradzimy że nasz ukochany świat jest taki a nie inny, powinniśmy się cieszyć że w ogóle coś takiego jest.

Ty się ciesz, że macie sponsora darmowego expa. Gdyby nie ls, które jest jedyną prawą koalicją na pewno nie mielibyście takiego humoru. Kto wam poziomy sponsoruje - my, kto wam wyzywa walki - my. Dlatego wymagamy chociaż uczciwości. Mam nadzieję, że twój dowódca - władca marionek nie kazał ci tego napisać, ale po was można się tego spodziewać. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni, bo jutro może się okazać, że w ataku 0, bo zawsze możemy odwołać inicjatywę wsparcia eventu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo dobry pomysłtak to każdy sie zspisze na obrone i walki nie będzie

Zwróćcie uwagę na jedną zasadniczą rzecz: "wszyscy" zapiszą się do obrony = masz mniejszą szansę, że dostaniesz się na bitwę. Może jednak lepiej zaryzykować i stanąć w ataku?

Co do propozycji typu dodatkowe nagrody itd. - na 90% nic więcej nie będzie w evencie zmieniane.
 

DeletedUser18489

Gość
Gość
@N1aa
Pomysł bardzo dobry, bo większość, jak nie całość nagród zbiorą obrońcy. Druga sprawa że nikt nie będzie chciał zapisać, a z tym pomysłem powinno być tam wiele więcej graczy.
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Ty się ciesz, że macie sponsora darmowego expa. Gdyby nie ls, które jest jedyną prawą koalicją na pewno nie mielibyście takiego humoru. Kto wam poziomy sponsoruje - my, kto wam wyzywa walki - my. Dlatego wymagamy chociaż uczciwości. Mam nadzieję, że twój dowódca - władca marionek nie kazał ci tego napisać, ale po was można się tego spodziewać. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni, bo jutro może się okazać, że w ataku 0, bo zawsze możemy odwołać inicjatywę wsparcia eventu.


Napisałeś to tak, jakbyście wywoływali bitwę nie po to by zdobyć fort tylko po to aby nam dać expa, przynajmniej ja tak to rozumiem.Przeciwnik w tej grze to coś naturalnego, i nigdy nie ma tak że kompletnie nie ma z kim walczyć.Gdyby nie LS, gdyby nie LS, jakby was nie było to była by inna koalicja która robiła by to samo. A możesz mi dokładniej wytłumaczyć co masz na myśli pisząc "inicjatywa wsparcia eventu" ?

Oczywiście tego nie pisałem ja tylko nasz dowódca który mi to napisać rozkazał.
 
Do góry