[FORUM] - wielkość podpisu..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

;]

  • TAK.

    Głosy: 20 69,0%
  • NIE.

    Głosy: 9 31,0%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Krótko zwięźle i na temat. Powiększyć z 500x200 na 500x260. Dlaczego?

Na tym forum panuje moda na sygny o wysokości 200 px. A jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi dobytkami w TW to dodaje kolejne 60 px i od razu ostrzeżenie.


Tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co masz na myśli pisząc dobytki z TW? Przecież i tak można tylko 3 obrazki umieścić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za wielkie TAK. Będzie można pomieścić jakąś fajną sygnę i jeszcze pokazać forumowiczom, jaką się ma postać w TW :) Przydatne, bo praktyczne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można dać tylko 3 obrazki... albo 2?

Jestem w pierwszym rzucie za wprowadzeniem powiększenia ilosći obrazków do 3-4.

Później- wielkie za.
Ja nie chwalę się swoimi osiągnięciami, ale będzie można większe sygny robić ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Forum służy do rozmów, a nie do tego, by avatary/sygnatury były większe od treści postu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Forum służy do rozmów, a nie do tego, by avatary/sygnatury były większe od treści postu.

W sumie teraz połowa osób pisze psoty na jedną linijkę i wystarczy, że ma choćby małą sygnaturę to sygnatura jest większa niż post-po za tym rzadko się pisze posty na 10 linijek.
Jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie teraz połowa osób pisze psoty na jedną linijkę i wystarczy, że ma choćby małą sygnaturę to sygnatura jest większa niż post-po za tym rzadko się pisze posty na 10 linijek.
Jestem na tak.

Dlatego po wprowadzeniu tego już całkiem trzeba będzie szukać tekstu w gąszczu obrazków.
Każde powiększenie limitu skończy się tylko prośbą o kolejne.
60 pikseli mniej to nie jest aż tyle by obrazek stawał się nieczytelny a 60 pikseli w każdym podpisie daje cały ekran obrazków więcej na jednej stronie danego wątku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie teraz połowa osób pisze psoty na jedną linijkę i wystarczy, że ma choćby małą sygnaturę to sygnatura jest większa niż post-po za tym rzadko się pisze posty na 10 linijek.
Jestem na tak.

Wiesz, gdyby to ode mnie zależało, to by w ogóle nie można było wrzucać obrazków do sygnatur. Na (nie)szczęście to nie zależy ode mnie, ale tak jak jest obecnie - jest wystarczająco dobrze. Raz jeszcze: celem tego forum jest dyskusja, do chwalenia się obrazkami służą odpowiednie działy. Nie ma potrzeby niczego zmieniać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, nie i jeszcze raz nie.

Powariowaliście.?
Z tego co wiem Jest taki subfor jak ' Wasza Twórczość ' i tam je prezentujcie.
Sygna powinna być wąska i treściwa.
Oglądamy przede wszystkim to co piszemy, a sygna jest jej dodatkiem.
Zatłuczesz sygne na połowę ekranu i przewijaj nie wiadomo ile.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie bo nie :)
O limitach już było sporo, były już zwiększane i na dzień dzisiejszy nie ma możliwości aby były zwiększone ponownie.

Jak komuś się nie mieści sygnaturka z TW to niech sobie zmniejszy tą co sam zrobił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry