~!FORTOWIEC!~

  • Rozpoczynający wątek P4N1K4
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Mam bardzo wielką prośbę. Mianowicie chodzi mi o to, że co liczy się na fortowcu w tym roku/mecie nie wiem jak to nazwać :)
Dokładnie jak zacząć, jak rozdawać umiejętności oraz jaki ekwipunek jest mniej więcej najlepszy na fortowcu. Chodzi mi o żołnierza. A i którą bronią się strzela tak btw w bitwach o fort o_O w sensie "Broń" np. Arkebuz czy "Broń pojedynkowa" np. Proca. Ogólnie czy ktoś mógłby mi wszystko wytłumaczyć. Co najlepiej robić, co nie itp.
Z góry bardzo dziękuję. Dodam, że przejrzałem każde stare poradniki z 2010 roku i nie wydaję mi się aby były one dobre.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na kogoś kto mi pomoże. :traper:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Witam. Mam bardzo wielką prośbę. Mianowicie chodzi mi o to, że co liczy się na fortowcu w tym roku/mecie nie wiem jak to nazwać :)
Dokładnie jak zacząć, jak rozdawać umiejętności oraz jaki ekwipunek jest mniej więcej najlepszy na fortowcu. Chodzi mi o żołnierza. A i którą bronią się strzela tak btw w bitwach o fort o_O w sensie "Broń" np. Arkebuz czy "Broń pojedynkowa" np. Proca. Ogólnie czy ktoś mógłby mi wszystko wytłumaczyć. Co najlepiej robić, co nie itp.
Z góry bardzo dziękuję. Dodam, że przejrzałem każde stare poradniki z 2010 roku i nie wydaję mi się aby były one dobre.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na kogoś kto mi pomoże. :traper:


1. prawdopodobnie chcesz mieć fortowca pod hp? jeśli tak, to cechy siła, umki w pkty życia.

2. ekwipunek pod hp to set Deadwooda Dicksa (ze spodniami Bassa Reevesa), jeśli Cie nie stać, to zwykłe ubrania dające najwięcej pktów życia.

3. "Broń" np. Arkebuz.

pisz na PW jak masz jakieś pytania =]
bo tak naprawdę, jest tyle możliwości ilu jest graczy.. :p
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
I dobry psychiatra ::DD:

Przyganiał kocioł, kyniu na razie jest top spamerem na forum od jakiegos czasu, moze na tibia.pl bana ma, ale nie ulega wątpliwosci, ze Ty od dawien dawna tez swoje "3 grosze" [czy sensowne i na temat...] dodajesz.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Przyganiał kocioł, kyniu na razie jest top spamerem na forum od jakiegos czasu, moze na tibia.pl bana ma, ale nie ulega wątpliwosci, ze Ty od dawien dawna tez swoje "3 grosze" [czy sensowne i na temat...] dodajesz.

Weź mnie do niego nie porównuj .

Ja w większości tematów nie udzielam się ograniczając do 5-6 wyrazów.

Zresztą sam zauważyłeś jaki bałagan on robi na forum przez co przeczytanie najnowszych pytań graczy lub propozycji wymaga dokładnego przejrzenia dat .
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Weź mnie do niego nie porównuj .

Ja w większości tematów nie udzielam się ograniczając do 5-6 wyrazów.

Zresztą sam zauważyłeś jaki bałagan on robi na forum przez co przeczytanie najnowszych pytań graczy lub propozycji wymaga dokładnego przejrzenia dat .

W 100% się zgadzam i po części zwracam humor. Niestety to tez mnie wkurza, ze przegladam cos co jest wysoko i mysle, ze gitara a tutaj odpowiedz dana przez kynia po roku czasu i to tak jak piszesz- 1 zdanie :kak:

Spokojnie :traper: admini wiedzą co z tym zrobić. Sęk w tym wiesz.., że ja myślałem, że spoko bo ktoś na forum się udziela- do czasu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry