Forum miasta - Skrót

Jak propozycja?

  • Jestem za

    Głosy: 5 62,5%
  • a nawet przeciw

    Głosy: 3 37,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.
Proponuję, aby powstał skrót do forum miasta.
Ikona zostanie umieszczona koło avatartka, w górnym pasku lub w innym widocznym miejscu (byle nie nad paskiem znajomych :p)
Kliknięcie natychmiast otwiera forum w nowej zakładce.

Obecnie wejście na forum to 2 kliknięcia (3 dla nowej zakładki). Rozwiązanie nieco przyspieszy wchodzenie na forum i nie nakazuje wczytywać ekranu miasta (co potrafi się czasem ładować nawet kilka sekund).

Przypomnienie, że ma to być skrót do forum miasta, nie forum gry.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Ja korzystam ze skrótów klawiaturowych... F/R/W/Q/E, jedna ręka na myszy, druga na klawiaturze i wszystko ogarniasz w mgnieniu oka ;)
 
Nie takim mgnieniu oka... by załączyć skrót klawiszowy, trzeba znaleźć puste miejsce na mapce (przy wielu oknach i czacie i niskiej rozdzielczości to dość trudne zadanie), a potem przejść na forum (poczekać aż się załaduje), by dopiero wtedy otworzyć w nowym oknie. Moje rozwiązanie to ta czynność jest wykonana jednym kliknięciem.

To że ty jesteś na rozdzielczości 1920 x 1080, superłączu i supersprzęcie, nie oznacza że każdy tak umie. Zwłaszcza że wiele osób zmuszonych jest lub jest im dużo wygodniej, do komputera przenośnego (rozdzielczość jak w ruskim drzwiowym judaszu)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dla mnie może być taki skrót , z drugiej strony i tak strasznie mało osób korzysta z forum miejskiego.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Nie takim mgnieniu oka... by załączyć skrót klawiszowy, trzeba znaleźć puste miejsce na mapce (przy wielu oknach i czacie i niskiej rozdzielczości to dość trudne zadanie), a potem przejść na forum (poczekać aż się załaduje), by dopiero wtedy otworzyć w nowym oknie. Moje rozwiązanie to ta czynność jest wykonana jednym kliknięciem.

Pomijając czat można kliknąć, a właściwie stuknąć wszędzie. Nie sądzę by powstały skrót otwierał forum w nowym oknie i tak.

To że ty jesteś na rozdzielczości 1920 x 1080, superłączu i supersprzęcie, nie oznacza że każdy tak umie. Zwłaszcza że wiele osób zmuszonych jest lub jest im dużo wygodniej, do komputera przenośnego (rozdzielczość jak w ruskim drzwiowym judaszu)

Oczywiście przechodzimy ze skrajności w skrajność, bo nie wiedzieć czemu jestem ten zły opisując swój sposób na "skrót". Nie wiem czy sprzęt pociągnie Ci skrypty, ale są dwa warte uwagi. Pierwszy nad ikonką 'miasto' tworzy rozwijaną listę z forum/bankiem/szeryfem etc. oraz drugi - pozwalający całkowicie dostosować sobie kafelki z dolnego panelu - włącznie z lewymi skrótami np. do dziennych zadań. [Choć one również nie otworzą forum w nowym oknie].

Mała adnotacja: z pomysłem oczywiście byłem na tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry