Event Siedmiu Sióstr

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry

Event Siedmiu Sióstr

Wczesną wiosną szron może nadal pojawiać się rankiem na oknach, ale każdego dnia czujemy nadchodzącą nową porę roku. Wiosna to czas przebudzenia, uzdrowienia i odnowy, nadejścia nowych pomysłów. Świat wydaje się ponownie budzić do życia...

W tym roku, w marcu, zima nadal nie odpuszcza i walczy z wiosną. Czy wiesz dlaczego ta bardzo mroźna zima nie chce nas opuścić? Widzisz dziwne zachowanie zwierząt wokół Ciebie? Weź udział w nowym wydarzeniu i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania.


Od 27 marca do 15 kwietnia, podczas wykonywania prac na mapie, będziesz mieć możliwość znalezienia 70 małych śnieżek. Siedem sióstr umieściło w każdej z nich mały prezent, który może uczynić Twój dzień na prerii łatwiejszym. Miej oczy szeroko otwarte! W niektórych małych śnieżkach zamiast prezentu znajdziesz płatki śniegu. Po zebraniu 4 zielonych płatków śniegu, nowa jednorazowa linia zadań z saloonu, zostanie odblokowana. Co z pozostałymi trzema kolorami? Będziesz potrzebować ich trochę później. Linia zadań zawiera 15 zdań i jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy ukończyli zadanie "Pojedynek (Ocal saloon, część 2)" oraz osiągnęli co najmniej 57 poziom postaci. Po ukończeniu ostatniego zadania, otrzymasz w nagrodę skrzynię siedmiu sióstr.Dobrej zabawy i powodzenia! Niech śnieżki będą z tobą.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Drodzy gracze,

w związku z licznymi zapytaniami, do ogłoszenia została dodana informacja o wymaganiach, jakie należy spełnić, by odblokować nową linię zadań.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Status
Zamknięty.