Fisful of Frags

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W Więzy Krwi grałem, ale tylko w trybie jednoosobowym, natomiast aktualnie gram w pierwszą część w trybie multiplayer :D
III część mi się nie podoba, a IV jeszcze nie kupiłem.

IV to tylko singiel, ale bardzo grywalny. Warto kupić ze Steama przy okazji jakiejś wyprzedaży.

Jeśli masz możliwość pograć to polecam multi w dwójce, chociaż coraz mniej graczy tam zostało.

Co do trójki to już wiele słów zostało o niej napisane... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętam jak spędzałem sporo czasu w multi CoJ: Więzy krwi. Było to parę lat po premierze gry, więc trudno było znaleźć kogoś do towarzystwa. Regularnie spotykałem na serwerach kilku graczy, z których tylko garstka mogła hostować, bez gigantycznego lagowania.
Miałem nadzieję, że w CoJ: Gunslinger będę bawił się równie dobrze, ale gdy dowiedziałem się, że gra nie ma multi mój niepochamowany pęd do tej serii zniknął i zrezygnowałem z kupna.
Może zainteresuję się tą grą. Ze sprzętem nie powinno być problemu. Jeżeli powstanie jakaś grupa dla graczy TheWest z chęcią się dołączę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, jakieś pomysły na FoF? Serwer, gang, poradnik jak grać (lamię tak bardzo, że aż smutno)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadajmy się na jakiś dzień, ogarnijmy TSa i pograjmy coś. Wiem, że to dzień imprezowy, ale mnie w tym tygodniu jedynie piątek pasuje :D
 
Stworzyłem grupę Steam Forum The West, możemy jej użyć do komunikacji i gry w Fistful of Frags. Zapraszam wszystkich: LINK
 
Status
Zamknięty.
Do góry