zaakceptowany Fejki

Co uważasz o ograniczeniu możliwości wyzywania ataków?


  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

Mis pushupek

Blada Twarz
Super, to co się dzieje na s1 to przegięcie pały. Fejkowanie armiii od paru dni. I chodzi tam gdzie najmniej ludzi by fort zdobyć bez walki.
 

justine91

Blada Twarz
Popieram w 100%. W ostatnim czasie połowa graczy serwera ogranicza aktywne granie, przez wielotygodniowe wyzywanie fortów przez jednego sfrustrowanego gracza.
 
Tia, to sobie porobią sojusze składające się z 50 miast jednoosobowych i będzie to samo :D
Jestem za!
Jak ktoś na serio myśli o fortach to zależy mu na poziomie i walkach przy jak największej liczbie graczy, wątpię żeby jakaś konkretna ekipa rozbijała się "na części" po to żeby było więcej bitew w ciągu dnia. Nie ilość tylko jakość i tutaj chyba każdy fortowiec przyzna mi rację, noo a cóż, osoby które popierają status quo najzwyczajniej na świecie chyba nie czają bazy że forty to multiplayer mocno zespołowy :| tych to pozdrawiam środkowym palcem
 

justine91

Blada Twarz
Generalnie chodzi o wprowadzenie zmian, które nie będą pozwalać jednostkom niszczenia zabawy większości. Gdyby sprawdzić aktywność gry na s1, to z całą pewnością "drop" od czasu wariactwa jednego człowieka na serwerze znacznie się zmniejszył. Ludzie nie aktywują premek i się nie angażują, więc Innogames na tym traci finansowo.
Chyba admini nie chcą, żeby Innogames biedniało?
 
Jak ktoś na serio myśli o fortach to zależy mu na poziomie i walkach przy jak największej liczbie graczy, wątpię żeby jakaś konkretna ekipa rozbijała się "na części" po to żeby było więcej bitew w ciągu dnia. Nie ilość tylko jakość i tutaj chyba każdy fortowiec przyzna mi rację, noo a cóż, osoby które popierają status quo najzwyczajniej na świecie chyba nie czają bazy że forty to multiplayer mocno zespołowy :| tych to pozdrawiam środkowym palcem
Błędne myślenie.
Jak komuś zależy na fortach a nie na bitwach to fejkuje 10 by zdobyć 1.
 
Błędne myślenie.
Jak komuś zależy na fortach a nie na bitwach to fejkuje 10 by zdobyć 1.
Jest różnica między "myśleniem na serio o fortach", plus tym, że komuś "zależy na poziomie i walkach", a tym że komuś "zależy na fortach".
Fragmentów tej wypowiedzi nie można wyrywać z kontekstu, bo wtedy nie ma ona za bardzo sensu.
Nie błędne myślenie, tylko chyba nieprawidłowe zrozumienie mojej wypowiedzi. Najważniejsze, że Ty też widzisz ten problem (fejków) i zgadzasz się że trzeba coś z tym zrobić dla dobra ogółu.
Z fartem :|
 
A ja to [Ocenzurowano]. Prędzej skasują gre niż zrobią cokolwiek. Kiedyś pisałem o tym nawet jak jeszcze fusek był że forty to zrobili i zostawili samopas. Niech nikt mi nie mówi że zmiany w formułkach były istotne. [Ocenzurowano] prawda wystarczyło zmienić wygląd fortów w jakikolwiek sposób i zwiększyć nagrody za bitwy i temat by się rozwiązał. A [Ocenzurowano] lenki że ludzie grają dla fabuły nawet nie wiem jak komentować xD
W takim razie nie róbcie zestawów fortowych bo przecież fabuła fabuła.
A co do fejkowiczów mówiłem nie chodzić na takie bitwy to im sie znudzi latanie po pustych fortach chyba że kompleks małego mają tak jak gracz z s1 to będą robić do oporu.
Generalnie szkoda czasu i tak nie wprowadzą żadnych zmian elo




//- edytowano Moderator Zartas
 

armiia

Blada Twarz
powod calego zamieszania jest banalny i niezgodny z prawda co wypisuje tu zalozyciel tematu.
ja od dluzszego czasu domagam sie zeby byly 2 do 3 bitew dziennie.
w odpowiedzi caly czas slysze ze na s1 mozy byc tylko 1 bitwa dnia wieczorem i nikt nie ma prawa wiecej nic wyzywac.
oto to chodzi dokladnie.
a forty wyzywam 2 rano i 1 wieczorem w odstepach co najmniej godznnych zeby zdarzyc na kazda bitwe.
totalne bzdury tu wypisujecie nie zgodne z prawda.
chodzi wam o ranting zeby was nikt nie przegonil, bo nie mozecie grac o innej porze jak 20 do 22.
to wy fejkujecie utracone forty 5 fortow odrazu w 1 minuta odstepu by odbic choc z 2 a co 3 h to nie jest fejkowanie,tak jak ja robie wiecej fortow i na nich jestem a wy nie.
to wy demolujecie tu forty swymi zasadami rodem ze SREDNIOWIECZA.
jedna partia jeden wodz i jeden fort dziennie,to do J.K. zalozyciela tematu,marzy mu sie Rezim ktorym tylko on zarzadza.
to tyle, sami fejkuja po 5 na raz,
FORT JEST POLEM BITWY a nie wlasnoscia czyjas jak sie wydaje J.K.
pozdrawiam wszystkich fortowcow
armiia
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem za tym aby ograniczyć wyzywanie fortów :p

Swój głos motywuje tym że 1 osoba może wyzwać ile mu się chce fortów... Dowód na to ? Nawaho, nie ma tutaj sensacji jeżeli chodzi o forty, przeważnie 1 na dzień... A obecnie 1 kowboj wyzwał 8 fortów w ciągu 2 minut ^^. Jak dla mnie jest to przeginka.

Pozdrawiam
 

Mis pushupek

Blada Twarz
Armia wyzwał dzis na 21:25 21:26 Jutro: 5:38 12:40 16:10 19:49.
To nie fejkowanie ? Gamoniu
Życia niemasz, że siedzisz cały dzień na tw? Jeszcze gdybyś miał kogoś do walki by te bitwy jakoś wyglądały.
Ale atakujesz z gargamelem czy jak mu tam. Pewnie twoje multi. i latacie wszędzie. dwu osobowa armia.
Ogarnij się chłopie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry