[event] fortowy

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Bitwa nr 2 o fort Alamo Thompsona rozpocznie się we wtorek, 29.11.2011. r. o godzinie 20:30. W tej bitwie wybieramy 4 graczy, po jednym z każdej klasy, którzy będą mieli na liczniku najwięcej trafionych strzałów. Wszystkie amulety, zaostrzenia itd. dozwolone.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Na podstawie jakiego kryterium?

Onufry podpowiem Ci bo widać że nie domyśliłeś się - na podstawie tych samych kryteriów co teraz, bo obecnie wiadomo że większe szanse mają gracze z obrony przez bonusy na basztach - co widać ładnie w raporcie gdzie na początek w obrażeniach góruje obrona a dopiero dość daleko jest jakiś zawadiaka z ataku a potem znowu obrona. Więc graczowi Tomekst, chodziło o to by kryteria dotyczyły po 4 graczy z obrony i ataku bo tak to większość dostanie obrona - no dzisiaj raczej na pewno i jutro pewnie też.
 

DeletedUser26680

Gość
Gość
A co, jeśli kilku graczy z tej samej klasy osiągnie najwięcej celnych strzałów i uników? Od będzie się wtedy losowanie, czy każdy z nich nagrodę otrzyma? Jak niby miałoby odbywać losowanie to gdzie? Powinno ono być jawne i odbywać się w towarzystwie bezstronnym. Wiem, że o zmianie nagród w obecnym evencie nie ma mowy, ale rozważcie moją wcześniejszą propozycję w następnych. Wiem, że może wyjść za dużo tych nagród, ale coś podobnego można zastosować w przyszłości. Nie mówię, że po 4 nagrody na ataku i 4 na obronie. Może po 3, albo po 2? Przemyślcie to :)

PS. To jest tylko propozycja, a nie wyrzucanie, że event jest do bani, bo tak nie jest :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry podpowiem Ci bo widać że nie domyśliłeś się

Posiadam kilka zdolności, ale jasnowidzenie do nich nie należy. Pracuję jednak na tym.

chodziło o to by kryteria dotyczyły po 4 graczy z obrony i ataku bo tak to większość dostanie obrona - no dzisiaj raczej na pewno i jutro pewnie też.

taaa, 4 z ataku, 4 z obrony, razy 3 bitwy... 24 nagrody i potem flame na 10 stron jak było w przypadku Geronimo, że nagród za dużo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Posiadam kilka zdolności, ale jasnowidzenie do nich nie należy. Pracuję jednak na tym.



taaa, 4 z ataku, 4 z obrony, razy 3 bitwy... 24 nagrody i potem flame na 10 stron jak było w przypadku Geronimo, że nagród za dużo.

Bonusy z murów i baszt są większe, niż z trawy, co zobaczysz w raporcie z każdej bitwy. Z trawy bardzo ciężko jest uzyskać więcej, niż 30 trafień podczas bitwy w mury i baszty, podobnie z unikami. 50 uników na trawie to bardzo dużo, na basztach widziałem bobów i żołnierzy nabijających po ponad 140 uników.
Jest zbyt mało aktywnych graczy, żeby obstawić duży fort, a mając mniej, niż 100 graczy w ataku na duży fort przy komplecie w obronie nawet matoł, który dowodzi obroną nie pozwoli wpuścić graczy ze strony przeciwnej na umocnienia.

Co do nagród to sprawa raczej oczywista - nikt nie będzie miał pretensji, jeśli to będą nagrody symboliczne w postaci skrzyń, nawet ze stalowymi okuciami, obecnie dość sporo ich się dostaje. Z zadań, bitw, osiągnięć, zbyt drogie również nie są.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeżeli o mnie chodzi, to jest 12 kliknięć więcej, tylko potem będą pretensje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomódl się do admina, a czasem modlitwa przyniesie efekty ;)
Zapraszam do pierwszego postu w tym temacie, czerwona czcionka na samym dole :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ave T67, ave Onufry::P:

Ja już się postaram, żeby nikt od nas pretensji nie miał:D
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Można się dogadać? Można :I:

Obronie dziś życzę jak najmniej celnych strzałów, zapisałem się na atak, więc nie unikać mnie ::P:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5257

Gość
Gość
nagrody...

jesli chodzi o mnie mozecie rozdac nagrody wszystkim uczestnikom eventu.
ja tylko mam pytanie, czy ich ilosc nie bedzie kosztem jakosci.

event vol.2 s6 - jesli nagrodami ma byc wysyp skrzyn, to wybaczcie... trudno to nazwac eventem.
rozumiem ze trudno zaszalec z evencikiem z prawdziwego zdarzenia - scenariuszowym, jaki mial miejsce na kilku swiatach, ale (obym sie mylil) ten swiat - uwazajac ze masz "zalegly" po niedkonczonym vol.1 - jesli dojda do skutku moje obawy z pierwszej czesci wypowiedzi - to nazwijmy to Thompson po imieniu - po prostu odbebniles. nie prosilismy o wiele - walka w forcie? trudno! ale nich rozni sie od codziennosci, chocby nagrodami.

wiem ze podniesie sie krzyk ze bronie swojego stanowiska jak kwoka bo bylem w pierwszej czworce zwyciezcow, a najwiecej szumu robia tu osoby ktore nawet nie graja juz na swoich nickach na s6, ALE POWTARZAM: to jest EVENT a nie mam nadzieje masowe mordobicie rozniace sie od zwyczainych tym, ze jest zorganizowane przez administratorow. - a szanse mieli wszyscy rowne, nikt nikomu nie narzucal gdzie sie ma zapisac.
moje stanowisko byloby niezmienne nawet gdybym byl poza "czworka" i pamietaj prosze Thompson - zabiegalem o ten evencik dla wielu ludzi - a z bitwami ze skrzynkami jakos sobie dajemy rade.

Podkreslam i bardzo prosze - jakosc ponad ilosc. Nie umniejszajcie roli prawdziwych wygranych kosztem tych wykrzyczanych, zdaje sobie sprawe ze skrzynie zrobia furrore w sojuszu ktory widuje je jedynie na targu, ale wsrod moich ludzi bylo naprawde WIELE osob ktore prosily by podtrzymywac temat eventu - juz od jego zakonczonej nieudanej pierwszej czesci.
nie prosze by poodbierac nagrody kolejnym czterem osobom. ale jesli juz robimy tyly zwyciezcow a nie nagrody pocieszenia, to niech ci kolejni czterej (a pierwsi - przede wszystkim) tez poczuja sie jak zwyciezcy. tym bardziej ze przed atakiem stalo wczoraj rzeczywiscie naprawde trudne zadanie.
pozdrawiam
seth
 

DeletedUser182

Gość
Gość
//edit... nie ma sensu... zawsze będzie źle.

Może zamiast mojej poprzedniej wypowiedzi, powiem tyle, że T67 chciał zrobić event, ja go przekonywałem, że nie ma sensu, bo co by nie zrobił, ludzie będą niezadowoleni. W najlepszym razie, napiszą że to wszystko było do bani, w najgorszym zwyzywają go od złodziei (tak, tak, takie przypadki już też miały miejsce).
Chcecie jeździć, to sobie pojeździjcie po mnie, mi za to płacą... T67 podziękujcie, za organizację.

Nie wiem o co chodzi w wypowiedzi powyżej.
Nagrody były ustalone przed eventem. Miało ich być 12, będzie 24. Będą takie, jakie ustaliliśmy przed rozpoczęciem eventu i nic co się wydarzy w trakcie eventu na jakość nagród nie wpłynie.
No dobra, 12 źle, 24 źle. Wylosujmy 4 osoby i nie dajmy im nic. 20 będzie, ale też będzie źle.
Generalnie będzie źle.

Idę po kawę i zabieram się za realną pracę. Sama się nie zrobi :)
Tak na marginesie dziękujemy za forty, jeden już możemy chyba oddać po dzisiejszej walce.
 

DeletedUser5257

Gość
Gość
Nie wiem o co chodzi w wypowiedzi powyżej.
Nagrody były ustalone przed eventem. Miało ich być 12, będzie 24. Będą takie, jakie ustaliliśmy przed rozpoczęciem eventu i nic co się wydarzy w trakcie eventu na jakość nagród nie wpłynie.
No dobra, 12 źle, 24 źle. Wylosujmy 4 osoby i nie dajmy im nic. 20 będzie, ale też będzie źle.

o to wlasnie chodzi.
swiat mamy... dziwny, pewien jestem ze jak przypadkiem rozdacie za duzo nagrod, to nikt zlego slowa nie powie, pod warunkiem ze obsypiecie nimi i Karguli i Pawlakow.

natomiast wlasnie o to - o jakosc nagrod mi chodzi.
jesli nie wplynie to na ich jakosc, dla mnie nie ma problemu.
aczkolwiek byc moze po prostu jestem nieuwaznym czytelnikiem, ale wydaje mi sie ze my wciaz nie wiemy jakie to maja byc nagrody. obawa moja wynikala z tego, ze byc moze (jesli mam nadzieje tak mialo byc) nie tak chetnie podarujecie... dajmy na to - jakies unikatowe bronie czy upominki w liczbie 24, czy wiecej, skoro pierwotnie mialo byc ich 12 - wiec faktycznie mowa tu o unikatach w skali serwera :)
jesli natomiast nie mamy sie o co martwic - to pozostaje cierpliwie czekac.

za event - oczywiscie jestesmy bardzo wdzieczni. zeby nikt nie odniosl wrazenia ze krecimy teraz nosem.

zdecydowanie Onufry, za lekture powinienes zabierac sie PO kawce, nie przed.
pozdrawiam :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
aczkolwiek byc moze po prostu jestem nieuwaznym czytelnikiem, ale wydaje mi sie ze my wciaz nie wiemy jakie to maja byc nagrody.

No, jakiś element niespodzianki chociaż, fajnie by było jakby był.

obawa moja wynikala z tego, ze byc moze (jesli mam nadzieje tak mialo byc) nie tak chetnie podarujecie... dajmy na to - jakies unikatowe bronie czy upominki w liczbie 24, czy wiecej, skoro pierwotnie mialo byc ich 12 - wiec faktycznie mowa tu o unikatach w skali serwera :)

Pierwotnie miało być, bo założenie było takie że po obu stronach będzie full, atak wbije na umocnienia, każdy będzie miał równe szanse... jak widać przeliczyliśmy się i chętnych aż tylu nie ma. Atak faktycznie w tym momencie robił "łaskę", że przychodził. Teraz, gdy już nie ma znaczenia czy obrona czy atak, mam nadzieję, że jest sprawiedliwie.

jesli natomiast nie mamy sie o co martwic - to pozostaje cierpliwie czekac.

Szpinak dostaniesz marynarzu :p
Po takim szpinaku to lepiej nie mówić co się będzie działo.
Aż strach pokazywać efekty :)

ss20111129094119.jpg


(oczywiście żartuję, szpinaku nie będzie :)
 
Do góry