Footbal team-serw3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21608
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21608

Gość
Gość
Mam klub Real Mallorca może wszyscy z tego serwera z i the westa poszli do jednego klubu potem kupi się 5 pp i zmieni nazwe naprawdę warto mój nic w grze to Antoni Ronaldo i mam 17.617 UM jestem pomocnikiem ale nawet jezlei nie dołączysz to napisz zwsze warto wiedzieć zę ktoś jest tam z the westa::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam już klub na s3:p nick Chuckilla, prawie 15kum...
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Ale gdybyśmy się tak wszyscy zebrali ja sholder william sword i pewnie inni to by mocny klub
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja juz mam klub:D. Wlascicielem nie jestem, ale fajnie sie gra, walczymy o awans. Nazwa : Ford Fiesta. 30k um mam i pom, moze potem dojde, jak bedzie z kim grac:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
pytałem się suportu o s5 i powiedzieli ze niedługo powstanie więc tam moglibyśmy założyć klub:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam nie mam czasu ani ochoty na kolejny serwer na ft... podobnie w weście, ale TW nie wymaga aż tyle czasu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tylko na nowych swiatach gram normalnie. Na 2,3 i 4 juz nie trenuje praktycznie:D
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
O nie już z trzecim mam za duzo problemów kolejny serw w moim wykonaniu odpada
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
klikać 50 treningów wydawać pensje załatwiać zawodnikoów wykupywać ponad 2 godziny
 

DeletedUser

Gość
Gość
klikać 50 treningów wydawać pensje załatwiać zawodnikoów wykupywać ponad 2 godziny


to dla ciebie dużo??

ja mam klikać 120 akcji pensie to tak trudno wypłącić ze żal;/ a zawodników na chacie poszukaj szybciej poleci:)

i mi na grze schodzi ok 3-4h:/

PS; ja gram na 2 serwerach;
 
Status
Zamknięty.
Do góry