Full hp ?

  • Rozpoczynający wątek TaoZen
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, ostatnio zastanawiałem się czy by nie zreskillować całe dowodzenie do HP ? Gram zołnieżem tylko na forty. Oto screen do moich umiejętności. (bez bonusów)

15096321.png


Co lepiej zrobić ? zreskillowac dowodzenie do HP czy zostawić by było lepiej na fortach ? (akurat 80 dowo poniewaz wtedy mam odblokowaną pracę budowanie posiadłości)
Oraz zmienić coś w eq ? (kupowałem eq tylko pod HP, nie brałem pod uwage bonusów)

16053366.png
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Do fortów to tylko hp się opłaca. Ale pewnie ktoś co się zna lepiej powie tak lub inaczej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Karmienie bydła nie jest o wiele gorsze, ale zacznijmy od tego, ile bitw dziennie?
Jeśli średnio jesteś na 2-3 bitwach dziennie i zazwyczaj online to przesuń umiejętności w HP, a jeśli chodzisz rzadziej lub często jesteś offline to zostaw jak jest. Ewentualnie kup set Dżentelmena i zdejmij część dowodzenia tak, żebyś miał budowę posiadłości, ale bardzo mało punktów pracy tj. 0-3.
Co do EQ to nie pomogę, ja preferuję raczej bonusy skoro jestem full HP, ale to moje zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz zrbić postać pod forty to kup Brazowy pasek z czaszka i Zolte czapsy żeby mieć więcej HP, załatw złotą strzelbę (ew. Precyzyjnego Winchestera) i przenieś wszystkie punkty w HP. Będziesz w stanie brać udział w kilu bitwach dziennie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Azon tak kupie te itemki ale jeszcze za maly lvl na nie :(

Dobra zrobie tak jak hubcio radzi kupie set dzentelmena i będe expil (jak bitw nie bedzie) na wykopkach ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
W secie Dżentelmena na budowie posiadłości:p
Bez setu najlepsze prace, jake będziesz miał to właśnie wykopki i karmienie bydła;)
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Cóż.. piszecie tu o pracach a w pierwszym poście była mowa o grze wyłącznie pod forty.

Na Twoim miejscu zostawiłbym trochę dowodzenia, ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie.
Miałem okazję sprawdzić to na swojej postaci i całkiem chwalę koksa z 40-50 dowodzenia. Aczkolwiek nie jestem pewien, czy jest jakaś wielka różnica między moją postacią a takim z full hp.

No bynajmniej nie zabierałbym całego dowodzenia.
To moje subiektywne zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale mówimy o pracach gdy np. nie będzie bitw, albo będzie już po bitwach. (bo u mnie w sojuszu to 2-3 b itwy na dzień są) bo te 100 energii warto by wykorzystać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To polecam omdlewanie się, co 48 godzin:)
Z pojedynków i tak nici, a pracować spokojnie można obok fortu.
Życie zbijamy na pojedynkach z NPC-tami, a potem dajemy pojedynek i spokój przez dwa dni:)
Można pracować daleko od fortu, ale szkoda czasu na przemieszczanie się, a lepiej się wcześniej zapisać, bo chociaż miałem dwie postacie full HP to nie lubiłem ustawiać się przed zawadiakami, a jeszcze bardziej nie lubiłem ustawiać się na innym graczu.
Kucyk, gdybyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że w autor wątku pisze również o pracach.
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
[...]Kucyk, gdybyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że w autor wątku pisze również o pracach.

Proszę mi zaufać, czytam ze zrozumieniem.
W pierwszym poście jest jednak wyraźnie napisane "Gram żołnierzem tylko pod forty." i niewątpliwie chodziło o to, jaki build będzie bardziej efektywny na bitwach fortowych.
Ty jednak z pewnością wiesz lepiej, ponieważ posiadłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę mi zaufać, czytam ze zrozumieniem.
W pierwszym poście jest jednak wyraźnie napisane "Gram żołnierzem tylko pod forty." i niewątpliwie chodziło o to, jaki build będzie bardziej efektywny na bitwach fortowych.
Ty jednak z pewnością wiesz lepiej, ponieważ posiadłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem.

I na tym polega cała sztuka, Ty z całego tekstu zrozumiałeś zaledwie pięć wyrazów, a ja całość, jednakże może pokusisz się o dokładne przeczytanie mojego posta, więc wytłumaczę, a przynajmniej spróbuję.
Sam napisałeś, że nie wiesz czy jest różnica między postacią z dowodzeniem, a bez. Czasem jest, czasem nie ma, w bitwach jest sporo losowości, co odczuwa się po kilkudziesięciu bitwach, na których porównuje się statystyki. Punkty życia to stabilne przełożenie umiejętności, warto to zrobić. Pod forty będzie zakładał ekwipunek fortowy, pod prace set Dżentelmena, zawsze te kilkaset expa dziennie wpadnie, co przekłada się na bonus dzienny skoro dziennie ma więcej, niż jedną bitwę. Reasumując, może wyjść na tym tylko lepiej.
Proste i logiczne, prawda?
Mam taką cichą nadzieję, że pomogłem Ci zrozumieć;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziekuję wam bardzo za pomoc :) Postanowiłem zreskillować dowodzenie do hp, może zostawie z 20 ale wątpie :D
A jeszcze takie małe pytanko, są jakieś wieksze róznice między trafianiem/unikianiem strzal z dowodzeniem i bez dowo ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziekuję wam bardzo za pomoc :) Postanowiłem zreskillować dowodzenie do hp, może zostawie z 20 ale wątpie :D
A jeszcze takie małe pytanko, są jakieś wieksze róznice między trafianiem/unikianiem strzal z dowodzeniem i bez dowo ?

Nie odczułem tego mając fortowca z bonusami, a dowodzenia miałem ponad 70.
Przeniosłem punkty w hp jakiś czas temu i nie żałuję. 800 hp więcej to są jakieś 3 strzały więcej, czyli również przeciętnie od 1 do 6 uników w zależności, gdzie stoimy. Wyjątkiem jest chyba flaga, bo tam ciężko unikać;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry