[event] fortowy

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4081

Gość
Gość
Kiedy :eek:j: Przegapiłem event :(

W 2010 roku był na s4. Na większości światów był jeden event tylko na paru były 2 np: na s11 były 2.

PS: Ja bym poprosił jakiś event na s8.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
3. bitwa o fort Gawra Onufrego rozpocznie się w środę, 30.11.2011 r. o godz. 20:35.
W tej bitwie wybieramy 8 graczy (4 z ataku i 4 z obrony), po dwóch z każdej klasy, którzy będą mieli na liczniku najwięcej unikniętych strzałów. Wszystkie amulety, zaostrzenia itd. dozwolone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam :) Mam pytanie związane z bitwą nr. 2. A mianowicie chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie został wybrany gracz =Crash= jako robotnik który trafił najwięcej w obronie skoro, gracz PAWEL P., ja (cezar897 :p) i właśnie wspomniany =Crash= trafiliśmy tyle samo razy. Z góry dziekuje za odpowiedź :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam :) Mam pytanie związane z bitwą nr. 2. A mianowicie chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie został wybrany gracz =Crash= jako robotnik który trafił najwięcej w obronie skoro, gracz PAWEL P., ja (cezar897 :p) i właśnie wspomniany =Crash= trafiliśmy tyle samo razy. Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Ustaw sobie raport bitwy wg ilości zadanych trafień. =Crash= jest najwyżej.
EDIT: Aaaaaaaaaaaaaale może coś zmienimy w tej materii. Stay tuned.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28309

Gość
Gość
Ty się ciesz, że macie sponsora darmowego expa. Gdyby nie ls, które jest jedyną prawą koalicją na pewno nie mielibyście takiego humoru. Kto wam poziomy sponsoruje - my, kto wam wyzywa walki - my. Dlatego wymagamy chociaż uczciwości. Mam nadzieję, że twój dowódca - władca marionek nie kazał ci tego napisać, ale po was można się tego spodziewać. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni, bo jutro może się okazać, że w ataku 0, bo zawsze możemy odwołać inicjatywę wsparcia eventu.

Expa funduje też BWK. Pamiętaj o nas ;p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wydaje mi się, czy po tym jak doszliśmy wspólnie do wniosku, że atak powinien być nagradzany oddzielnie, to przyszło na niego jeszcze mniej osób?
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Wydaje mi się, czy po tym jak doszliśmy wspólnie do wniosku, że atak powinien być nagradzany oddzielnie, to przyszło na niego jeszcze mniej osób?




Kilka powodów

1.Nieaktywni nie wiedzieli :]
2.2 inne bitwy w podobnym czasie.
3.Sporo się zapisało na obronę przed tym zanim to zmieniliście.
4.Nie wszyscy pomyśleli

Ja się szczerze powiedziawszy z tego faktu ucieszyłem, wiadomo dlaczego.


Ale jestem pewien że jutro będzie to wyglądać zupełnie inaczej.
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
Na pewno będzie inaczej, bo U w końcu stanie w ataku. Tak dawno nie atakowaliście, że zapomnieliście jak to się robi?::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
co za roznica z jakiego kto jest sojuszu prawda jest taka ze event znowu byl zle zorganizowany bo jak by odrazu bylo wiadomo ze atak i obrona sa odddzielnie liczone to jasne ze bylo by wiecej atakujacych bo przeciez kazdy logicznie myslacy zauwazy ze zeby zadazc najwiecej obrazen najlepiej miec bonus baszt zeby strzelac celnie tez wiec kto przy zdrowych zmyslach poszedl by na atak ?? co innego unikniete strzaly bo tu dochodzi jeszce czynnik ilosci osob wiec jesli ataku bylo by malo lepiej zapisac sie na atak bo ma sie pewnosc ze do ciebie strzela oczywiscie zeby zajac dobra pozycje na nastepnym forcie trzeba jeszcze do niego dojsc co sprawia ze osoby ktore byly w ataku maja spacer z miasta a obroncy odrazu ruszaja na kolejny fort
KrystianekL twoi koalicjanci tez bronili wiec nie mow ze to U wina ze tak event wyglada
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
Ja sam byłem wczoraj (niestety...) na obronie. I żałuję, ale gdy się zapisywałem to nie było jeszcze wiadomo, że wygrywają i z ataku i z obrony. Dzisiaj idę na obronę dla równowagi - U poszło na atak.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Tak, event nie był do końca dobrze rozplanowany, ale organizator chciał przecież dobrze.

Tak jak onufry pisał, myślał, że zbiorą się komplety po obu stronach i atak wejdzie na umocnienia i będzie ładna strzelanina, ale widać admini mało są zorientowani jeśli chodzi o s6 i jego aktywność fortową, takie luksusy to nie tutaj, nawet jak jest event. Inna sprawa, ze od początku błędem był fakt, że po każdej bitwie wyłaniamy 4 najlepszych graczy w danej kategorii, po jednym z każdej klasy. to tylko utwierdziło ludzi, żeby się pisać na obronę- pewnie sobie każdy pomyślał, e tam, ja pójdę na obronę, na atak pewnie ktoś się zapisze i będzie ok + to co pisał fumaczi :I: Niestety realia na tym świecie są inne.

Cieszmy się tym co mamy :ind:


S10 chce GERONIMO i pistoleciki howdah ! :ind:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
co za roznica z jakiego kto jest sojuszu prawda jest taka ze event znowu byl zle zorganizowany bo jak by odrazu bylo wiadomo ze atak i obrona sa odddzielnie liczone to jasne ze bylo by wiecej atakujacych bo przeciez kazdy logicznie myslacy zauwazy ze zeby zadazc najwiecej obrazen najlepiej miec bonus baszt zeby strzelac celnie tez wiec kto przy zdrowych zmyslach poszedl by na atak ?? co innego unikniete strzaly bo tu dochodzi jeszce czynnik ilosci osob wiec jesli ataku bylo by malo lepiej zapisac sie na atak bo ma sie pewnosc ze do ciebie strzela oczywiscie zeby zajac dobra pozycje na nastepnym forcie trzeba jeszcze do niego dojsc co sprawia ze osoby ktore byly w ataku maja spacer z miasta a obroncy odrazu ruszaja na kolejny fort

Tak, event nie był do końca dobrze rozplanowany, ale organizator chciał przecież dobrze.

Tak jak onufry pisał, myślał, że zbiorą się komplety po obu stronach i atak wejdzie na umocnienia i będzie ładna strzelanina, ale widać admini mało są zorientowani jeśli chodzi o s6 i jego aktywność fortową, takie luksusy to nie tutaj, nawet jak jest event. Inna sprawa, ze od początku błędem był fakt, że po każdej bitwie wyłaniamy 4 najlepszych graczy w danej kategorii, po jednym z każdej klasy. to tylko utwierdziło ludzi, żeby się pisać na obronę- pewnie sobie każdy pomyślał, e tam, ja pójdę na obronę, na atak pewnie ktoś się zapisze i będzie ok + to co pisał fumaczi :I: Niestety realia na tym świecie są inne.
Dlaczego źle zorganizowany? Zasady były jasne i proste, a dodanie kolejnych nagród nie było w ogóle planowane. Jedyne ograniczenie eventowe dotyczyło fortów, z całą resztą dostaliście wolną rękę, więc nie nam to rozstrzygać i debatować nad tym, kto dokąd poszedł, czy do ataku czy do obrony. A może trzeba było się dogadać na świecie albo nawet wśród koalicjantów i ustalić rozkład sił? Event miał za zadanie m.in. sprawdzenie Waszej współpracy, jak wyszło - oceńcie sami.
Inna sprawa, że owszem - liczyliśmy na to, że bitwy z nagrodami skuszą więcej osób, najwidoczniej się przeliczyliśmy...

hi hi hi :D wygrałem. Dzięki Thompson :)
Nie mi dziękuj, sobie dziękuj :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thompson67 mowisz ze "Zasady były jasne i proste, a dodanie kolejnych nagród nie było w ogóle planowane" czy dodanie nagrod nie dowodzi tego ze cos w zalozeiach eventu bylo bledne skoro trzeba bylo zmieniac zasady ( bo rozdzielenie ataku i obrony to zmiana zasad )

event mial ocenic nasza wspolprace niby jak ?? ten event do tej pory polegal na exieniu twierdzisz ze to my mielismy sie dogadac ale przeciez to logiczne ze nie da sie zorganizowac ludzi z calego servera tak zeby ktos im kompletnie obcy dostal nagrode dowodzacy koalicjami tez chca jak najlepiej dla swoich wiec rozkazac komus zginac zeby kto inny mial cos dostac zwlaszcza ze nie wiadomo co jest stawka i czy bedzie mozna to wystawic na targu lub wycenic jest daleko wykraczajace poza mozliwosci graczy nie moglismy tez pisac np w opisie fortu czy ustawic temat czatu tak zeby informowac ludzi o sytuacji (ile osob w ataku ile w obronie)

samo istnienie eventu jest dobre ale trudno chwalic cos tylko za to ze istnieje a pisanie ze to gracze sa tu problemem jest dziwne bo skoro wszyscy sa zli to moze zasady sa zle?
dzis jak juz wiadomo ze atak i obrona sa oddzielne to na bank bedzie lepiej choc to najgorsza z mozliwych walk bo wiele osob zrezygnuje tylko dlatego ze ma male hp i wiadomo ze nie wygra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thompson67 mowisz ze "Zasady były jasne i proste, a dodanie kolejnych nagród nie było w ogóle planowane" czy dodanie nagrod nie dowodzi tego ze cos w zalozeiach eventu bylo bledne skoro trzeba bylo zmieniac zasady ( bo rozdzielenie ataku i obrony to zmiana zasad )

event mial ocenic nasza wspolprace niby jak ?? ten event do tej pory polegal na exieniu twierdzisz ze to my mielismy sie dogadac ale przeciez to logiczne ze nie da sie zorganizowac ludzi z calego servera tak zeby ktos im kompletnie obcy dostal nagrode dowodzacy koalicjami tez chca jak najlepiej dla swoich wiec rozkazac komus zginac zeby kto inny mial cos dostac zwlaszcza ze nie wiadomo co jest stawka i czy bedzie mozna to wystawic na targu lub wycenic jest daleko wykraczajace poza mozliwosci graczy nie moglismy tez pisac np w opisie fortu czy ustawic temat czatu tak zeby informowac ludzi o sytuacji (ile osob w ataku ile w obronie)

samo istnienie eventu jest dobre ale trudno chwalic cos tylko za to ze istnieje a pisanie ze to gracze sa tu problemem jest dziwne bo skoro wszyscy sa zli to moze zasady sa zle?
dzis jak juz wiadomo ze atak i obrona sa oddzielne to na bank bedzie lepiej choc to najgorsza z mozliwych walk bo wiele osob zrezygnuje tylko dlatego ze ma male hp i wiadomo ze nie wygra

Adminów wina, że jest mnóstwo graczy "widmo"?
Jedyna pomyłka to związana z ilością graczy, wyżej możemy zobaczyć posty kolegów z ósemki, który to świat jest niewiele "większy" od szóstego, tam ludzie zebraliby 260 osób, pół roku temu może byłaby szansa zebrania na taki event tylu graczy, ale nie teraz.
Kogo mieli zapytać? Rafsty'ego, który tylko patrzy, komu dzisiaj bana?::P:
COCSOS'a, który chyba od samego początku tylko klika prace bez zaangażowania w sytuację na świecie? Graczy, z których 3/4 udzieliłaby nierzetelnych informacji?

Zrobili coś dla najbardziej wymarłego świata i za to dziękuję w imieniu (może jeszcze mogę;) ) dobrej strony mocy;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przeciez rozdzielenie nagrod to jest zmiana zasad moze nie pamietasz jak w polsce byla afera o dodanie "lub czasopisma" do jednej z ustaw tu jest podobnie nagle jedna ze stron obieta warunkami obowiazujacymi wszystkich dostaje przywileje co zmienia calkowicie styl walki

ewent polegal na expiarstwie taki skrot myslowy cho chodzi o zachowanie sie tak jak typowa osoba expiaca w forcie nie jak gracz ktory chroni innych czy fortu

o jaka organizacje wam chodzilo o czytanie w myslach??

Suchypl napisal "wszystkie problemy stwarzają sami gracze"

nie wspominalem o rezygnowaniu z gry i mysle ze eventy moga podtrzyac zywotnosc ale jesli serio uwazasz ze wszystko bylo idealne to ten temat istnieje tylko zeby chwalic doskonaly event??


hubcioadhd tu tez na 1 walce moglo byc tyle tylko ze wszyscy zapisali sie do obrony i mnustwo osob sie nie zalapalo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12197

Gość
Gość
Trzecia bitwa była już udana. Mniej więcej po równo graczy. Szkoda tylko, że taka krótka, bo niektórzy połakomili się na flagę.
Dziękuję adminom, a zwłaszcza Thompsonowi67 za organizację eventu. Być może to uratuje szósty świat.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Inna sprawa, że owszem - liczyliśmy na to, że bitwy z nagrodami skuszą więcej osób, najwidoczniej się przeliczyliśmy...

Tu tkwił cały problemy i tyle.
Wyszło jak wyszło, nagrody będą rozdane niebawem.
Ja dziękuję za udział wszystkim.
 
Do góry