Event Wielkanocny 2022 - dyskusja

Wasze sugestie są przekazywane do naszych developerów. Jeżeli macie pomysł na np. set z jakimiś realnymi bonusami, dajcie znać, chętnie przekażę dalej. Nie mogę obiecać, że się pojawi, ale rozważymy propozycje. Co do Gali, wartość nagród została ujednolicona na wszystkie serwery, dlatego są w takiej formie a nie innej (wiem, Fusek wróć).

Nie widać by sugestie były przekazywane do developerów i nie widać by cokolwiek robili oni dla gry. Gra stoi w miejscu. Co takiego przekazaliście do developerów, że gra stała się lepsza? Po proszę o przykłady bo nie widzę.

Bardzo mi zależy na Waszym feedbacku, w poprzednich eventach były po 7 max 10 odpowiedzi. Staram się wyłapywać Wasze opinie na czatach, ale mimo najszczerszych chęci nie mogę być na wszystkich cały czas. Mamy dosyć ograniczony zasób możliwości komunikacji dlatego w tej chwili forum jest głównym źródłem opinii. Powstała luźna myśl o założeniu discorda, ale nie wiem nawet czy macie ochotę na taką formę komunikacji.
Nie wiem ile grasz w Tw, ale tyle propozycji było od graczy od samego początku, że Tw mogło być najlepszą grą w stajni inno, ale że ma się nas gdzieś a czeka na bryłki to widać wszystko.
 

Editka1221

Blada Twarz
Gdzie znaleźć wielkanocne malowane jajko? Znalazłam w tartaku, ustanowieniu prawa własności, eksplorowaniu kontynentu i kradzieży koni. Z poprzednich eventów wynika, że podczas ujeżdżania koni można je znaleźć, ale niestety robię już ponad 300 15s pracę i nic nie chce wylecieć..
 
Gdzie znaleźć wielkanocne malowane jajko? Znalazłam w tartaku, ustanowieniu prawa własności, eksplorowaniu kontynentu i kradzieży koni. Z poprzednich eventów wynika, że podczas ujeżdżania koni można je znaleźć, ale niestety robię już ponad 300 15s pracę i nic nie chce wylecieć..
Tam gdzie można zdobyć produkty do tego zadania. ;)
 

kruK629

Członek obsługi gry
Pomysł z Discordem jak najbardziej na plus, fajniej by było jakby seria zadań była troszkę dłuższa. Na plus secik pod budowanie lepszy niż Cortez.
 
Discord
Oprogramowanie




Discord – bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami, zaprojektowana początkowo dla graczy komputerowych. Wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol. Wikipedia
Język programowania: JavaScript (z React), Elixir, Python, Rust, C++
System operacyjny: Windows, macOS, Linux, Android, iOS
Aktualna wersja testowa: Ptb 104967; (4 października 2021)
Licencja: freeware
Autor: Discord Inc. (Oryginalnie Hammer & Chisel, Inc.)
Pierwsze wydanie: 13 maja 2015
Języki programowania: JavaScript, Python, Rust, React.js, C++, Elixir
nie spełnia wymagań ::P
 
@Patelkowa , chyba za wcześnie Cię pochwaliłem. Nawet nie potrafisz naprawić mi prostego buga z tym piątym jajkiem co mi nie chce wypaść z tej ostatniej pracy "ujeżdzanie koni". Z innych prac jajka wypadły normalnie. Wstyd, wstyd wstyd
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Aż sprawdziłam. U mnie wszystkie jajka wypadły z jednej pracy. Co do "ujeżdżania koni" z naszych informacji wynika, że z tej pracy również jajko powinno wypaść. Zweryfikujemy problem.
 
Aż sprawdziłam. U mnie wszystkie jajka wypadły z jednej pracy. Co do "ujeżdżania koni" z naszych informacji wynika, że z tej pracy również jajko powinno wypaść. Zweryfikujemy problem.
Dla mnie logicznym było, że skoro masz 5 jajek i podanych 5 prac to wszystko jasne. Z "ujeżdżania koni" nie leci niestety
 
Do góry