Event Wielkanocny 2023 - dyskusja

Każdemu zdarzają się pomyłki błędy literówki, 3ba mieć nadzieję, że kolejny event będzie lepszy bo ten ostatni totalna parodia z setami.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Każdemu zdarzają się pomyłki błędy literówki, 3ba mieć nadzieję, że kolejny event będzie lepszy bo ten ostatni totalna parodia z setami.

Też tak uważam, że to zwykłe przeoczenie z tym rokiem w czasie eventu, ważne, że działał bez zarzutu ;)

Co do setu z eventu, to dla mnie jako PP który rozpoczął grę, zestaw Billego Claiborna (ubrania, koń+siodło, bronie) to fajna sprawa, bo daje +300 pkt pracy i 190% regeneracji, mając dodatkowo VIP i ustawiając prace na okres 1h dla lepszego dropu, nie muszę się martwić, że stracę życie podczas pracy, bo to, co ubędzie za 1h będzie już uzupełnione, w dodatku jest go bardzo dużo (4490 pkt HP).

Minus tego setu to brak zręczności (nie podnosi niebieskich cech). Jednak w czasie prac, są wykorzystywane sporadycznie (w moim przypadku) i wartości bazowe spokojnie wystarczają na poziomie 20 pkt.

Zdaję sobie sprawę, że jak ktoś ma takich zestawów kilkadziesiąt lub więcej i każdy praktycznie jest taki sam (bardzo podobny — nie ma dużych różnic w statystykach), to mało go cieszą takie "nowości".

Na początku gry, zbierałem kasę na zestaw Mikołaja, udało się go kupić, ale teraz mało używam, był moment, że chciałem go nawet dokupić i ulepszyć, ale mając zestaw z eventu, nie widzę sensu, zwłaszcza że ceny na targu są "z kosmosu", rozumiem zarobek, ale tu jest większa inflacja niż w realu :D
 
Do góry