Filmy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser247
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser247

Gość
Gość
Elo, mam trochę problemów ze znalezieniem jakiś emocjonujących i podobnych tematyką do tych filmów co zaraz wymienię. Otóż mam trochę wolnego czasu w domu tylko nie wiem jakimi filmami wypełnić ten czas:/ Poradźcie coś:)

Oto bardzo skrócona lista filmów które obejrzałem aczkolwiek one mi się najbardziej podobały:
1. Iron man
2. Hellboy
3. Hulk
4. Avatar
5. Skarb narodów
6. Bibliotekarz
7. 60 sekund
8. dzień niepodległości
9. lara croft: tomb rider
10. szybko i wściekle
11. 12 rund
12. Ja, robot
13. góra czarownic
14. hancock
15. jumper
16. indi jones
17. bond
18. transporter
19. x-man
20. vinci

Kolejność którą podałem była przypadkowa. Czekam na propozycje podobnych filmów. Bo już sam nie wiem, tyle ich jest a ja nie mogę się doszukać czegoś w moim stylu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam Ci film,pt. ''Adrenalina'' oraz ''Adrenalina 2''. Niezłe kino akcji,ale niektórym się nie podoba,więc jak chcesz nie oglądaj :p Możesz sobie o nich poczytać na filmweb.
 

DeletedUser247

Gość
Gość
tak, oglądałem. Świetne są:) Czekam na dalsze propozycje:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym Ci polecił: Armored, Wrong Side Of Town, Marine, Marine 2, Codnemned, KacVegas
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak lubisz komedie to Stare wygi albo gang dzikich wieprzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Elo, mam trochę problemów ze znalezieniem jakiś emocjonujących i podobnych tematyką do tych filmów co zaraz wymienię. Otóż mam trochę wolnego czasu w domu tylko nie wiem jakimi filmami wypełnić ten czas:/ Poradźcie coś:)

Oto bardzo skrócona lista filmów które obejrzałem aczkolwiek one mi się najbardziej podobały:
1. Iron man
2. Hellboy
3. Hulk
4. Avatar
5. Skarb narodów
6. Bibliotekarz
7. 60 sekund
8. dzień niepodległości
9. lara croft: tomb rider
10. szybko i wściekle
11. 12 rund
12. Ja, robot
13. góra czarownic
14. hancock
15. jumper
16. indi jones
17. bond
18. transporter
19. x-man
20. vinci

Kolejność którą podałem była przypadkowa. Czekam na propozycje podobnych filmów. Bo już sam nie wiem, tyle ich jest a ja nie mogę się doszukać czegoś w moim stylu...

Ja te wszystkie filmy prawie znam na pamięć:D +adrenalina 1 i 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja Tam polecam troszkę starszy Film "Gladiator"
 
Status
Zamknięty.
Do góry