Event piłkarski 2024 - dyskusja

Rave

Blada Twarz
W zadaniu "Ubrania (Niezwykłe hobby Marii)" trzeba: posiadać 3 brązowe piłki, przebyć odległość 10 tysięcy, oba łatwe do zrobienia. Ale trzecią rzeczą należy ubrać "Ciemną spódnicę". Gdzie można ją znaleźć? Żaden sklep jej nie posiada, w Union Pacific jej nie ma, nigdzie nie dropi. Sprawdziłem też na innych stronach czy taki przedmiot w ogóle istnieje, i albo go nie ma albo tam nie został dodany. Wiem że istnieje "Zielona spódnica" i myślałem że może po prostu jakiś błąd w opisie, no ale ona nie zalicza tego zadania. Pomoże ktoś?
 

kruK629

Członek obsługi gry
W zadaniu "Ubrania (Niezwykłe hobby Marii)" trzeba: posiadać 3 brązowe piłki, przebyć odległość 10 tysięcy, oba łatwe do zrobienia. Ale trzecią rzeczą należy ubrać "Ciemną spódnicę". Gdzie można ją znaleźć? Żaden sklep jej nie posiada, w Union Pacific jej nie ma, nigdzie nie dropi. Sprawdziłem też na innych stronach czy taki przedmiot w ogóle istnieje, i albo go nie ma albo tam nie został dodany. Wiem że istnieje "Zielona spódnica" i myślałem że może po prostu jakiś błąd w opisie, no ale ona nie zalicza tego zadania. Pomoże ktoś?
Przedmiot jest dostępny w sklepie Union Pacific za 20 Obligacji/Bryłek
 
Zawsze jest ten sam problem z dropieniem. Fakt wybiera się opcje prac po 15s, z czego tylko po co 8 lub 16 po godzinnej pracy jeden przedmiot . Mnie już to nie dziwi jest tak zawsze przy każdym evencie. Czy coś w tym temacie można zmienić?
 
Z moich obserwacji wynika, że w stosunku do poprzednich tego typu eventów drop rate został zwiększony.
Nieznacznie bo nieznacznie ale zawsze...
 
Do góry