Dlaczego nie słuchacie graczy odnośnie eventów, zmieniać obrazki dodajecie bezmyślne bonusy, które nie ratują tej gry?
Dlaczego nie zrobicie nowego eventu z innym sposobem zdobywania waluty eventowej?

Wchodzę raz na jakiś czas do gry łudząc się, że będzie coś takiego że będzie warto wrócić. I nic się nie zmienia.
I ostatnie, po co jakiekolwiek dyskusje skoro nic nie bierzecie sobie do serca?

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wasze sugestie są przekazywane do naszych developerów. Jeżeli macie pomysł na np. set z jakimiś realnymi bonusami, dajcie znać, chętnie przekażę dalej. Nie mogę obiecać, że się pojawi, ale rozważymy propozycje. Co do Gali, wartość nagród została ujednolicona na wszystkie serwery, dlatego są w takiej formie a nie innej (wiem, Fusek wróć).

Bardzo mi zależy na Waszym feedbacku, w poprzednich eventach były po 7 max 10 odpowiedzi. Staram się wyłapywać Wasze opinie na czatach, ale mimo najszczerszych chęci nie mogę być na wszystkich cały czas. Mamy dosyć ograniczony zasób możliwości komunikacji dlatego w tej chwili forum jest głównym źródłem opinii. Powstała luźna myśl o założeniu discorda, ale nie wiem nawet czy macie ochotę na taką formę komunikacji.

Co do Gali, wartość nagród została ujednolicona na wszystkie serwery, dlatego są w takiej formie a nie innej (wiem, Fusek wróć).

Wszystko pięknie, ale warto zaznaczyć, że nagrody zostały ujednolicone do minimalnej wartości. Nie można było pójść na rękę społeczności i zrobić wartość średnią?
Aktualnie 250 bonusowych jajek za gali to jest śmiech na sali, gdzie za złotych czasów było to 48tys.

Zaprezentowane zestawy nie powalają i będę w szoku jak na jakimkolwiek świeci pasmo wygranych będzie większe niż 250pkt. Zwiększenie nagród z gali zmusiłoby osoby bryłkujące do dokupienia tych kilku pkt.

Nie ma się co oszukiwać, ale gra nie jest już na tym samym poziomie co kiedyś, co chwila odgrzewanie kotleta. Osoby, które z jakiś powodów by wróciły do gry po 8 latach przerwy, musiałby zapoznać się z 100 nowymi zestawami eventowymi i 20 nowymi zadaniami. Przez tyle czasu nic się nie zmieniło, a szkoda bo było wiele naprawdę fajny propozycji. Jak widać polityka firmy jest inno (hehe) ...

Darmowy set ok na bitwy, drugi set na forty z lotki beznadziejny, żadnego podjazdu do Cortiny.
Secik pod budowanie przebija Corteza :/
Set pod pojki ciekawy, ale po uj mu obrona i atak, zobaczymy czy bedzie lepszy od bosmana, ale ma mniej ataku.
Kolejne zadanie do zrobienia w mniej niż godzinę :(

Set na bitwy z bonusem ataku do sektora , najlepszy jest set lee chyba z 2016 roku a nadal nawet nie ma jazdy z bonusem.

Bardzo mi zależy na Waszym feedbacku, w poprzednich eventach były po 7 max 10 odpowiedzi.

Set Charliego Sringo
Na pierwszy rzut oka, set jest słaby. Nie wiem jakie było założenie tego setu, ale są lepsze opcje, jeżeli ktoś chce się ubrać pod bonus sektorowy. Set stworzony z myślą o zboostowaniu obrażeń i celności graczy pod hp? Ilość ataku jaką daje ten set jest przyjemna, ale jak to wyjdzie, wszyscy zobaczymy w praniu.

Set Charliego Basseta
Beznadziejny set na obrone pod hp. Ktoś chyba w połowie tworzenia tego setu, w ostatniej chwili zmienił decyzje i z setu pod dowo zrobił set pod hp i zapomniał dodać siły w cechach. W porównaniu do wiodącego setu na obronie pod hp - Cortiny (2020r), jest totalnym syfem.

Nowy set (Kpina)

Cortina (2020r)

Jeżeli mają wychodzić takie sety, to lepiej nie robić pośmiewiska i przemyśleć to co chce się wypuścić.

Set Padena Tolberta
Fajny set pod budowanie, minimalnie lepszy od corteza... Zawsze coś, ale szkoda, że taka mała różnica.

Set Perrego Owensa
Niewiadomo jak go nawet ocenić. Niby z myślą o przygodach, a wyszedł z tego dodatkowo set pod pvp po zmianie Chowania się na Unik przez co został niedosyt, ponieważ w porównaniu do reszty setów pod pvp ten ma znacznie słabsze staty i średnio nadaje się do tej roli. Gdyby miał większą ilość cech/umek, byłby dobry w pvp. Jako set pod przygody jest dobry. Podoba mi się zamysł połączenia setu pod pvp i przygody w jeden, zawsze to potencjalnie mniej smieciowych setów w loteriach.

Co do broni... jeżeli chodzi o skalowanie się obrażeń - parodia.
Dodatkowo proponuje poinformować graczy, czy ilość cech, które daje zestaw broni (sumując ponad 200), to błąd... Żeby później nie było płaczu, że ktoś specjalnie losował, aby trafić komplet broni ze względu na jego statystyki.

Bronie eventowe
Jak zawsze odgrzewany kotlet... max +0.2 / 2% do dodatkowych statystyk względem poprzednika. Umiejętności sugerujące, że bronie są przeznaczone pod bitwy fortowe, a fortówka ma 20-40 bazowych obrażeń i daje +2.21 obrażeń na lvl - żenada. Jeżeli mowa o bitwach, to zwykłe bronie z setów fortowych są lepsze niż ten zestaw, chociażby ze względu na możliwość ulepszenia broni + dopasowania jej do konkretnego buildu i strony, po której się znajdujemy.

Taka broń powinna mieć znacznie większe bazowe obrażenia, porównując to do noży lub broni oficera.

Jeżeli chodzi o zastosowanie tych broni, to tak jak zawsze, przynajmniej do dropu się jako tako nadają.

---------------------------------

Podsumowując... Jak zawsze szału nie ma, dalej brakuje sensownych setów fortowych pod Atak(HP) i Obrone(Dowo), jeżeli chodzi o pvp, to chętnie bym zobaczył jakiś sensowny set z refleksem i odpornością, ponieważ przy obecnych ilościach strzelania / su w setach, ludzie mają mniejsze pole manewru.

Przydałoby się, aby kolejne sety, miały lepsze statystyki od starych setów, a nie odwrotnie bo to mija się z celem. Na przyszłość, polecam osobie robiącej sety, zasięgnąć rady ludzi, którzy się na tym znają, ponieważ ów osoba kompletnie nie zna się na grze, przez co dodatkowo ją niszczy.

Powstała luźna myśl o założeniu discorda, ale nie wiem nawet czy macie ochotę na taką formę komunikacji.

Co do discorda, zawsze będzie łatwiej wypowiedzieć się na różne tematy i otrzymać feedback od graczy + fajny krok integracyjny. Wypadałoby wprowadzić przynajmniej świeżość w tym zakresie. Większości nie chce się specjalnie wchodzić na forum, logować i komentować, mając świadomość, że to i tak nic nie da.

DeletedUser

Gość
Gość

No nie wiem, zobacz s10 i nawaho

Jeżeli chodzi o moją opinie : w evencie udziału nie biorę, jest nudny i żałosny, nie włożono w niego ani odrobiny wysiłku, tak więc ja też nie mam zamiaru w niego wkładać ani czasu, ani uwagi

myślę że moja opinia będzie pomocna o ile pewien jegomośc do tego czasu nie usunie tego posta ;)

View attachment 3405

View attachment 3406

Na to jest bardzo prosta odpowiedź i to samo ci admini na becie napiszą staty są jakie są przez to że otwierane są <ocenzurowano> nowe serwery i nie mogą zrobić setu który będzie dobry na starym serwie a na nowym będzie op bo świat zdechnie po kilku dniach.
Sety są robione w oparciu o nowe światy i nie mogą dać za mocnych zeby balansu nie rozwalić.....
Na to jest prosta rada chcemy cos fajnego nie mogą otwierać nowych światów bo syf będziemy co roku dostawać..niestety