Event Wielkanocny 2023 - dyskusja

Patelkowa

Członek obsługi gry
550px-Logowielkanoc2017.jpg
 

kruK629

Członek obsługi gry
Liczyłem, że po zmianie i osłabieniu ABS u tanków będzie jakiś nowy set w którym zostanie zwiększone ABS, ale takiego setu nie widzę
 
Dawno nie było do "kupienia" tak bezwartościowych setów... Przydałoby się konsultować to z graczami, a nie dodawać dla samej idei dodania...
 
Ale Wam to narzekanie weszło w krew....

set pod handel i przygody wydaje się ok...

co do zepsutej absorbcji to wiecznie jest wymówka dla full dowo... ok_:)
 
Set pod co i pod co wydaje się ok? XD
Faktycznie, nie spojrzałem na umki, jedynie na współczynnik szcześcia. Dzięki!
Tym lepiej bo nie będę musiał na jagodach zmieniać. :)

A co do drugiego setu to.... tak, tak wiem, że dla 90% z Was na przygodach liczy się tylko atak a obrona jest BE :)
Ino byśta sie szczyloli :D

Swoje zdanie mamy trzymać w sobie, bo nie po Twojej myśli?
Bynajmniej... zauważyłem jedynie tendencję, że co by nie wprowadzili to krytyka z automatu.
 
ciezko udawac ze pada deszcz jak Ci pluja w morde
Też mi się zmiany na fortach nie podobają ale co zrobić?

Ja tej gierce to daję jeszcze max 2,5 roku, patrząc na ilość graczy na martwych światach.
Migracje nic nie zmienią. Teraz narzekacie ale jak ją zamkną to nieraz jeszcze wspomniecie tego starego klikacza, którego żadne Diablo 4 nie zastąpi...
Cieszmy się każdym dniem.... ok_:)
 
Też mi się zmiany na fortach nie podobają ale co zrobić?

Ja tej gierce to daję jeszcze max 2,5 roku, patrząc na ilość graczy na martwych światach.
Migracje nic nie zmienią. Teraz narzekacie ale jak ją zamkną to nieraz jeszcze wspomniecie tego starego klikacza, którego żadne Diablo 4 nie zastąpi...
Cieszmy się każdym dniem.... ok_:)
Biorąc pod uwagę, że hamburska centrala pracuje już nad migracja interracial to jeszcze lekko tu widzę z 7 lat otwartych serverów, a szkoda bo był potencjał na 10 lat gry jakby ktoś w centrali mózgu użył.
 
Billy Claiborne - jak na darmowy set do fortow to nie ma co narzekac, ale ... Punkty zycia, unik , chowanie sie , dowodzenia , a zaskoczenie do czego i po co ? Trzeba bylo zamiast zaskoczenia dac celowanie albo pulapki i juz fajny set do fortow dla kogos kogo nie stac na cortine/bulla.

Helen Gibson - lepsza wersja szkieletu czy reverera

Jackson Sundown - cos pod przygody , zapewne umki pod jakies 2 czy 3 nowe prace , nie wiecej

Fred Waite - +120 punktów pracy, +20% Doświadczenia z prac, pojedynków i walk fortowych, +20% Pieniędzy z prac i pojedynków, +20% Szansy znalezienia, +20% Szansy powodzenia, czyli podsumowując set do wszystkiego , czyli set do niczego
 
ciuchy reverea - 146% pieniędzy 146% powodzenia
ciuchy szkieletu - 144% pieniędzy 144% znalezienia
ciuchy gibsona - 169% pieniędzy 169% powodzenia

ja tu widze ze sa mocniejsze lekko, nieznacznie . Nie dadza w gibsonie , % do pieniedzy, powodzenia i znalezienia
 
Ale handlu dają blisko 450-550 mniej od Reverera zależnie od poziomu. Nic po tych procentach do pieniędzy i powodzenia skoro widełki dropu znacznie mniejsze :/ Choć może jest jakaś praca z nowych pod inne umiejętności. Mimo wszystko dodawanie setu pod konkretną prace to beznadzieja
 
Do góry