Event Wielkanocny 2023 - dyskusja

Tylko szansa znalezienia faktycznie poprawie szanse na zdobycie produktu, a z powodzeniem nie jest tak wesoło. Do dzisiaj nie podali nam bazowych wartości szansy na przedmiot z jakiejkolwiek pracy, więc ciężko określić, czy te dodatkowe procenty cokolwiek zmieniają...
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Dla tych wszystkich co tak piszą wszędzie, że gra pada, serwery, itp. napiszę tylko tyle, że dziś trochę mnie szok lekko złapał jak w rankingu eventowym w kilka godzin z miejsca około 800 spadłem do 1100 i spadam nadal. Tak, tak, za chwilę napiszecie, że zbierali jajka i nie wydawali... dopiero dzisiaj :p Widać gra ma się całkiem dobrze skoro chętnych na top1 jest tak wiele osób :D A że kilka dni temu była promocja na zakup waluty+jajka to są efekty. Natomiast co do darmowego setu z eventu to Ja jestem bardzo zadowolony, bo zbierałem cały czas dolary na set Mikołaja, a tu dostałem lepszy do niektórych prac, szkoda tylko, że jednej cechy nie podnosi jaką jest zręczność, ale do pracek wystarczy na długi czas, zwłaszcza jak ktoś rozpoczyna grę i nie ma nic ;)
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Zacznijmy od tego, że gość nie odróżnia rankingu od punktów najlepszego wyniku na danym świecie.
Swoją drogą chciałbym widzieć świat gdzie byłoby 1100 aktywnych graczy ok_:)
To może doprecyzuję, napisałem "ranking eventowy" czyli ta kula ziemska z wynikiem o nazwie "pasmo wygranych" ilość wygranych do najlepszego wyniku na świecie. Było 800 a w ciągu kilku godzin skoczyło o 300, więc jak na taką grę to jest bardzo dobrze. Może nie znam "waszego" nazewnictwa, gram krótko, fakt, ale staram się.
 
To może doprecyzuję, napisałem "ranking eventowy" czyli ta kula ziemska z wynikiem o nazwie "pasmo wygranych" ilość wygranych do najlepszego wyniku na świecie. Było 800 a w ciągu kilku godzin skoczyło o 300, więc jak na taką grę to jest bardzo dobrze. Może nie znam "waszego" nazewnictwa, gram krótko, fakt, ale staram się.

To jest liczba punktów najlepszego gracza.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
To jest liczba punktów najlepszego gracza.
Super, dziękuję za wyjaśnienie mi tego. :) A korzystając z okazji, powiedzcie co się stanie z tymi wszystkimi niewykorzystanymi rzeczami po evencie, mam tu na myśli, jajka, skrzynki z jajkami do wykorzystania (dodają +50 jajek), jajka surowe i barwniki - nie mogę przejść dalej, bo potrzebne jest indygo, którego jeszcze nie mogę wydobywać, albo czekoladowe jajka dla pirata, bo nie chcą wypadać tak często z "pracek z bydłem", czy zostają na kolejny rok do następnego eventu na wielkanoc czy są usuwane. Pytam, bo to mój pierwszy event i jeszcze nie wszystko jest jasne.
 
Surowe barwniki to to rzeczy potrzebne do ukończenia zadań na Wielkanoc.
Warto kończyć zadania sezonowe bo w przyszłym roku zamienią się w powtarzalne i będziesz miał z tego dodatkowe cechy i umki.
A co do jajek/aksamitek czy tam serc to zostaw je sobie na przyszłe lata skoro nie chcesz wykorzystać tym razem.
 
Zacznijmy od tego, że gość nie odróżnia rankingu od punktów najlepszego wyniku na danym świecie.
Swoją drogą chciałbym widzieć świat gdzie byłoby 1100 aktywnych graczy ok_:)
Dlatego potrzebne jest scalanie światów, a nie ich dzielenie i mnożenie bez sensu wtedy jest duża szansa na to co tu napisałeś.
 
Do góry