[event] fortowy

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Kompletna lista zwycięzców:

1. Kubana555
2. papa1994
3. sethakill
4. Robert72
5. sanczo40
6. wasyl1224
7. GrzesiekLuck
8. suchypl
9. =Crash=y
10. Pat Harrigan
11. Kattharina
12. Wild Wojciech
13. Spartakus271993
14. damian11016
15. Shaterhend-JR
16. Lebron..
17. grall
18. KrystianekL
19. Tomasz1987
20. pe-cet
21. Morddimer
22. Bartek295
23. KłaQ
24. lade

Gratulujemy!
Nagrody (jeszcze dziś edytuję i napiszę, co dokładnie :)) zostaną przyznane w ciągu 24h.
 

DeletedUser26680

Gość
Gość
To my dziękujemy za ożywienie naszego świata, a osobiście za poparcie mojej propozycji ::): Całe LS w moim imieniu dziękuje z głębi serca.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No i po sprawie, więcej było marudzenia niż to jest warte a jak jeszcze będą jakieś wypasione nagrody to w ogóle będzie taka jazda bez trzymanki jak w rollercoasterze.

Ja i tak w ogóle się cieszę że był jakiś event na s6 ale jak dla mnie on i tak nic nie zmieni większość graczy, którzy założyli na te 3 dni konto pewnie przestaną grać, osoby które się ponownie uaktywniły na ten event pewnie zaraz wrócą do klikania w pracę i zbierania kasy.

A co do organizacji jaka była taka była i już przecież to nie wina adminów że nie było kompletów na fortach. Lecz jeśli chodzi o sam event to sorry ale zachęcał on do expienia w dwóch pierwszych bitwach bo w ostatniej żeby zdobyć nagrodę w ataku wystarczyło być offem i polecieć na flagę :)
 

DeletedUser22933

Gość
Gość
Ja również dziękuję i cieszę się, że świat 6 został wyróżniony aż dwoma eventami ::D:
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Dziękuję za tę pikną broń :)
Złota strzelba chyba na półeczkę pójdzie.

Mi się event podobał, i dzięki za niego, nagroda fajna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękuję :* broń wspaniała na 5lvlek :)
Snipka :)

link nie działa -_- link jest w moim profilu na the-west św 6 nick lebron..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A to niespodzianka :) Powiem, że nagroda fajna :p dzięki temu evencikowi zyskacie zawadiakę 100% hp z takim cudem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie spodziewałem się tego, a jednak broń trafiła również do mnie wielkie dzięki za nagrody i za to że pamiętałeś o nas, i zrobiłeś ten evencik miejmy nadzieję że to trochę pobudzi ludzi z s6 do walk fortowych
 
Do góry