Forty - Walka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12878
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12878

Gość
Gość
Właśnie się rozegrała pierwsza walka na thewet.pl na s1. Ogólnie to sama walka wyglądala ciekawie. Był komplet graczy z jednej i drugiej strony, więc sporo się działo. Walka trwała około pół godziny. Zdobycie wież nie jest aż taki trudnym zadaniem na teraz. Najgorzej jest ze zdobyciem flagi. Wszyscy obrońcy otaczają flagę i jest naprawę trudno się dostać do niej.

Parę rzeczy powinno zostać zmienionych. Rada miasta, która wypowiada walke powinna mieć mozliwość o decydowaniu kto może brać udział w walce, a kto nie. Wielu graczy może być z przypadku, którzy do tego zajmują tylko miejsce innym. Łatwo jest sabotażować walke o fort. Wystarczy graczy z niskim level ze swoich miast namówić aby staneli po drugiej stronie. Nie tych miast zapisanych do fortu, ale ogólnie.
Wyobraźcie sobie z 40 graczy, którzy nic nie robią i tylko przeszkadzają.

Poza tym według mnie możliwość ustawienia graczy powinna mieć tylko rada miasta, które wypowiedziało wojne. Może to zapobieć szpiegowaniu jak i przekazaniu ustawień obrońcom graczy atakujących. Poprawi to także strategie. Gracze nie będą ustawienie z przypadku, ale każdy będzie miał swoje miejsce w szeregu.

Ogólnie podsumowując sama walka jest dobrze rozwiązana. Umiejętności zostały neutralnie dobrane. Jest tylko pare detali, które powinny zostać naprawione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za informację. Własnie takiej mniej więcej relacji oczekiwałem na forum od walczących mam nadzieje, że więcej ludzi jeszcze tu napisze o sowich przemyśleniach po pierwszych bitwach ;)

Ps. Wieże teraz pewno dość łatwo zdobyć bo nie dają bonus i ludzie się z nich ewakuują (po za tym że w ogóle jeszcze nie są wybudowane ;) ) szybko ... ale później przypuszczam że będą bronione jak najdłużej... żeby mieć jak najdłużej bonus.
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
właśnie walczę o fort i omdlałem dość dawno jest 4 na 3 dla nas ale u nas wszyscy mają kamienie a u nich nikt ni nikt się u nikogo nie rusza oby się szybko to skończyło bo czeka na mnie następna walka o fort
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie na ś9 walka o fort zaczęła się o 7:05 walka skończyła się po 11 rundach ponieważ wszyscy przeciwnicy omdleli... Ponadto do flagi przebiliśmy się już w 7 rundzie. Ogólnie całkiem fajnie taka mapka strategiczna :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezłe urozmaicenie gry. Zaczynało mi sie juz nudzić ciągłe wykonywanie prac na przemian z pojedynkami, które były niezbyt ciekawe. :p

Pozdrawiam Jony94. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry