Eventowe oszustwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32376
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32376

Gość
Gość
Szanowna GM etriel, mozesz mi wyjasnic pewna sprawe, bo nie daje mi to spac, otóz moje konto zostalo zablokowane chwile po tym jak wyszedlem na prowadzenie w loterii Dzien Niepodleglosci, na pytanie o powód niejaki GM przedstawiajacy sie jako Butch Cassidy odpowiedzial, ze mam takie samo haslo jak inny gracz. Tylko jakos Wam to nie przeszkadzalo przez 3 lata gry, dopiero jak wyprzedzilem kogos w loterii okazlo sie to problemem. Co wiecej, po 7 dniowej blokadzie powrocilem do gry i wygralem ta loterie, a na moje pytanie kiedy dostane wygrany set, ten sam GM odpowiedzial ze powinienm go otrzymac automatycznie po wygraniu loterii. Loteria zakonczyla sie o 10am, set pojawil sie na mojej postaci ok 3am nastepnego dnia. Oczywistym jest, ze w tym czasie GM szukal "jakiegokolwiek" haka zeby mnie zablokowac i set przekazac drugiej osobie, z która sie scigalem w loterii. Chetnie poslucham wyjasnien, bo akurat znam nick gracza, który "w uzgodnieniu" z tym GM mial otrzymac ten set. Ciekawe jak to wyjasnisz...;)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Witaj :)

Przekazuję krótką informację od CM:
§17 Poufność korespondencji.

Zabronione jest upublicznianie całości lub części korespondencji z supportem, bez zgody osób biorących udział w tej korespondencji.

W przypadku nieprzestrzegania regulaminu mogą zostać nałożone kary, zgodnie z tabelą kar.

Odwołania od takich sytuacji i wszelkie wyjaśnienia można otrzymać za pomocą Support'u - na forum takich danych nie ujawniamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a gdzie on tu wkleił screna z tej rozmowy ?? przecież za 5 min cała arizona może mieć tą rozmowę a za 30 minut wszystkie światy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli chodzi o otrzymywanie setów z loterii... Z tego co wiem z reguły jest tak że możecie go otrzymać w nocy! Tak w nocy tak jak pojawia się cyrk, migrują postacie itp. czyli ok. 3 w nocy.
kserdel podał treść rozmowy ale jej nie zacytował ;) jednakże sam przebieg rozmowy został podany ;)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
a gdzie on tu wkleił screna z tej rozmowy ?? przecież za 5 min cała arizona może mieć tą rozmowę a za 30 minut wszystkie światy.

Najbardziej o to -> "na pytanie o powód niejaki GM przedstawiajacy sie jako Butch Cassidy odpowiedzial, ze mam takie samo haslo jak inny gracz."

Po prostu takie sprawy załatwia się przez Support gdzie istnieje możliwość sprawdzenia dlaczego dana kara została nałożona, forum to osobne miejsce i tutaj jest kartoteka ale tylko banów na forum, nie w grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najbardziej o to -> "na pytanie o powód niejaki GM przedstawiajacy sie jako Butch Cassidy odpowiedzial, ze mam takie samo haslo jak inny gracz."

Po prostu takie sprawy załatwia się przez Support gdzie istnieje możliwość sprawdzenia dlaczego dana kara została nałożona, forum to osobne miejsce i tutaj jest kartoteka ale tylko banów na forum, nie w grze.

no ale gdzie w regulaminie jest, że nie wolno mieć takiego samego hasła jak inny gracz? Nie jestem wróżką abym wiedział jakie hasła sobie inni wymyślili ::D:::D:

inna sprawa, że tam mogła być sprawa przekazania hasła a Zakapiornik sobie to inaczej ujoł
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Nie jestem obeznany ze sprawą więc ciężko mi pisać dlaczego dostał bana - jak chce aby CM wyjaśniła sprawę to tak jak już wyżej pisałem, polecam kontakt przez Support.

Co do hasła - nie jest to zabronione, bo czasem dwie różne osoby mogą wpaść na to samo hasło - jednakże bez informacji o całej sprawie, ciężko mówić czy tylko to hasło było powodem zablokowania.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Czemu piszesz to teraz , jak jest oktroberfest a nie wcześniej.... I czemu na forum...
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
jpowrocilem do gry i wygralem ta loterie, a na moje pytanie kiedy dostane wygrany set, ten sam GM odpowiedzial ze powinienm go otrzymac automatycznie po wygraniu loterii. Loteria zakonczyla sie o 10am, set pojawil sie na mojej postaci ok 3am nastepnego dnia. Oczywistym jest, ze w tym czasie GM szukal "jakiegokolwiek" haka zeby mnie zablokowac i set przekazac drugiej osobie, z która sie scigalem w loterii.


nie wiem o którą loterie ci chodzi , ale mój kolega który wygrał loterie dostał itemy dopiero 3 dni po zakończeniu loteri a nie zaraz po zakończeniu :huh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry