Głosowanie(propozycje) w swojej idei na TAK

  • Rozpoczynający wątek waldek012
  • Data rozpoczęcia

????

  • Sądzę że można głosować na swoją propozycje

    Głosy: 40 59,7%
  • Nie to nie fair

    Głosy: 17 25,4%
  • Zapomniałem (-am)

    Głosy: 10 14,9%

  • W sumie głosujących
    67
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy sądzicie że to stosowne czy nie.Czekam na komentarze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie masz sensowniejszych propozycji? To nie jest sejm, że jeden głos może zadecydować o losie tematu, chyba że to głos administratora:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że jednak można, bo to przecież jasne, że jesteś na tak.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Nie masz sensowniejszych propozycji? To nie jest sejm, że jeden głos może zadecydować o losie tematu, chyba że to głos administratora:)

Potwierdzam założenia kolegi wyżej :)
Może znaleźć się dużo zwolenników lecz to do niczego nie dąży.
 
Wiele osób głosuje na swój pomysł, tylko dlatego, że chce zobaczyć jak głosowali na niego inni. Rozwiązaniem jest widoczność głosów dla twórcy tematu.
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
O co Ci w ogóle chodzi? bo nie bardzo rozumiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem każdy może zagłosować na swoją propozycję, bo czy prezydent kandydując nie może głosować na siebie?
Ankieta jest po to, aby pokazać ile osób chciałoby wprowadzenia tego pomysłu, a przecież autor tego chce.

Do Old Shatterhand1: tu jest część odpowiedzi na twoje pytanie.
 

DeletedUser27083

Gość
Gość
Ja sądze tak jak większość. Przecież jeden głos założyciela tematu nic nie zmieni. Jeden głos ty tylko admina może coś zmienić
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
W takim razie moim zdaniem nic w tym dziwnego. Głosować we własnych propozycjach, ponieważ każde zdanie jest ważne. Lecz to chyba oczywiste, że jak składasz propozycje to jesteś na TAK;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oceniam swoje wątki zgodnie z chęciami, np. w jednym dałem "obojętnie" ::D:
 
Ja uważam że skoro coś robisz to sam myślisz że to jest coś wartgo uwagi więc jesteś na tak w myślach. Ja uważam że powinno się głosować na neutralność
 
Status
Zamknięty.
Do góry