F1 2010

  • Rozpoczynający wątek Gregorius22
  • Data rozpoczęcia

Zagrasz w F1 2010?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nie oglądałem filmików:p
jestem wielkim fanem f1 już jakieś 6-8 lat. i czekałem długo na porządną grę o tym sporcie. jestem bardzo ciekawy, jak wyjdzie, chociaż znając Codemasters, szykuje nam się hit:) zobaczymy, może kupię, jeszcze nie wiem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla Mnie gra roku po Fifie 11
Napewno będę piracił na xboxa 360 bo narazie szkoda Mi kasy:))
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Jak dla mnie brak formation lap, tv style i safety cara pogorszy realizm tej gry. Na dodatek w trybie on-line można postawić serwer z max. 12 osobami, kpina! Na plus można zaliczyć dobry system pogodowy(co można zobaczyć na wszelakich filmikach), fizykę jazdy na poziomie expert i dość ładną grafikę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie brak formation lap, tv style i safety cara pogorszy realizm tej gry. Na dodatek w trybie on-line można postawić serwer z max. 12 osobami, kpina! Na plus można zaliczyć dobry system pogodowy(co można zobaczyć na wszelakich filmikach), fizykę jazdy na poziomie expert i dość ładną grafikę.

Lecz do tego masz :
-Wywiady , konferencje w trakcie weekendu , po wyścigu
-Możesz ustawić co tylko chcesz w samochodzie więc jeżeli znasz się na samochodach ustawianiu , przełożeń itp. to będziesz bliżej celu, Ja np. Jestem w technikum samochodowym w planie nie Mam pracy z samochodami wyścigowymi lecz na praktykach ostatnio jeden Pan dał do naprawy sportowe subaru (musieliśmy naprawić rozrząd i takie pierdoły) zainteresowałem się tym i teraz Wiem praktycznie wszystko o ustawianiu samochodu , lecz nie wiem jak to jest z F1 pewnie inaczej ::P:
-F1 ma być grą , która wychodzi co roku więc pewnie za rok będzie safety car itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ukataka, skąd wiesz, że wyjdzie kolejna za rok?
co fakt, to fakt, brak safety cara razi. formation lap też mogłoby być, a i tak w ogóle- jak wyścig pewnie będzie miał max 10 kółek, to się nie przyda fl. co do servera max 12 osób- fakt, kpina! 24 i już, nie więcej(w końcu tylu zawodników jest teraz:p) Wywiady, konferencje- no, ciekawie się zapowiada:) zobaczymy, kiedy wyjdzie. a tak btw., jest już demo?
 

DeletedUser15475

Gość
Gość
Ja też jestem fanem F1 jakoś od sezonu 2005/2006, opuściłem tylko kilka wyścigów od tego czasu;p Chętnie bym zagrał w tę grę::P:
Tutaj świeży filmik z gry pif paf
http://tvgry.pl/?ID=1222
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ukataka, skąd wiesz, że wyjdzie kolejna za rok?
co fakt, to fakt, brak safety cara razi. formation lap też mogłoby być, a i tak w ogóle- jak wyścig pewnie będzie miał max 10 kółek, to się nie przyda fl. co do servera max 12 osób- fakt, kpina! 24 i już, nie więcej(w końcu tylu zawodników jest teraz:p) Wywiady, konferencje- no, ciekawie się zapowiada:) zobaczymy, kiedy wyjdzie. a tak btw., jest już demo?

Ta gra będzie wydawana tak jak Fifa co roku , codemasters ostatnio o tym poinformował

P.S Gra strasznie zbugowana myślałem , że będzie to coś lepszego ,może za rok będzie lepsza ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry