Eventowe wysyłanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10439
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie moja propozycja?

  • Tak

    Głosy: 31 88,6%
  • Nie

    Głosy: 4 11,4%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser10439

Gość
Gość
Witam propozycja jest prosta, podczas eventów wysyłamy znajomym fajerwerki, serca itd, raz na 24godziny, moja propozycja jest taka żeby zrobić to raz na dobę.
Wysłanie mogłoby się odbyć o każdej porze dnia i nocy niezależnie o której godzinie dnia poprzedniego to robiliśmy.

Przykład jest prosty:
Dnia 06.07.2014 rozdaje fajerwerki o godzinie 14:00
Dnia 07.07.2014 rozdaje fajerwerki o godzinie 00:10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oraz żeby rakiety, jajka, itd., były zliczane te które wysłaliśmy, a nie te które otrzymaliśmy. Wtedy byłby spokój z leserami.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Nie każdy siedzi cały czas na TW szczególnie w te upały,ale prawdą jest że cześć oso z wiadomych tylko sobie powodów nie odsyła fajerwerków.

Nie wiem czy to dla nich jest za zbyt skomplikowane czy po prostu sobie ubzdurali w główkach " a tam zrobię ich w .......(wiadomo o co chodzi) i nie będę wysyłać oni jak głupi to niech wysyłają mi.

I dlatego ja sam sprawdzam sobie od czasu do czasu osoby wysyłające i wywalam darmozjadów z listy.

Pomysł Staplera jest dobry , a więc nalicza się za wysłanie a nie za otrzymanie.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ja również popieram ten pomysł.
Każdy będzie starał się na bieżąco wysyłać.

Choć i tak wiadomo, że pomysł umrze tutaj na forum...
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Szap tyle że IG chodzi o to żeby ludzie siedzieli cały czas , a nie że wejdą sobie raz ustawią prace ,wyślą rakietki i znikają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry