Event Rzemieślniczy 2022 - dyskusja

Dodajcie to tytułu "dyskusja" bo w tej chwili są dwa tematy z taką samą nazwą.
Wymagane produkty dla rymarza nie mają tłumaczenia.
 
Czuje się jakbym ogolił jajka i wrócił do przedszkola,nie mam siły grać,,chyba się starzeje .
Nie dla mnie nowe światy i rywalizacja kto więcej klika ale podziwiam innych i ich zapał do gry::}
 
Skończcie z częstymi Eventami, co z wami? tak nie uratujecie gry która jak tak dalej będzie postępować administracja odejdzie do lamusa.
 
Fajny event rzemieślniczy.
Przydatne przedmioty do craftingu do odnowy hp/energii/motywacji/pkt życia.
Fajnie, że jest konkurencja do herbat i prymek.
Ogólnie nowe przepisy na plus i jak najbardziej na tak dla kolejnych takich eventów, które korzystnie wpłyną na różnorodność w rzemiośle.
 
Ja bym z chęcią zobaczył w takim wydaniu coś przebijającego aktualne wzmocnienia fortowe. Limitowana ilość na plus jeżeli są to naprawdę dobre wzmocnienia. Mocniejszy amulet/ciastka kukurydziane/pierogi ewentualnie coś lepszego od wizjera/bomby pułapki.
 
Ja bym z chęcią zobaczył w takim wydaniu coś przebijającego aktualne wzmocnienia fortowe. Limitowana ilość na plus jeżeli są to naprawdę dobre wzmocnienia. Mocniejszy amulet/ciastka kukurydziane/pierogi ewentualnie coś lepszego od wizjera/bomby pułapki.

Dla mnie bombowy pomysł
 
Przy kolejnym evencie niech każda klasa dostanie możliwośc wytworzenia wzmocnienia pod kościół dające np: 200pp i 50 budowania i 8 użyć. Wiadomo jest drink czy duchowa muzyka, ale myślę że jakby każda klasa mogła sama sobie sama zapewnić te wzmocnienie byłoby sprawiedliwie biorąc pod uwagę zdechlaki na których trudno łapać ludzi z innymi profesjami i to ze sa juz wzmocnienia na 750 ktore daja ten sam bonus u kazdej profesji po 500% regeneracji wiec dodanie podobnego itemu pod kościół nie powinno być problemem zwłaszcza, że byłoby to używane. Oczywiście przepis na taki itemek byłby od 750p w górę.
 
Do góry