[FORUM MIASTA]Zaznacz wszystkie tematy, jako przeczytane...

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym pomyśle?


  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czasami nie obchodzą mnie aktualnie poruszane tematy na forum miasta,więc muszę zaznaczać opcję <Zaznacz wszystkie tematy jako przeczytane> osobno.
Proponuję "przycisk",za którego pomocą, "całe forum będzie przeczytane".

29ole7t.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaznaczyłem odpowiedź mnie to jest obojętne, bo zbytnio na forum miasta nie piszę, ale uważam, że ten pomysł ułatwi znacznie grę, choc myślę, że większosc graczy czyta całą zawartosc forum albo po prostu w ogóle tam nie zaglądają, bo to nie jest koniecznosc :)
Ogólnie uważam ten pomysł za przydatny choc zaznaczyłem odp obojętnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może się przydać zaznaczę TAK.Jak czytam forum to czytam głównie ogłoszenie i inne a rzadko tematy typu "kto napisze ostatni" lub inne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie, bo czasem z powodu braku czasu można przeoczyć bardzo ważny temat nieustawiony jako ważny. A tak to innym razem zauważy się go ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z przedmówcą. Forum jest po to by je czytać, a nie ustawiać jako przeczytane. Ma ono za zadanie przekazywać informacje, które wiele osób zignoruje jeśli pojawi się proponowana opcja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi to jest obojętne,ponieważ gdy jestem w mieście regularnie czytam forum ( Czasami aż za bardzo regularnie i troszkę naspamuję :p ) Jednak zaznaczam opcję tak, bo myślę o tych ,których to na prawdę nieźle wkurza - czytanie durnych tematów i zaznaczanie cały czas opcji przeczytane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze czytam forum, staram się udzielać więc nie mam z tym kłopotu.
Obojętne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaznaczyłem odpowiedź mnie to jest obojętne, bo zbytnio na forum miasta nie piszę, ale uważam, że ten pomysł ułatwi znacznie grę, choc myślę, że większosc graczy czyta całą zawartosc forum albo po prostu w ogóle tam nie zaglądają, bo to nie jest koniecznosc :)
Ogólnie uważam ten pomysł za przydatny choc zaznaczyłem odp obojętnie

Nie zgadzam się z tobą.Tu nie ma żadnego ułatwienia tylko wg mnie całkowicie niepotrzebny "pstryczek".Jak ktoś czyta Forum miasta to czyta , jak ktos się nie udziela to nie przeszkadza mu to że Forum miasta jest podświetlone na niebiesko.Zbędne i na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry