FAQ - Muzyka na spikerii [Windows 7]

  • Rozpoczynający wątek Sobole
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.

Przez całą moją karierę w the-west nie spotkałem osoby, która umiałaby porządnie puścić muzykę na portalu spikeria.pl
Można oczywiście puścić to przez mikrofon, ale dźwięk jest wtedy bardzo słabej jakości.
Jest bardzo prosty sposób aby muzyka w oryginalnej jakości docierała do słuchaczy.

Wymagania:
Windows (poradnik jest pisany pod Windows-a 7, w innych wersjach pewnie będzie podobnie)

Krok 1:
Obok zegarka Windowsa w prawym dolnym rogu ekranu powinniśmy mieć przycisk regulacji głośności (patrz=>screen). Klikamy na niego prawym przyciskiem myszy. Następnie wybieramy "Urządzenia do nagrywania".

1the-west


Krok 2:
Przechodzimy do zakładki "nagrywanie". Jeżeli posiadamy mikrofon to będzie on domyślnie ustawiony. Jeżeli nie posiadamy żadnych sprzętów do nagrywania to powinniśmy zobaczyć po prostu białe pole. Klikamy prawym przyciskiem myszy na "Mikrofon" (jeżeli nie mamy mikrofonu no gdziekolwiek na białym polu) i wybieramy "pokaż wyłączone urządzenia".

2the-west


Krok 3:
Naszym oczom powinien objawić się "Miks stereo". Klikamy na niego prawym przyciskiem myszy i klikamy "włącz".

3the-west


Krok 4:
Jeżeli wszystko zrobiliśmy jak należy to przy ikonce "Miks stereo" pojawił się zielony ptaszek oraz puszczając muzykę zielony słupek "skacze".

4the-west


Teraz normalnie zgłaszamy się na spikerii i inni użytkownicy pokoju będą słyszeć wszystkie dźwięki "ze środka" naszego komputera. Możemy puszczać muzykę z programów odtwarzających (Winamp/AIMP etc), youtuba i czego tylko zapragniemy (normalnie uruchamiamy piosenkę tak jakbyśmy sami chcieli jej posłuchać). Pamiętajmy że wszelkie inne dźwięki (np gg) również będą słyszalne! Nasz standardowy mikrofon jest wyłączony, więc możemy krzyczeć, ziewać i bekać do woli.

Pamiętajcie żeby nikomu nie wcinać się w połowie piosenki i nie puszczać piosenek podczas dowodzenia!
Mam nadzieje że komuś pomogłem.
Młodzi DJ, łączcie się!

Sobol



#FAQ zatwierdzone przez administrację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry