[FORUM] Tereny eksploracji i Beta

  • Rozpoczynający wątek 9876543210
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić?


  • W sumie głosujących
    108
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Proponuję do działu "tereny eksploracji" dodać świat beta. Wiem, że nie jest to polski świat, ale wielu polaków tam gra. Ewentualnie dodać poddział "światy zagraniczne" lub coś podobnego ;) Raczej nie sprawi to wielkiego kłopotu dla administracji forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale proszę Was ludzie: TO JEST ANKIETA. Czy ktoś widział ankietę w której za zaznaczenie odpowiedzi NIE trzeba by było się tłumaczyć? Takie pisanie jest bezsensu, bo ankieta służy do przebadania opinii, więc nikt nie może być zmuszany do odpowiedzi czemu tak a nie inaczej zagłosował.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na tak. sam gram na becie i miło było by porozmawiać sobie. ale bazar czy forty były by raczej zbędne...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale proszę Was ludzie: TO JEST ANKIETA. Czy ktoś widział ankietę w której za zaznaczenie odpowiedzi NIE trzeba by było się tłumaczyć? Takie pisanie jest bezsensu, bo ankieta służy do przebadania opinii, więc nikt nie może być zmuszany do odpowiedzi czemu tak a nie inaczej zagłosował.

Oczywiście, że nikt nie może być zmuszany, nikt nikogo nie zmusza. Za to uzasadnienie głosu na NIE oznacza, że temat został przemyślany i nie jest to zwykłe złośliwe głosowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Proponuję do działu "tereny eksploracji" dodać świat beta. Wiem, że nie jest to polski świat, ale wielu polaków tam gra. Ewentualnie dodać poddział "światy zagraniczne" lub coś podobnego ;) Raczej nie sprawi to wielkiego kłopotu dla administracji forum.

Zaznaczyłem, że mi to obojętne, bo kiedyś miałem konto na becie, ale teraz nie gram, więc i tak bym się nie wypowiadał w tym dziale. Myślę jednak, że na becie gra tyle Polaków (sądząc nawet po ilości polskich miast), że taki pomysł powinien zostać co najmniej przemyślany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyda się :) Gram na becie, jestem bez miasta i nikt mnie nie lubi :p Może jak to dojdzie ktoś mnie polubi :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była taka sama propozycja jak wprowadzono forty. Dział forty, wprowadzony został na prośbę graczy, a zainteresowanie nim jest nikłe, więc jakie mamy prawdopodobieństwo że tym razem nie będzie tak samo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była taka sama propozycja jak wprowadzono forty. Dział forty, wprowadzony został na prośbę graczy, a zainteresowanie nim jest nikłe, więc jakie mamy prawdopodobieństwo że tym razem nie będzie tak samo?

Cóż, ostatnio nawet zainteresowanie bitwami o fort jest małe.
To oznacza, że aktualizacja była niepotrzebna?

Moim zdaniem takie zmiany, szczególnie na forum są zawsze do przodu.
Nikt na tym nie traci a zainteresowani zyskują.
Na forum i tak jest porządek i jest przejrzyście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry