FC Barcelona vs. Real MAdryt FC

Komu kibicujesz?


  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
FCPuta kontra Hała madryt... to jak wybrac między dżumą a cholerą:, ale jednak farsy najbardziej nienawidze: P Jedyne prawdziwe FCB jest w Monachium!
 

DeletedUser

Gość
Gość
o tusz to! większość jednak woli, może nie samą Barce, ale jej grę :D
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
mam cos dla realowców: Nieważne co się stane
Real zawsze będzie na pierwszym planie...

hahaha xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barca :] dlaczego ? ponieważ uwielbiałem ogladać rivaldo i ronaldo, niestety ronaldo okazał się zdrajcą nie mniejszym od luisa figo :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
HALA MADRIT

Nie wiem tylko po co tam KAKA znowu będzie tak ja z pierwszymi galacticos 1 sezon najlepszi a później znów się stoczą.
Najlepszy gracz w historii Realu to według mnie Zinedine Zidane i Raul Gonzales choć i im niestety zdarzają się wpadki :(.

Chciałbym też w kadrze Realu widzieć Bojana Krkićia wymiata aż miło szkoda że w barcie :(. Ale Perez jak będzie chciał to i tak znajdzie sposób aby go ściągnąć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam, czemu mój post został skasowany?? Niby off. ale nie oszukujmy się, większość postów to w/w spam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem tylko po co tam KAKA znowu będzie tak ja z pierwszymi galacticos 1 sezon najlepszi a później znów się stoczą.

Ja właśnie myślę, że to Kaka' jest najbardziej udanym transferem. Real bez Ronaldo nie istnieje, jeśli chodzi o trenera to zdecydowanie przydałby im się inny a nie Pellegrini. Coś tam się przebąkuje o Mourinho, o Ramosie... Chyba najlepszym wyjściem byłby powrót Juande. Przecież z Królewskimi miał nie najgorsze wyniki, wszystko zaczęło się sypać po tej porażce z Barceloną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja Tam Zawsze Bylem i zawsze będę za REALEM bo wg. mnie są najlepsi może nie zawsze wygrywają ale lubię ich za serce do walki i nigdy się nie poddają.A co do trenera to trener dużo nie zmieni bo to piłkarze grają a piłkarze i tak ci sami będą grali.
A i tak wogule to nie Real Madrid FC tylko Real Madrid CF :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Real to jest zespół w budowie zaś Barca gra już takim składzie kilka lat i znają się wylot. Real to coś w rodzaju reprezentacji Polski ( skład w budowie) Barcelona zaś to np. Anglia (ma dobry zgrany skład). Jestem jednak za Realem ale Barcelone szanuję gdyż jest dobrym klubem. Lecz jak patrzę na kłótnie fanów Madridistów i Katalończyków to naprawdę zaczynam myśleć że mieszkamy w dziczy: REAL JEST DE BESTTTTTT FARCA DO BÓÓÓDYYY albo: A WCALE NIE SREAL JEST DO DÓ############. Czy na tym to polega?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Real to mój ulubiony klub, ale barca z nim czesto wygrywa. Chociaż wg. mnie jest gorsza ale wygra. No ale żeby nie było: Real do boju!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem Przeciwnikiem Realu.

Maroko pewnie bo (C.Ronaldo),ale nie oceniał go tylko tak myśle.


Barcelona w cudownym ataku .
IBRA,HENRY,MeSSi

Atak5/5

Pomoc 4/5

Obrona
5/5
Casilas,Pyoul,Toure i sporo młodych graczy.

Real

Atak4/5
Pomoc 5/5
OBRONA5/5

Wiec remis,lecz jak tu koledzy napisali,barcelona gra długo w 1 składzie,dochodzą nowi,ale doświadczeni jak IBRA,to odrazu załap o co tu chodzi.

BARCELONA TO MÓJ PKT;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem Przeciwnikiem Realu.

Maroko pewnie bo (C.Ronaldo),ale nie oceniał go tylko tak myśle.


Barcelona w cudownym ataku .
IBRA,HENRY,MeSSi

Atak5/5

Pomoc 4/5

Obrona
5/5
Casilas,Pyoul,Toure i sporo młodych graczy.

Real

Atak4/5
Pomoc 5/5
OBRONA5/5

Wiec remis,lecz jak tu koledzy napisali,barcelona gra długo w 1 składzie,dochodzą nowi,ale doświadczeni jak IBRA,to odrazu załap o co tu chodzi.

BARCELONA TO MÓJ PKT;)


Ae Casillas gra w Realu a nie w Barcelone... A Real też ma atak na 5 Raul, Benzema, w rezerwie van Nisterlooy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak... poza tym takie "4/5" jest bez sensu. i co masz do pomocy Barcy?! Iniesta, Xavi oraz Keita, który ostatnio jest niezłej formie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barca:
Atak - 10
Pomoc - 9
Obrona - 7

Real:
Atak - 7
Pomoc - 9
Obrona - 7
 

DeletedUser

Gość
Gość
C.Ronaldo teraz nie gra najlepiej. A Igorando dobrze wie że real zawsze wielbiłem;)
A tak apropos: Dziś polacy ładnie zagrali, i brameczka jaka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry