sprawdzane Fanowskie strony

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Wiem, że dział jest przeznaczony dla skryptów, ale jakoś tutaj mi chyba najlepiej będzie pasować podpięcie tego tematu.

Chciałbym dzisiaj opisać strony fanowskie poświęcone grze The-West. Jeśli znacie jeszcze jakąś, której nie umieściłem to piszcie w komentarzach.
  • Wiki The-West oficjalna ,,wikipedia" gry, prowadzona przez TWT. Znajdziecie na niej tylko potwierdzone (więc i prawdziwe) informacje, takie jak- informacje o eventach, poradniki, informacje o grze.
  • Dziennik The-West kolejna strona stworzona przez TWT. Znajdują się tam ciekawostki o grze jak i dzikim zachodzie, wywiady z graczami i poradniki.
  • DevBlog oficjalny blog prowadzony przez IG. Wpisy dotyczą nowości w grze... Aktualizowany raz na ruski rok :/
    I się skończyły strony prowadzone przez administracje...
  • DzikiTW Strona na której znajdziecie wiele skryptów, poradniki, informacje o oszustach, informacje o eventach (pamiętajcie... na dzikitw informacje o nowościach mogą być błędne) oraz z czasem więcej wywiadów. Strona ciągle jest rozwijana (powoli, ale pnie się do przodu). Autorem jest Wojcieszy
  • Poradnik The-West strona na której znajdziecie informacje o wszelkich aspektach gry oraz o ich nowościach. Autorem jest LordMateo98. Posty pojawiają się rzadko.
  • TheWest4ever strona na której znajduje się wiele ciekawostek na temat dzikiego zachodu oraz różne informacje o grze. Autora to chyba Adam.M. Posty pojawiają się rzadko.

    Z tych aktywniejszych blogów to chyba tyle... Teraz te ,,zapomniane".
  • The-West według Teena Strona na której znajdują się mapki, skrypty i poradniki. Autorem jest TeeNOmore127
  • Poradnik West ojj... Strona według mnie jedna z lepszych, na której znajdują się informacje o grze, poradniki, linki do skryptów, kalkulatory i wiele więcej. Autorem jest Teekan
  • TW Triki strona która posiada poradniki dotyczące rzemiosła, fortów i wymiany gotówki. Autorem jest ANONIM
  • The-West Times strona na której znajdziecie trochę informacji o grze.
  • The-West tip Znajduje się tam trochę informacji o graczach z hurona oraz kilka poradników. Autor Zeb Macahan

    Teraz te hiciory... Strony poświęcone statystykom gry oraz informacjom o grze.
  • TW-DB Strona na której znajdują się rozwiązania do zadań, informacje o przedmiotach, skrypty, statystyki i wiele więcej. Prowadzona jest przez wiele osób z różnych krajów.
  • TW-Calc Strona podobna do TWDB. Posiada informacje o statystykach, nowych przedmiotach, skryptach i narzędziach. Prowadzona przez wiele osób z różnych krajów.
  • West Forts Strona poświęcona fortom. Znajdują się tam zapisy z bitw na każdym świecie oraz wiele innych opcji. Prowadzona jest przez wiele osób z różnych krajów.

    A teraz te które mi jakoś nigdzie nie pasowały.
  • the-west.url.ph strona na której znajduje się kilka skryptów. Prowadzona głównie przez Dariusa
  • Wild West News Gazetka Świata 1. Nieaktualizowana, ale możemy na niej znaleźć wywiady z graczami oraz informacje z s1. Prowadzona przez PiroCk.
  • The-West Market Strona na której możemy wystawiać swoje oferty z gry. Przydatne podczas eventów. Możemy też oceniać graczy (chodzi o wymiany). Prowadzona przez Pantomasa.
    POLECAM!
  • TWtimes jeśli ktoś zna język niemiecki to może przeczytać ten miesięcznik. Znajdują tam się artykuły o nowościach, poradnikach, wywiady, informacje o dzikim zachodzie.

Strony nieaktywne... Ale czego dla Was nie zrobi Wojcieszy? :) Łapcie :) Strony nie są teraz jakoś piękne, ale poczytać trochę można. Trzeba to traktować tylko jako ciekawostki ponieważ to są stare informacje.
  • Echo-The-West strona która posiadała wtyki w TWT i posiadała swoje własne EQ w The-West. Strona posiadała wiele informacji o grze. Prowadził ją niedzwiadeeek.
  • weststats Strona która była pierwowzorem TWDB. Posiadała wiele statystyk z gry, informacji o przedmiotach, nowościach i wiele więcej. Autorów było wielu.

Mam nadzieję, że temat się trochę przyda :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Chciałbym uzupełnić, że jeśli chodzi o Wiki, to znajduje się tam cała masa błędnych i często przestarzałych informacji. Niestety wszystkim znane osoby przyczyniły się do takiej, a nie innej sytuacji. Dlatego proszę cię Wojtku nie pisz, że znajdują się tam wyłącznie prawdziwe informacje.
 
Do góry